Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazd do Grecji 26.05.2019 .przez Serbię i Macedonię
Autor Wiadomość
koko 
Kombatant


Twój sprzęt: CARTHAGO C-LINE 4.8 I
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 19 Sty 2007
Piwa: 70/31
Skąd: Radom
Wysłany: 2019-07-07, 12:30   

Ja w tym roku zauważyłem znaczny spadek karawaniarzy w CRO Byłem już 2X na największych kampingach i puste place kiedyś nie do pomyślenia
_________________
KoKo
Piszę tylko merytorycznie.
Mądrzy ludzie wiedzą przed a nie po
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
erikson 
stary wyga
Przyjaciel Billa W

Twój sprzęt: MB T1 ARNOLD,85r. N126E
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Maj 2008
Piwa: 11/1
Skąd: warszawa
Wysłany: 2019-07-07, 13:02   

mści sie gnanie kamperów z każdego miejsca, to nie do pomyślenia abym nie mógł podjechać pod plaże bo odrazu ktoś ma jakieś ale ,meczy wysłuchiwanie - wypad na camping i patrzą z byka.Podjeżdżają 2 dostawczaki,jeden przerobiony na campera,kogo wyganiają-tego podrobionego,istna dyskryminacja.Uwielbiam jeździć na dziko,nie trawie campingów aby tak funkcjonować musiałem pozbyć sie rasowego kampera i kupiłem np ambulans bo męczyło mnie te ciągle przeganianie w europie,czy to tak musi wyglądać swoboda podróżowania?, zasad przestrzegam-czyli na parkingu nie rozkładam maneli przed autem,po prostu parkowałem tam gdzie inni,a to tez przeszkadzało, no to dziś staje osobówka bo kamper ich w oczy kole.
_________________
Poloniści nie poprawiajcie mnie,ja i tak się nie nauczę,dysleksja.
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bim 
Kombatant
Jacek


Twój sprzęt: Peugeot Adriatik 2,5D 1991 rok
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 21 Lip 2007
Piwa: 124/89
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 2019-07-07, 13:31   

Temat Serbia i Macedonia a wy o ustaszach :shock:
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Rav 
weteran

Twój sprzęt: Mobilvetta Kea
Nazwa załogi: Chmielki4
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 31 Maj 2014
Piwa: 145/22
Skąd: z prawilnego kraju
Wysłany: 2019-07-07, 13:45   

MILUŚ napisał/a:
koko napisał/a:
Ja miałem ogon przed Zagrzebiem po zapłaceniu za autostradę od granicy z Węgrami siadł mi na ogonie........


Czyli w Chorwacji też grasują ? :shock:

:chytry


Obstawiam, że to raczej oszczędny niemiaszek chciał wejść w ślad aerodynamiczny i pojechać "na kropelkę". Gdyby miał śledzić to czyniłby to raczej bardziej dyskretnie.
_________________
Byle do przodu
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
koko 
Kombatant


Twój sprzęt: CARTHAGO C-LINE 4.8 I
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 19 Sty 2007
Piwa: 70/31
Skąd: Radom
Wysłany: 2019-07-07, 19:22   

Gdybym nie miał kamery to była by dyskrecja 100% mercedes też nówka E clasa a więc gość z 1 ligi
był to dzień popołudnie nie wiem na jakim patencie miałem być załatwiony. Wracaliśmy w trzy campery
Radzę jechać minimum 2
_________________
KoKo
Piszę tylko merytorycznie.
Mądrzy ludzie wiedzą przed a nie po
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
spanian 
stary wyga
Carpe diem


Twój sprzęt: Fiat Ducato Benimar 2.8 JTD rok 2002
Nazwa załogi: Transformers
Dołączył: 20 Mar 2017
Piwa: 112/7
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2019-07-07, 21:39   

Wczoraj wróciliśmy. Nocleg przy granicy Macedoni z Serbią. Tuż przy granicy na stacji benzynowej wjechałem za tiry i przytuliłem się za nową Laiką Czecha. Rano spokój. O 24:00 byłem w domu. Tuże przed noclegiem miejsce do spania polecił (zasugerował, że mogę) pracownik opłat autostradowych. Niewiele brakowało i bym skorzystał. Myślę, że też dobra opcja.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 353/400
Skąd: krakow
Wysłany: 2019-07-07, 23:21   

No zrobiłeś trochę zamieszania na forum,szkoda ,ze tak gnałeś,to chyba jak dzieci spały :?: Faktycznie autostrada Serbia,Macedonia da się nadgonić w kilometrach.W tych krajach jest tyle pięknych miejsc,że my jeździmy ,ale bocznymi czerwonymi drogami.Chociaż ostatno Rumunia i Bułgaria,też po drodze coś zwiedzając. :kwiatki: To gdzie teraz, przed Wami tyle jeszcze wakacji :!:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
spanian 
stary wyga
Carpe diem


Twój sprzęt: Fiat Ducato Benimar 2.8 JTD rok 2002
Nazwa załogi: Transformers
Dołączył: 20 Mar 2017
Piwa: 112/7
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2019-07-09, 00:31   

Basiu, dzisiaj będzie zwiastun kilku odcinków naszych zmagań z Bałkanami. Zaglądnij do naszego wątku bo piękny materiał filmowy. A o wakacjach (dalszej części) jeszcze pomyślimy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
chris_voyager 
zaawansowany


Twój sprzęt: BUERSTNER Viseo I 690 G
Nazwa załogi: YaskY
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Paź 2011
Piwa: 31/27
Skąd: FWS
Wysłany: 2019-08-24, 22:26   

romanden napisał/a:
Stacja naprawy tu:

https://www.google.com/ma...32'50.1"E/

Czy możecie napisać tam gdzie piszą o tym problemie? Czy był ktoś na tej stacji?
Obrazek

Stacja paliw:
https://goo.gl/maps/th2gCyMsWGD79uAb9


W 2014 roku wylądowaliśmy na tym serwisie jadąc w dwa kampery. Tyle że w jednym z nich mieliśmy rzeczywisty problem bo posypały się hamulce, koło się grzało i naprawa była konieczna. Faktycznie nam pomogli, skasowali jak pamiętam 150 EU - co ostatecznie nie było kwotą wygórowaną. Mieliśmy co prawda wrażenie, że chcą nas naciągnąć na nieco więcej. Chcieli byśmy zostali do rana aby mogli dostarczyć komplet nowych części, my jednak nalegaliśmy by poskładali całość na tyle byśmy mogli jechać a koło się nie grzało i właśnie tak ostatecznie zrobili. Wygląda na to że 5 lat temu jeszcze byli uczciwi :diabelski_usmiech
_________________
https://picasaweb.google.com/yaskytour
http://camper.wschowa24.pl/
Nasz archipelag: Kreta, Thira, Thasos, Samos, Kos, Rodos, Kefalonia, Peloponez, Elefonisos, Naxos, Kithira, Amorgos, Lefkada, Skopelos ...
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
koko 
Kombatant


Twój sprzęt: CARTHAGO C-LINE 4.8 I
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 19 Sty 2007
Piwa: 70/31
Skąd: Radom
Wysłany: 2019-09-03, 16:21   

Teraz jechali w trzy campery w Serbii poszli spać jeden z nich rano nie mógł odpalić znając metody sprawdzili pod spodem a tam rozerwane kable narobili szumu przyjechała policja wezwała serwis i za naprawę zapłacili 10 euro więcej po tym jak się spotkam z uczestnikami zajścia
_________________
KoKo
Piszę tylko merytorycznie.
Mądrzy ludzie wiedzą przed a nie po
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
rakro1 
weteran

Twój sprzęt: Dethleffs Trend I 7057
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 22 Sty 2012
Piwa: 197/157
Skąd: Dębica
Wysłany: 2019-09-03, 18:59   

Jechałem tamtędy 4 dni temu.Za Belgradem przy prędkości 140 zrównał się ze mną fajny mercedes.Dwóch mężczyzn i pasażer wystraszony pokazywał na moje lewe przednie koło.Z serdecznym uśmiechem ale aby nie zdenerwować dałem do zrozumienia,że wiem i nie chcę pomocy.Zjechali na pobocze i pewno kontyuowali polowanie.I luzik.Zamiast kawy nawet ożywiliśmy się z żoną.Po co wałkować ten temat.Fajnie,że wiemy co się dzieje i na co uważać.I wracał też będę przez Serbię za 2 tyg.Zawsze jeztem czujny a jak komuś nie chce się poczytać na Forum ?? Trudno.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
zbyszekbianco 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: kamper Dethleffs T007
Nazwa załogi: bianco
Dołączył: 20 Sie 2019
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2019-09-04, 21:33   

Witam przejechaliśmy cała Serbię od Roszke do Skopie w zeszłą sobotę i wszystko było o.k.
Spokojnie trzeba mieć oczy otwarte i pilnować sprzętu .Nie tankowałem w Serbi , żeby uniknąć rozczarowań . Droga spokojna .Pogoda na Sitoni dopisuje
pozdrawiam z Grecji Ela i Zbyszek Bianco
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
rakro1 
weteran

Twój sprzęt: Dethleffs Trend I 7057
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 22 Sty 2012
Piwa: 197/157
Skąd: Dębica
Wysłany: 2019-09-05, 10:59   

Zajrzyjcie na Azapico.Fajne miejsce na dziko.Jest woda.Cały sezon stoi tam kolega Androch.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 353/400
Skąd: krakow
Wysłany: 2019-09-05, 18:05   

Jechalismy Serbia ,od Kladowa przez Zajecar do Niszu.Potem do Veles autostrada,granica Pszcinski Prochor,,bokiem nowa droga Kumanowo,do Bitoli w Macedoni.Dalej Grecja.Burki,dobre,zaplata za paliw0 w dobrym kursie,ludzie mili i uczynni.Grecja -Papadakos :bukiet: Barbara
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
groniar 
zaawansowany

Twój sprzęt: Fiat Ducato L3H2
Dołączył: 10 Lis 2017
Piwa: 6/2
Skąd: Nieporęt
Wysłany: 2019-09-29, 08:53   

W sobotę 14 września przejechaliśmy Serbię i Macedonię do Grecji, a wczoraj wracaliśmy, wszystko ok. bez żadnych niepokojących spostrzeżeń. Jechaliśmy tylko autostradami, na przejazd nie trzeba wymieniać waluty, wszędzie na bramkach można płacić euro lub kartą.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***