Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Kampervanem nad J. Czorsztynskie
Autor Wiadomość
janekorka 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Ford Transit campervan
Dołączył: 14 Maj 2020
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Bochnia
Wysłany: 2020-05-19, 19:26   Kampervanem nad J. Czorsztynskie

Witam.
W niedzielę z synem pojechaliśmy naszym kampervanem nad J. Czorsztynskie. Po obiadku pojeździliśmy trochę na rowerach, potem po kajakowalismy na naszych dmuchanych kajakach. Pogoda dopisała. Poniżej filmik z naszego jednodniowego pobytu. Kampervan świetnie się spisuje na takie krótkie wypady.

https://youtu.be/BKyWDKqVa9U
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Pawcio 
Kombatant


Twój sprzęt: Pojazd obozowy Wacek McLouis I
Nazwa załogi: PabemanaTeam
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Wrz 2008
Piwa: 141/471
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 2020-05-19, 22:08   

Fajnie :)
Ale gdybyś tutaj opis wyjazdu wrzucił z fotkami zapewne ciekawymi byłoby jeszcze fajniej ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
janekorka 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Ford Transit campervan
Dołączył: 14 Maj 2020
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Bochnia
Wysłany: 2020-05-19, 22:56   

Pawcio, postaram się następnym razem. Problemem jest to, że większość nagrywam i musiałbym z filmu robić zdjęcia. Ja jestem wielbicielem ruchomego obrazu. Robiąc filmik dla siebie na pamiątkę łatwiej jest mi wrzucić go na YouTube i przesłać link. Ja osobiście lubię oglądać filmiki innych bo dużo więcej się dowiaduje o tych osobach i miejscach, które zwiedzają. Dla mnie radość syna z pierwszego samodzielnego plywania kajakiem bezcenna, sorki żadne zdjęcie tego nie odda. Oczywiście, można zadać pytanie po co taki filmik ludziom pokazywać, ale podzieliłem się trochę swoim szczęściem.
Pawcio, gdy oglądam zdjęcia, szczególnie te sprzed parunastu lub więcej lat, to już nie zawsze potrafię odszukać w pamięci emocje, wrażenia z daną sytuacją związane. Natomiast filmik dużo więcej mi mówi. Złoty środek będzie pewnie taki: filmiki robić dla siebie a na forum fotorelację 😁
Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Pawcio 
Kombatant


Twój sprzęt: Pojazd obozowy Wacek McLouis I
Nazwa załogi: PabemanaTeam
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Wrz 2008
Piwa: 141/471
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 2020-05-20, 00:09   

Jeśli chcesz doświadczyć emocji innych użytkowników forum w reakcji na twoją wyprawę zamieścisz relację, jeśli potrzebujesz linku pozycjonującego zamieścisz odnośnik. Ale prawdę prawisz o złotym środku.. tylko komu by się chciało ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***