Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaka antena Sat
Autor Wiadomość
mz3545 
doświadczony pisarz
Wiesław Iwonka

Twój sprzęt: Horon
Nazwa załogi: Wieslaw Iwona
Dołączył: 18 Maj 2010
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Gąbin
Wysłany: 2020-11-12, 10:32   

Dzieki
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
damiani42 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Ford Transit zabudowa Corrado
Dołączył: 19 Lut 2023
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2023-02-19, 14:58   

Witam wszystkich.
ANTENA SATELITARNA SATMEX 80 PLUS - Czy ktoś z kolegów ma może taka antenę satelitarną na swoim kamperku lub przyczepie i mógłby się wypowiedzieć czy jest to warto kupić ?
Szukam automatycznej anteny satelitarnej ale za rozsądną cenę a ta do tego zestawu jest.
Szukałem opinii ale za bardzo niema opinii o tym sprzęcie w necie. pozdrawiam
W sumie po temacie-antena zakupiona i dziś przetestowana. Stara antena zdjęta z kampera i w piątek montaż nowej . Jeśli ktoś ma tą antenę i potrzebuje informacji na jej temat to proszę pisać , jeśli będę potrafił to zawsze pomogę.pozdrawiam :spoko
Nowa antena zamontowana i po niedzieli testy.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Witam wszystkich.
Właśnie wróciłem z nart na Słowacji gdzie przetestowałem w,w antenę satelitarną. Sprawowała się idealnie a stałem kamperem w różnych miejscach, szybko łapała sygnał z HB i nie sprawiła mi żadnych problemów, ciekawa jest też aplikacja na smartfona gdzie w niej można było doprecyzować ustawienie anteny aczkolwiek nie było to potrzebne ale do testów to próbowałem. Osobiście mogę polecić ten typ anteny gdyż za tę cenę jest to dobry produkt.
pozdrawiam. :spoko
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***