Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Ford Transit 2,0 170 KM
Autor Wiadomość
LukF 
weteran

Twój sprzęt: CARTHAGO MALIBU I 440 QB
Piwa: 112/112
Wysłany: 2021-01-31, 21:54   

Pocieszę Cię lub zmartwię: miałam Forda w 2011r = 4 wtryski wymieniłem.
Od tego czasu 4 Fiaty = 2 wtryski wymienione.
Jest różnica, przynajmniej dla mnie :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta

blue60 
trochę już popisał

Wysłany: 2021-01-31, 22:06   

Fiata dobrze znam, forda nie.
Ale za fiata z tym wyposażeniem,(a głownie mi chodziło o automatyczną skrzynię), trzeba zapłacić 60-70 K więcej.Wtryskiwacze prawdopodobnie już poprawione, okaże się to wkrótce jak zacznę eksploatację.

Radio obecnie jest montowane 1din, więc takiego w formie tableta trzeba szukać(oczywiście z dużym wyświetlaczem).

blue60 
trochę już popisał

Wysłany: 2021-01-31, 22:13   

orkaaa napisał/a:
Nie wiem jak wyglada radio o nowym Fordzie ale myśle ze już są ramki 2 din. Jak ja kupiłem Forda to nad radiem zapłakałem. Technologia z 15 lat wstecz. Złom i już. I po roku przyszedł czas na radio. Poczytałem ze można cały panel wywalić czyli radio i kratki nawiewu powietrza. Kupiłem wszystko w Polsce bo nie miałem czasu na AliExpress i dzień pracy i gra. Tylko tak jak już pisałem jak nie wyciszysz drzwi matą to żadne radio nie zagra. A kampera gratuluje. Oby tylko wtryskiwacze nie padły. Ja trzeci raz wymieniłem na nowe. Na liczniku 24 tys. Dobrze ze mam jeszcze 3 lata gwarancji, może w końcu te wtryski ogarną. Ciekawe czy tylko Ford takie g.... produkuje czy Fiat też.

A który rocznik Twojego forda?

rjas 
zaawansowany

Twój sprzęt: Chausson 720 Titanium
Piwa: 11/9
Wysłany: 2021-01-31, 22:59   

U mnie podwozie z 2020 - 12 tys. najechane i na razie odpukać w niemalowane bez problemów. Natomiast spotkałem gdzieś w trasie gościa który kupił nowego kampera (też Chausson) w tamtym roku, ale podwozie z 2019 i po telefonie do serwisu okazało się, że miał akcję serwisową na wtryski, które wymieniono mu bez żadnych ceregieli, bezkosztowo. Tak twierdził.

orkaaa 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: Chausson 627 GA
Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2021-01-31, 23:13   

2018. Najpierw wtryski wymieniali 4 sz po 2 tysiącach km. Potem 1 sz po 12 tys km a w styczniu padł kolejny wtryskiwacz. Tym razem takze chcieli sztukę wymienić ale po różnych naciskach wymienili 4 sztuki. Wiec statystycznie 1o tys km przejadą 😊. Już nawet nie dyskutowali że paliwo złe, bo jak tylko na serwisie zaczął jeden o paliwie to go zapytałem jakiś jego zdaniem mam tankować ? bo dla spokoju od ostatniej awarii lałem tylko vervę. J dupa nawet verva nie pomoże jeżeli ktoś zaprojektował takie wtryskiwacze. Na szczęście zawsze do awarii dochodziło blisko domu.

LukF 
weteran

Twój sprzęt: CARTHAGO MALIBU I 440 QB
Piwa: 112/112
Wysłany: 2021-02-01, 11:33   

Orkana,
Współczuję Tobie bo to nie Twoja wina. A stres twój :bukiet:

Odpowiedz do tematu