Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
LEGALNE , FREE , KAMPEROWANIE W LASACH POLSKICH
Autor Wiadomość
mar78 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: VW Lt 28, 2.4d, 1991
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Lip 2012
Piwa: 4/8
Skąd: 3miasto
Wysłany: 2012-09-25, 20:43   

Witam ponownie,
Cytował Kolegów nie będę ale reasumując swoje wypowiedzi: adwokatem niczyim nie jestem i nie chodziło mi nigdy o "wskrzeszenie" Koguta. Nawet nie wiedziałem, że była wcześniej jakaś akcja z"Kogutem" :shock: . Od początku chciałem tylko dowiedzieć się na forum CAMPERTEAM.PL a nie na innych forach, gdzie mogę w Polsce "pocamperować" "na dziko" (i chyba nie tylko ja) . Patrząc co się teraz dzieje to chyba się tego tutaj nie dowiem, a szkoda. Camperowanie bez camperowania "na dziko" :shock:

Idę podłubać przy mojej ławeczce :kamp2 Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów i gości :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
eler1 
Kombatant


Twój sprzęt: kamper
Nazwa załogi: elerki
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 15 Sty 2007
Piwa: 52/129
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2012-09-25, 21:13   

mar78 napisał/a:
Witam ponownie,
Cytował Kolegów nie będę ale reasumując swoje wypowiedzi: adwokatem niczyim nie jestem i nie chodziło mi nigdy o "wskrzeszenie" Koguta. Nawet nie wiedziałem, że była wcześniej jakaś akcja z"Kogutem" :shock: . Od początku chciałem tylko dowiedzieć się na forum CAMPERTEAM.PL a nie na innych forach, gdzie mogę w Polsce "pocamperować" "na dziko" (i chyba nie tylko ja) . Patrząc co się teraz dzieje to chyba się tego tutaj nie dowiem, a szkoda. Camperowanie bez camperowania "na dziko" :shock:

Idę podłubać przy mojej ławeczce :kamp2 Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów i gości :spoko
nasz kolega sasqautch coś takiego stworzył czy się komuś podoba czy nie, mamy www.camperpark.pl szkoda tylko ,że zazdrość i zawiść , a nie chęć dzielenia się spowodowało wyhamowanie rozbudowy tych miejsc czy coś takiego :spoko
_________________
Pierwsza MAŁA KARAWANA na CT :)

Życie jest jak pudełko czekoladek nigdy nie wiadomo na co się trafi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
janusz 
Kombatant
Szeryf


Twój sprzęt: Motochata Rimor
Nazwa załogi: TiTi
Pomógł: 25 razy
Dołączył: 14 Sty 2007
Piwa: 411/147
Skąd: Pajęczno, łódzkie
Wysłany: 2012-09-25, 21:23   

eler1 napisał/a:
czy coś takiego :spoko

http://www.camperteam.pl/...cdays=0&start=0
_________________
Nie dyskutuj z głupcem – ludzie mogą nie zauważyć różnicy!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
CORONAVIRUS 
Kombatant
fan SAN ESCOBAR


Twój sprzęt: IVECO DAILY III
Nazwa załogi: BRAK
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Sie 2011
Piwa: 566/755
Skąd: z Rumi przez jedno i
Wysłany: 2012-09-26, 10:03   

eler ... nie do końca o to chodzi co podałeś w linku .... to prawdziwa komercja , ładnie spisana i podana na tacy z odnośnikami do stron i cenami za pobyt , fakt , kupę roboty by to posklejać w całość - trzeba przyznać autorowi :pifko
Wyznaję zasadę , że po to mam kampera by być niezależnym , najbardziej od wszelkich cenników , nakazów i zakazów stosowanych przez ogólnie nazwanym biznes turystyczny .
Sporo kulam się po drogach , więc podatki w paliwie, autostradach jakie jestem zmuszony płacić muszą wystarczyć Wielkiemu Bratu z mojej kieszeni . Reszta jest za darmochę i o to chodzi by wiedzieć gdzie jest fajnie , przyjazdnie i właśnie za FREE . Komercja z cennikami moim wrogiem ale szanuję ludzi , którzy cenią sobie właśnie komercyjną formę wykorzystywania swojego sprzętu , coś tam przecież za tą kasę dostają , ich kasa , więc niech robią z nią co chcą . :bigok
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
eler1 
Kombatant


Twój sprzęt: kamper
Nazwa załogi: elerki
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 15 Sty 2007
Piwa: 52/129
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2012-09-26, 20:13   

No name napisał/a:
eler ... nie do końca o to chodzi co podałeś w linku .... to prawdziwa komercja , ładnie spisana i podana na tacy z odnośnikami do stron i cenami za pobyt , fakt , kupę roboty by to posklejać w całość - trzeba przyznać autorowi :pifko
Wyznaję zasadę , że po to mam kampera by być niezależnym , najbardziej od wszelkich cenników , nakazów i zakazów stosowanych przez ogólnie nazwanym biznes turystyczny .
Sporo kulam się po drogach , więc podatki w paliwie, autostradach jakie jestem zmuszony płacić muszą wystarczyć Wielkiemu Bratu z mojej kieszeni . Reszta jest za darmochę i o to chodzi by wiedzieć gdzie jest fajnie , przyjazdnie i właśnie za FREE . Komercja z cennikami moim wrogiem ale szanuję ludzi , którzy cenią sobie właśnie komercyjną formę wykorzystywania swojego sprzętu , coś tam przecież za tą kasę dostają , ich kasa , więc niech robią z nią co chcą . :bigok
tylko tam są miejsca nie tylko komercyjne ale i za FREE oznaczone zielonymi kamperkami trochę ich mało ale to już nasze lenistwo w ich podaniu autorowi strony który chętnie takie miejsca doda :spoko
_________________
Pierwsza MAŁA KARAWANA na CT :)

Życie jest jak pudełko czekoladek nigdy nie wiadomo na co się trafi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
CORONAVIRUS 
Kombatant
fan SAN ESCOBAR


Twój sprzęt: IVECO DAILY III
Nazwa załogi: BRAK
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Sie 2011
Piwa: 566/755
Skąd: z Rumi przez jedno i
Wysłany: 2012-09-26, 20:19   

http://maps.google.pl/map...b6086e8ef&msa=0 tu tych FREE jest trochę więcej 8-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
wbobowski 
Kombatant
moder


Twój sprzęt: Dethleffs Globetrotter I-645 DB Ducato 2,5TDI
Nazwa załogi: Bobosie
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 18 Lut 2008
Piwa: 353/133
Skąd: Lublin - Dąbrowica
Wysłany: 2012-09-27, 13:44   

mar78 napisał/a:
...I Adam w mojej ocenie ma w tej wypowiedzi rację, dlaczego miałbym logować się dodatkowo na forum karawaning.pl skoro mam campera i jestem na forum naszym, camperowym...

Kolego mar78... albo czytaj ze zrozumieniem albo zastanów się co piszesz.
Piszesz, że Adam ma rację > gdy wysyła forumowicza CT na inne forum...
a dalej piszesz, że chciałbyś na tym forum mieć pełną informację... to się zdecyduj, co ty chcesz, czy Adam w tym przypadku ma rację, czy nie :gwm
mar78 napisał/a:
...przecież Adam chce :gwm
Peace :pifko2

Skoro Adam chce, to przecież nikt mu nie broni... jakby chciał to by pisał... a tymczasem wstawia link znowu odsyłający do informacji z innego forum.

Adam, ty się naprawdę zdecyduj. Forum CT nie ma w założeniach reklamowanie innych for o tej samej tematyce. Kto chce może sobie tam klikać do woli, ale mnie na przykład, to nie interesuje tutaj.
A do historii nie będziemy wracać... Janusz już o tym napisał wcześniej.
_________________
Włodek i Ela

Nasze kamperki
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
CORONAVIRUS 
Kombatant
fan SAN ESCOBAR


Twój sprzęt: IVECO DAILY III
Nazwa załogi: BRAK
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Sie 2011
Piwa: 566/755
Skąd: z Rumi przez jedno i
Wysłany: 2012-09-27, 17:13   

Włodeczku ... mógł byś przestać się czepiać ? Tak ładnie tylko proszę , czy ja Ciebie zaczepiam ?
Inni dają linki reklamujące inne fora , spisy itp( np. Eler post wyżej ) ale Ty jakbyś był uczulony jakoś na mnie . Dałem link z moją mapką dzikich miejsc , nie jest to mapka K.pl ponieważ nie znajduje się na serwerze K.pl ani też nie została zrobiona przez kogoś z K.pl ( czytaj AD K.pl ) . To , że klikając na punkt na mapie jest odnośnik do spisu na K.pl nie świadczy o reklamowaniu tamtego forum tylko jest informacją , że tam jest coś więcej niż widac na mapie , coś czego nie ma na CT . Podobnie klikając na mapkę podaną przez Elera dostajemy linki reklamujące dosłownie wszystko oprócz CT .

Do historii nie będziemy wracać i ja jakoś tego nie zaznaczam w swoich wypowiedziach , co miałem na ten temat napisać to napisałem w sierpniu 2011 czyli rok temu . I gdybyś Ty tak nie wyodrębniał tego Karawaningu to nikt by na inne forum uwagi nie zwracał w tym temacie .

..."Adam, ty się naprawdę zdecyduj." A na co Włodku ja mam się decydować ? Temat przynależności do wybranych przez siebie stowarzyszeń jednocześnie mamy chyba już dawno przerobiony na wszystkie sposoby i zawsze wychodziło na to , ze każdy mógł być tam gdzie chce i ma aktualnie ochotę .... .

Włodek , kończę wymiany osobiste , ktoś tu musi być nad urazy i ambicje . Proszę na PW lub maila z takimi bzdetami , szkoda forum zaśmiecać i angażować w to tych , którzy mają w doooopie historię , która jak mawiał Napoleon , jest zbiorem uporządkowanych kłamstw czego ostatnio dowiódł jeden z "autorytetów "ale "przepraszam" już nie potrafi wydukać .

Tak na marginesie ...nikogo nigdzie nie wysyłam , jak ktoś się pyta to grzecznie wskazuję gdzie znajdzie odpowiedź .

Pozdrowienia dla ELI i Ciebie oczywiście też :spoko :spoko :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
darol 
weteran
KMW TEAM


Twój sprzęt: Knaus Sunliner
Nazwa załogi: darole - gorole ;-)
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Paź 2010
Piwa: 61/24
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-09-27, 21:45   

wbobowski napisał/a:
Forum CT nie ma w założeniach reklamowanie innych for o tej samej tematyce.

jest to gdzieś napisane w regulaminie :?:
_________________
Arek (nie Darek) :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
gryz3k 
Kombatant


Twój sprzęt: Hymer Eriba B514 Sl
Nazwa załogi: gryz3k
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 06 Wrz 2010
Piwa: 558/295
Skąd: Warszawa Miedzeszyn
Wysłany: 2012-09-27, 23:14   

Też myślę Włodku, że przesadzasz. Nie jest trudne znalezienie innych for karawaningowych a to omawiane jest bardzo często wymieniane przy wszelkich okazjach /jako zaprzyjaźnione/. Mimo tego np. ja nigdy tam nie zawitałem. Nie spodziewałbym się masowego odpływu forumowiczów z CT, ponieważ Adam czy ktokolwiek inny podał jakiś link. Zrozumiałbym, gdyby chodziło tutaj o business, ale z tego co wiem to CT jest non profit. :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
baja02 
weteran
"Mała Karawana" CT-Pomorze


Twój sprzęt: Fiat Ducato LMC
Nazwa załogi: baja
Dołączył: 05 Mar 2007
Piwa: 38/4
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2012-09-28, 09:49   

Każdy powód jest dobry do wszczynania początkowo nieporozumien przechodzących stopniowo w otwartą awanturę. Osobiście jestem forumowiczem CT, ale równie długo
uczestnikiem forum karawaning.pl. I co z tego ma wynikać ? Jak potrzebuje pewnych wiadomości to poszukuję ich na jednym i na drugim forum - i co z tego wynika? Zdrada CT. A jak jeszcze czytuję "Gdziebylec" to już całkiem jestem zdrajcą CT.
Trochę opamiętania w nazbyt "patriotycznych" odnośnie Ct wypowiedzi. Swoje posty mogę umieszczać na forum w danej sytuacji wybranym przez siebie i nic komukolwiek do tego. To samo dotyczy kierowania na strony innego forum w celu uzyskania interesujących w danej chwili wiadomości.
Apeluję o umiar w wypowiedziach, nie wszczynanie nieporozumień, wracanie do przeszłości tylko historycznej w celu pogłębienia wiedzy.
Pozdrawiam. 8-)
_________________
O wiele lepiej spotkać się na szczycie niż nad brzegiem przepaści.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
andi at 
Kombatant

Twój sprzęt: szukam H1L2
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 20 Lis 2008
Piwa: 80/38
Skąd: wieden
Wysłany: 2021-03-14, 19:27   

Tutaj też wstawie .Co myślicie o tym

https://www.youtube.com/watch?v=sIUIQX55n7c
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Socale 
Kombatant


Twój sprzęt: W szwagrowej stoi stodole.
Nazwa załogi: Sokale
Pomógł: 72 razy
Dołączył: 07 Sty 2012
Piwa: 524/637
Skąd: Gubin
Wysłany: 2021-03-14, 20:25   

Pisałem o lasach gdzieś na początku tematu o zakazach kamperowania ale chyba nikt mi nie uwierzył :bigok
A to jednak wchodzi. :spoko
_________________
Staram się pisać poprawnie i zrozumiale.
Do zobaczenia Wojtek i Ewa / Sokale
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
bert 
weteran


Twój sprzęt: Iveco 4010 (4x4) Iveco 9016 (4x4) STAR (4x4)
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Paź 2014
Piwa: 126/2
Skąd: ZDR
Wysłany: 2021-03-14, 22:04   

andi at napisał/a:
Tutaj też wstawie .Co myślicie o tym

https://www.youtube.com/watch?v=sIUIQX55n7c


a co tu myśleć, turysta zmotoryzowany nic z tego programu mieć nie będzie, co gorsza po cichu dzieję się rzecz gorsza bowiem...
ale reszta tam, po co namnażać wątki

https://www.camperteam.pl...db3a871eae1ff74
_________________
Norbert J. Zbróg

świat w odsłonach różnych
https://jasawa.flog.pl/
Maraton wszystkich odcinków "Sąsiadów" nie jest tak wyniszczający dla mózgu jak to co się od...erdala w tym kraju. Karol Zbróg
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***