Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukuję integry
Autor Wiadomość
less11 
trochę już popisał

Twój sprzęt: Mobilvetta KEA i67
Dołączył: 24 Sie 2016
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2021-05-13, 15:21   

Już tak tylko z ciekawości dodam że dostałem maila zwrotnego od Dandisa. Był w nim tylko link do katalogu niemieckiego z cenami z rynku niemieckiego oraz info że dodatki, jak np markiza wyceniane są indywidualnie.
I teraz dalej nic nie wiem, choć pytałem w mailu. O jakich cenach rozmawiamy choćby w euro (akcyza, polski VAT), czy można zamówić i ewentualnie na kiedy (podałem symbol konkretnego modelu). Oczywiście mogę do nich pojechać, choć mam kilkaset km w jedną stronę, ale i tak kampera "nie pomacam" bo fizycznie nie ma i nie mam gwarancji że cokolwiek nowego ustalę. Mimo wszystko chciałbym dostać choćby podstawowe dane co do polskiej ceny, możliwości i terminu sprowadzenia na maila lub telefonicznie. Chyba po prostu odpuszczę Malibu i tyle
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
moskit
weteran


Twój sprzęt: CARTHAGO CHIC-C LINE
Nazwa załogi: moskit
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2014
Piwa: 117/43
Skąd: Ożarów Maz.
Wysłany: 2021-05-13, 16:25   

Musisz chyba sam zdecydować jaki model tobie odpowiada i stąd chyba niedomówienie.
Muszę Ciebie zasmucić modeli jest od ...... że ho ho
Wybierz sobie model, następnie wraz z Dandisem pracuj nad konfiguracją.
_________________
Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość
Vincent Van Gogh
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
rakro1 
weteran

Twój sprzęt: Dethleffs Trend I 7057
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 22 Sty 2012
Piwa: 196/156
Skąd: Dębica
Wysłany: 2021-05-13, 16:34   

Wprawdzie odradzałem zakup w tym niekorzystnym jeśli chodzi o ceny okresie ale też nie ma pewności, że te ceny obniżą się kiedyś. Nie muszę być wzorcem dla Ciebie ale ja pojechałem tam z Dębicy. Dalej niż Ty zdecydowanie. Osobiste relacje mają znaczenie i można konkretniej rozmawiać. Mogą mieć bardzo dużo pracy i w dodatku przebywają bardzo dużo za naszą zachodnią granicą. Trudno zniechęcać się tylko dlatego, że nie mają sprawnego działu marketingu. Chyba tak to działa, że korespondujesz bezpośrednio z właścicielem, u mnie tak było i dlatego nie działa to tak fajnie.
Powalcz trochę, parę osób już zachęciłeś do trzymania kciuków. I co teraz??
Musisz napisać ciąg dalszy. Oby z happy endem.. :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
LukF 
Kombatant


Twój sprzęt: CARTHAGO MALIBU I 440 QB
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 31 Sty 2017
Piwa: 441/325
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2021-05-13, 21:18   

Koledzy dobrze prawią.
Jest sezon, sprzedawcy mają duuuuuużo roboty, klientów na placu. Jak i kiedy mają rozmawia przez telefon lub maila? Ja ich rozumiem, kiedyś sprzedawałem samochody więc wiem jak to wygląda z drugiej strony lady.
Jeśli zależy Tobie na porządnym kamperze to jedź do nich. Poświęć kilka godzin, kamper za 300-400 tyś.wymaga chyba takiego czasu. Jeśli natomiast zależy Tobie na wygodzie to kup cokolwiek obok swojego domu.

Mnie zależało na Malibu. Byłem gotów pojechać nawet do Niemiec. I kupiłem. Nie żałuję.
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jarsta0001 
zaawansowany


Twój sprzęt: Rapido i86
Nazwa załogi: buchalterzy
Dołączył: 31 Lip 2019
Piwa: 10/27
Skąd: Nysa
Wysłany: 2021-05-13, 21:51   

less11 napisał/a:
Ja nie twierdziłem że w Dandisie są niemili, tylo niezbyt skorzy do współpracy. Dzwoniłem to powiedzieli że przez telefon się da się podać informacji i kazali napisać maila co chcę.



Byłem parę razy w Dandysie i trochę bajerów kupiłem. Kampera też kupiłem w Dzierzoniowie ale w m-campie. Generalnie w jednym i drugim przypadku to są ludzie przesympatyczni i pasjonaci karawaningu. To nie zmienia faktu, że na maile i telefony czasami nie odpowiadają, (w obydwu firmach) i kontakt jest utrudniony. Pewno wytłumaczenie się znajdzie ale niesmak braku profesjonalnej obsługi sprzedażowej pozostaje. Reasumując w obydwu firmach pomogą i doradzą pod warunkiem... że się uda skontaktować.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
less11 
trochę już popisał

Twój sprzęt: Mobilvetta KEA i67
Dołączył: 24 Sie 2016
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2021-05-13, 22:01   

Ja nie mam ciśnienia akurat na Malibu. W sumie to nie mam w ogóle ciśnienia na nowego kampera, Pomyślałem po prostu że moge mieć coś fajniejszego i tu już została tylko integra. Mam natomist bardzo sprecyzowane wymagania w zakresie układu wnętrza.
Chyba odpuszczę w ogóle oglądanie kamperów teraz. Z rocznika modelowego 2021 r. i tak już nie ma dostępnych a specyfikacja roku modelowego 2022 pojawi się dopiero od około lipca. Wtedy będzie więcej wiadomo w zakresie cen, wyposażenia i terminów dostępności. Będzie też chyba spokojniej na rynku
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
ZbigStan 
Kombatant


Twój sprzęt: Frankia I 65 SD
Nazwa załogi: Taborygenii, fani Frani.
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 03 Gru 2013
Piwa: 794/248
Skąd: Opole
Wysłany: 2021-05-15, 09:03   

less11, kupowanie pod "ciśnieniem" może być nieudane. Jak masz czas to spokojnie znajdziesz to o ci odpowiada. Masz przecież doświadczenie w kamperowaniu. Pozdrawiam.
_________________
Grecja 2019
Normandia 2019
Czechy 2019
Narty, Włochy 2020
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
less11 
trochę już popisał

Twój sprzęt: Mobilvetta KEA i67
Dołączył: 24 Sie 2016
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2021-07-31, 22:03   

No i wybrałem oraz kupiłem. Mobilvetta Kea i67. Szczegóły za kilka dni w odpowiednim dziale
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
rakro1 
weteran

Twój sprzęt: Dethleffs Trend I 7057
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 22 Sty 2012
Piwa: 196/156
Skąd: Dębica
Wysłany: 2021-07-31, 22:19   

Super wiadomość, gratuluję i faktycznie czekam na szczegóły :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kwieciu 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Na razie jeszcze brak
Dołączył: 23 Cze 2021
Postawił 2 piw(a)
Skąd: okolice Gliwic
Wysłany: 2021-08-03, 10:12   

less11, Gratulacje :ok :ok
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jarsta0001 
zaawansowany


Twój sprzęt: Rapido i86
Nazwa załogi: buchalterzy
Dołączył: 31 Lip 2019
Piwa: 10/27
Skąd: Nysa
Wysłany: 2021-08-03, 20:08   

Less 11 gratulacje, piękne autko. szerokości życzę. :spoko :bukiet:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***