Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Rzucam wszystko i jade w bieszczady
Autor Wiadomość
kwieciu 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Na razie jeszcze brak
Dołączył: 23 Cze 2021
Postawił 2 piw(a)
Skąd: okolice Gliwic
Wysłany: 2021-08-27, 08:08   Rzucam wszystko i jade w bieszczady

Witam wszystkich,
szykuję się na druga podróż kamperkiem. Wyszło spontanicznie i tak można powiedzieć z dnia na dzień. Niestety nadal jeszcze nie swoim ale ciepłym i wygodnym, a to najważniejsze :) .
W każdym bądź razie jako, że po drodze chcemy odwiedzić rodzinę w okolicach Tarnowa, trasa padał na kierunek Solina i okolice. Nie mamy dużo czasu wyjazd w sobotę a powrót we wtorek na Śląsk.
Czy macie może do polecenia jakieś fajne miejsca w tych okolicach łącznie z fajnymi campingami. Kamer nie jest najnowszy ale jeździ i działa. Nie spodziewam się tez najlepszej pogody, no ale tak jak wspomniałem jest to spontaniczny wyjazd i mamy po prostu zamiar dobrze się bawić :ok
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
rakro1 
weteran

Twój sprzęt: Dethleffs Trend I 7057
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 22 Sty 2012
Piwa: 197/157
Skąd: Dębica
Wysłany: 2021-08-27, 08:58   

Dużo zależy od tego jakie masz potrzeby. Jeśli cisza i spokój, kontakt z przyrodą to polecam pole namiotowe Stasiana. Kompletnie nie w kierunku zalewu Solina.
Polecił mi to miejsce Szejk i byliśmy tam razem. bardzo dobrze przygotowany teren. Miejsce na ognisko. Wiaty. Może spodoba się ..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Andrzej_Gdynia 
zaawansowany


Twój sprzęt: citroen pilote
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 14 Cze 2016
Piwa: 15/9
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2021-08-27, 09:23   

Ja polecam Camping Górna Wetlinka. Świetne miejsce na start szlakiem na Połoninę Wetlińską. Sporo miejsca, o tej porze roku może sie zdarzyć że będziesz niemal sam...
_________________
Andrzej_Gdynia
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kwieciu 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Na razie jeszcze brak
Dołączył: 23 Cze 2021
Postawił 2 piw(a)
Skąd: okolice Gliwic
Wysłany: 2021-08-27, 10:11   

rakro1, i Andrzej_Gdynia dzięki za szybkie odpowiedzi. O Górnej Wetlince słyszałem i to miałby cel, ale ta Stasina też mnie zainteresowała :)
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
andrzej627 
Kombatant


Twój sprzęt: VW T6 204KM DSG7 4MOTION Stylevan Equinox II
Nazwa załogi: Stylevanek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 20 Lip 2015
Piwa: 337/144
Skąd: Francja
Wysłany: 2021-08-27, 11:38   

rakro1 napisał/a:
polecam pole namiotowe Stasiana
Nowe urządzenia turystyczne w lasach Beskidu Niskiego
_________________
Andrzej
Filmy z moich podróży
Mój profil na Facebooku
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Andrzej_Gdynia 
zaawansowany


Twój sprzęt: citroen pilote
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 14 Cze 2016
Piwa: 15/9
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2021-08-27, 12:03   

To cekawa opcja - w tym roku byłem dosłownie obok tego pola - byłem w Drymak... szkoda że nie znałem tego Stasina, bo Drymak to po prostu trawnik i toy toy - lekko ucywilizowany wyposażeniem go w muszle klozotowe... Za to pan właściciel ciekawy typ - można pogadac...
_________________
Andrzej_Gdynia
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kwieciu 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Na razie jeszcze brak
Dołączył: 23 Cze 2021
Postawił 2 piw(a)
Skąd: okolice Gliwic
Wysłany: 2021-08-27, 14:27   

andrzej627 napisał/a:
rakro1 napisał/a:
polecam pole namiotowe Stasiana
Nowe urządzenia turystyczne w lasach Beskidu Niskiego


Tobie też dziękuje za informację.
Pozdrawiam :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
tosiek159 
doświadczony pisarz
Tosiek 159


Twój sprzęt: Fiat Ducato Frankia 680, Bürstner Ixeo726G
Nazwa załogi: Farmerzy: Halinka i Tosiek
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Lis 2010
Postawił 7 piw(a)
Skąd: woj.Opolskie
Wysłany: 2021-08-28, 00:40   Rzucam wszystko i jade w bieszczady

Polecam:
https://pola-namiotowe.info/pl/sromowce-nizne-camping-osp,721,podglad.html
Masz tam ścieżkę rowerową do Krościeńka, po przejściu kładką ze Sromowiec na Słowację
Nie drogo a warunki dobre i ciekawe strony. Nie będziesz żałował.
_________________
Carpe diem
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kwieciu 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Na razie jeszcze brak
Dołączył: 23 Cze 2021
Postawił 2 piw(a)
Skąd: okolice Gliwic
Wysłany: 2021-08-28, 06:40   

tosiek159, dzięki za to miejsce, sam pewnie bym tego nie znalazl, alto już na następną podróż. Pierwszy przystanek u rodziny w okolicach Jasła. Przez cholerna pandemię nie widzieliśmy się już dwa lata. Potem zobaczę czy Stawiana czy wertlinka. Na razie nie umie się zdecydować. :ok
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
rakro1 
weteran

Twój sprzęt: Dethleffs Trend I 7057
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 22 Sty 2012
Piwa: 197/157
Skąd: Dębica
Wysłany: 2021-08-28, 21:39   

Pochodzę z Jasła, może nawet jesteśmy spokrewnieni?
Świat jest taki mały. Dla mnie Bieszczady są słabe. Ludzi za dużo !!
Moje ukochane tereny to Beskid za Gorlicam, w stronę przejścia gdanicznego Kanieczna. Pusto !!! Brak komercji i ..na ogół zasięgu telefonni komórkowej czyli i internetu. Z Jasła rzut beretem. Moje priorytetowe miejsce na nocleg to Banice - miejsce przygotowane przez leśnictwo - duży parking, stoły, ławy, miejsce i drewno na ognisko i studna z krystaliczną wodą. Niech się schowają Bieszczady 🤪
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
smok_wawelski 
weteran


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 25 Kwi 2019
Piwa: 122/77
Skąd: Kraków-przedmieścia
Wysłany: 2021-08-29, 00:00   

Rzeczywiście masz rację rakro1, w porównaniu do tych okolic Bieszczady to deptak choć gdy uciec gdzieś dalej od Soliny,Polańczyka i Ustrzyk to juz jest nieco lepiej :) Podobnie i w tym regionie co piszesz - jak najdalej od od Uścia i Klimkówki :)
Kojarze kilka miejsc Lasów w tej okolicy Hańczowa, Regietów, Małastów - czy wkradła się literówka i piszesz o miejscu w pobliżu miejscowości Banica (żwirowy parking i kamienna studnia z żurawiem) 49.53362, 21.31848 które czaswlas.pl podaje jako Na wypale w Wołowcu czy o innym ?
_________________
O najlepszym towarzystwie mówi się, że rozmowa w nim poucza, a milczenie kształci.
Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom.
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
rakro1 
weteran

Twój sprzęt: Dethleffs Trend I 7057
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 22 Sty 2012
Piwa: 197/157
Skąd: Dębica
Wysłany: 2021-08-29, 19:30   

Smoku. Dokładnie o ten żuraw chodzi. Za Małastowem w lewo i zaraz jest jedyna duża knajpa Gospoda Magurska. Tanio, tłusto, miło. I dalej do góry rozkoszując się zabudową. Na szczycie w lewo i 2-3 kilometry jest to miejsce. Świetna baza wypadowa w każdym niemal kierunku.
Wybacz, że zareklamowałem Twoje i Szejka stasiany. Chciałem dobrze. Jak zawsze. Pozdrawiam.
P.S. z aku nie zgrało się ale mam do oddania małej mocy przetwornicę 12/220. Odłożyć /przekazać Szejkowi dla Ciebie ??? :kwiatki:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
smok_wawelski 
weteran


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 25 Kwi 2019
Piwa: 122/77
Skąd: Kraków-przedmieścia
Wysłany: 2021-08-29, 19:47   

Dzięki za info - to faktycznie super miejsce a Stasiana jest wszystkich :) i tez jest fajnym miejscem godnym propagowania - chciałeś dobrze i zrobiłeś dobrze - nie popełniłeś żadnej gafy :)
Stasiana jest też na FB https://www.facebook.com/...22650351923100/
https://fb.watch/7HxHW5iJRo/ i w paru innych miejscach wiec to nie tajne miejsce Szejka czy moje :)

Przetwornica - tu mnie zaskoczyłeś - :confused - czy nie pomyliłeś z kimś innym ?
_________________
O najlepszym towarzystwie mówi się, że rozmowa w nim poucza, a milczenie kształci.
Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom.
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
rakro1 
weteran

Twój sprzęt: Dethleffs Trend I 7057
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 22 Sty 2012
Piwa: 197/157
Skąd: Dębica
Wysłany: 2021-08-29, 20:29   

Wydawało mi się, że miałem wlepić Ci mój niepotrzebny akumulator i nie wyszło. Dałem komuś innemu. A mam niepotrzebną przetwornicę i to byłby rewanż.
Odprężam się w Grecji na wszelkie sposoby. Pomerdało mi się ?? Za dużo słońca. Tak czy owak mam tą przetwornicę, 380 wat. Nie sinus. Mam też jakiś regulator ładowania, który działał z panelem z szyber dachu i ten szyber też mam . Zbieram cenne niegdyś graty nie wiadomo po co. Dawniej restaurowałem stare meble i to dopiero były zbiory elementów drewnianych, większe i mniejsze fragmenty mebli i okuć. Plus skład wosków, lakierów, bejc. Piękne ognisko z tego odbyło się, gdy wycofałem się z tego.
Przepraszam zs zboczenie z tematu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***