Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Fiat Autostar 2012
Autor Wiadomość
voice 
weteran
Nie licz dni, spraw by to dni się liczyły


Twój sprzęt: Bürstner Lyseo T 710
Nazwa załogi: Voice_Band
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 02 Gru 2012
Piwa: 20/21
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Wysłany: 2021-09-12, 09:36   

Grooby78 napisał/a:
Wracając do tematu tego kampera, to ja rezygnuję. Nie jadę nawet oglądać. Wystarczą mi zdjęcia jakie otrzymałem od kolegi z forum. Dużo jest zniszczonych elementów i to takich, które będą drogie i ciężko dostępne. Nie za te pieniądze.
Serdecznie dziękuję za pomoc i rozglądam się dalej.


Panowie, proszę wziąć pod uwagę, że ten kamper będzie miał 10 lat, ja kupiłem rocznego miał 14 miesięcy - igłę i po zakupie, niestety już gwarancji nie było, luki w podwójnej podłodze się zarywały, na pierwszym wyjeździe rękojeść od lodówki została mi w ręce. Więc dziwi mnie, że parę drobiazgów jest do naprawienia. Jeżeli wszystko inne pasuje do najważniejsza jest cena końcowa zakupu.

Ja nie wiem co się porobiło z ludźmi ( bez urazy do Grooby78) ale ostatnio zauważyłem, że ludzie by chcieli za 30 tys. w idealnym stanie najlepiej z salonu.

A propo sprzedaży ostatnio sprzedawałem citroena c3 z 2015r. z przebiegiem oryginalnym 60tys. Przyjechali z łodzi w 4 chłopa i jedna kobita, wszystko im pasowało ale na górnej krawędzi dachu gdzie kończy się szyba była wgniotka podejrzewam, że od kamienia, i nagle jakie żale, że auto było wypadkowe dach był na 100% wstawiony, że oni przyjechali 200km a ja im nic o tym nie powiedziałem. Normalnie potraktowali mnie jak jakiegoś przekręta

Więc grzecznie im podziękowałem kazałem opuścić moją posesję i udać się podałem im adres salonu gdzie tam na wpłatę im starczy i wybiorą co chcą kolor wyposażenie itp...

Mina po prostu bezcenna, a oni ależ proszę pana myśmy przyjechali 200 km to auto kupić, a ja im grzecznie To auto już dla państwa nie jest na Sprzedaż.

Ot taka Historyja. Dlatego wszystko trzeba przemyśleć a z drugiej strony Tak jak Andrzej73 pisał w tej chwili ceny idą w górę i będą szły na pewno nie spadną.
_________________
Wczoraj to historia, jutro to tajemnica, a dzisiaj to dar, datego mówi się o tym the present. – Alan Alexander Milne
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
zbyszekwoj 
Kombatant


Twój sprzęt: Rapido 707F
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 24 Kwi 2013
Piwa: 330/221
Skąd: Lublin
Wysłany: 2021-09-12, 17:57   

Socale napisał/a:
zbyszekwoj napisał/a:
Wjechal na kemping nowy kamper z polskiego salonu, cena 750 tyś. :ok

Morelo?


Morelo to chyba za pół kampera tyle. Zwykłe Carthago z recznie gibanymi podporami.
:ok
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Grooby78 
trochę już popisał

Twój sprzęt: Roller Team 298M
Dołączył: 19 Sie 2020
Piwa: 4/1
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2021-09-12, 18:42   

voice napisał/a:
Grooby78 napisał/a:
Wracając do tematu tego kampera, to ja rezygnuję. Nie jadę nawet oglądać. Wystarczą mi zdjęcia jakie otrzymałem od kolegi z forum. Dużo jest zniszczonych elementów i to takich, które będą drogie i ciężko dostępne. Nie za te pieniądze.
Serdecznie dziękuję za pomoc i rozglądam się dalej.




Ja nie wiem co się porobiło z ludźmi ( bez urazy do Grooby78) ale ostatnio zauważyłem, że ludzie by chcieli za 30 tys. w idealnym stanie najlepiej z salonu.


Spokojnie, niczym mnie nie uraziłeś :)
Ja to wszystko wiem i rozumiem, ale okazało się, iż np. drzwi od prysznica są na dole wyłamane. I to nie to, że malutki kawałek, ale cały kawał wysokości 20 cm. Dwie części są przyklejone, ale jednej skrajnej całkiem brakuje, a zdjęcie jest zrobione tak, aby tego nie było widać.
Wewnątrz zabudowy na łączeniu płyt sufitowych ze ścianą wciekło coś czarnego, może uszczelniacz, ale to nieco dziwne.
Ogólnie nie twierdzę może jest suchy, ale także przynajmniej jak dla mnie zbyt zniszczony.

W moim poprzednim kamperze z 2008 r nie było żadnych takich historii. Ok w brodziku były lekkie pęknięcia, które nie przeciekały oraz umywalka była pęknięta. Umywalki nie było widać, że jest pęknięta, była sklejona i nie ciekła. Jednak nowemu nabywcy dałem nowe oryginalne części: brodzik i umywalkę i rzetelnie poinformowałem o stanie obecnie zamontowanych.

Ale wracając do tego Autostara, mnie nie pasuje, natomiast może przyjedzie ktoś i powie ok, pasuje mi i kupuję. Ja szukam czegoś innego.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
dpong 
trochę już popisał

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Lip 2019
Piwa: 1/1
Skąd: Rokietnica
Wysłany: 2021-09-13, 08:33   

w moim autostarze też jest listwa alu i wyciekający spod niej uszczelniacz łącząca sufit ze ścianami od środka. Większość części do tych aut jest dostępne przez przedstawiciela na Polskę, do mojego z 2004 to nawet brodzik mogłem zamówić
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Andrzej 73 
Kombatant
lawendowy


Twój sprzęt: LAIKA KREOS 4009 - 50 EDITION
Nazwa załogi: SŁONECZKA Renata i Andrzej + Patii i Matii
Pomógł: 34 razy
Dołączył: 22 Maj 2009
Piwa: 257/70
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2021-09-13, 08:52   

dpong napisał/a:
i wyciekający spod niej uszczelniacz łącząca sufit ze ścianami od środka

Lepiej jak wycieka niż jej brak , bo i tak często bywa nawet w nowych kamerach.
_________________
Polub nas na facebooku https://www.facebook.com/MebleRenee
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bajaga 
Kombatant

Nazwa załogi: FiveStars
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 22 Lut 2012
Piwa: 108/7
Wysłany: 2021-09-13, 11:08   

Mówi się o wielkim boomie na kampery czy nieruchomości. W zeszłym roku sprzedawałem kampera. Fajnie wyposażony i nie potrzebujący najmniejszego wkładu finansowego. Cena nie była idiotyczna i chrzaniłem się z tym ze dwa miesiące. A aktualnie w firmach wynajmujących kampery również jest sporo ofert.
Teraz sprzedaję jedną nieruchomość, bardzo fajną. Cena ok. I jakoś zbyt wielu nie dzwoni. To chyba ten ruch na rynku jest lekko wirtualny.
_________________
Pozdrawiam,

Bajaga&Instruktori
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***