Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Truma combi 4 schemat płyty głównej i płytki wentylatora
Autor Wiadomość
Janusszr 
Kombatant

Twój sprzęt: T600 GFLC Siesta
Nazwa załogi: Jola & Janusz
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2016
Piwa: 76/80
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2021-10-23, 14:26   

Roberto,
jak byłem młody i piękny :diabelski_usmiech , pewien klient powiedział mi: ty jesteś młody majster, to sobie z tym nie poradzisz. Po jakimś czasie przyjeżdża i prosi mnie, abym jednak usunął awarię.
Moja odpowiedź była krótka - weź sobie człowieku, starego, doświadczonego majstra.
Nie znam fachowca, który lubi jak mu się klient wymądrza. Jesteś taki mądry, to zrób to sam. Pewnie przejaskarwiam sprawę, ale chcę być dobrze zrozumianym.
Oczywiście, że forum jest miejscem do wymiany doświadczeń. Sam z tego korzystam. Moja uwaga skierowana do Kazia nie dotyczyła porad forumowych, tylko niepotrzebnych dyskusji z serwisem(elektronikiem). Wiem, że takie miały miejsce. Milczenie przecież jest złotem :spoko Nie zawsze, ale czasami tak :spoko
_________________
Pozdrawiam, Janusz, na drugie mam Wojtek :)
Marzenia są po to, żeby nigdy nie przestało się chcieć żyć. I po to, żeby o tym przypominały.
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Roberto 
weteran


Twój sprzęt: EuraMobil 555 + Jumper H3L3 (w budowie)
Nazwa załogi: techserwis
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 25 Lip 2013
Piwa: 68/30
Skąd: Elbląg
Wysłany: 2021-10-23, 14:59   

Spoko. Ja od razu zrozumiałem o czym piszesz :ok
Nie wiem tylko czy inni również...
Tak się składa, że jestem "po tej samej stronie barykady", aczkolwiek jeśli podejmuję się naprawy to chcę wiedzieć jak najwięcej o usterce i okolicznościach jej powstania. Czasem to pomaga.
Prawda jest też taka, że raczej unikam napraw urządzeń, w których już ktoś "grzebał".
Bardzo często taka naprawa zajmuje znacznie więcej czasu, a czas to pieniądz :diabelski_usmiech co nie każdy klient potrafi zrozumieć... :-P
_________________
pozdrawiam
Robert

PS.
Używajcie polskich znaków !! Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE... ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***