Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Grecja przez Bułgarię 25lipiec 2021
Autor Wiadomość
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 351/397
Skąd: krakow
Wysłany: 2021-10-17, 16:52   

Nie wiem czy udało mi się wpis jakoś poprawić.
Chodzi o to ze dawne moje relacje na CT poparte były fotami.Foty robiłam z aparatu foto.Teraz najszybciej foci się z telefonu i tych fot nie umie dać na CT. :roll: Ale to chyba wszyscy wiedzą?Ci co są od dawna na CT,wiedzą jakie były moje relacje,sprzatajac natrafiłam na trofea z forum to były czasy :?: ,ale nawet prowadzący camperteamki,miał dość i nie ma nagród za relacje.Nasza pierwsza Grecja była w 2009,przez Albanię namówił nas do takiej trasy nieżyjacy MEDARD,a trasą kierowaliśmy się z artykułu w carawaning ekspert.Ot takie dawne czasy ile było wtedy członków a ile teraz :?:
:?:
Ostatnio zmieniony przez Barbara i Zbigniew Muzyk 2021-10-17, 17:08, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 351/397
Skąd: krakow
Wysłany: 2021-10-17, 17:01   

Wpisy niektórych kolegów nie piszących relacji z podróży zniechęcają do aktywności na forum ,myślę że to zrozumiałe :? :Zbyszek Twoją Francję zaznaczałam sobie na mapie :!:
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 351/397
Skąd: krakow
Wysłany: 2021-10-17, 17:23   

Do południa błękit plaży Tigani,a teraz leje jak z cebra,czekamy na pogodę by zejść w dół 20min.do plaży Lygaria koło Tyrou.Takich pięknych kamieni jeszcze nie widziałam, chociaż można powiedzieć że znamy Grecję od 2009 roku.Czasami w roku 2 wyjazdy wiosna i jesień.Plaza z trudnym dojściem,dopiero po latach znaleźliśmy zejście do plaży ok.300m.w dół. :roza:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Andrzej R. 
trochę już popisał

Twój sprzęt: Ducato 2,3 jtd Dethleffs A5421
Nazwa załogi: Wanda i Andrzej
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Wrz 2015
Otrzymał 4 piw(a)
Skąd: Pisz
Wysłany: 2021-10-17, 17:25   

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
Wpisy niektórych kolegów nie piszących relacji z podróży zniechęcają do aktywności na forum ,myślę że to zrozumiałe :? :Zbyszek Twoją Francję zaznaczałam sobie na mapie :!:
To raczej zazdrość, nie piszę ale chętnie czytam i wykorzystuję. Mie mam talentu "reportażysty" :) , nie rozpaczam nad tym ale nie chcę zamęczać Szanownych forumowiczów swoimi "wypocinami", proszę nie kończyć swojej aktywności na forum, dzielenie się doświadczeniami i wrażeniami jest inspiracją do dalszych wojaży i na pewno pomaga wielu uczestnikom CamperTeam.pl. Pozdrawiam i życzę zdrowia którego nigdy za dużo.
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 351/397
Skąd: krakow
Wysłany: 2021-10-17, 21:25   

Jak wrócimy szczęśliwie do domu po kolejnej Grecjì, to zrobie rachunek ile pisałam i o czym,teraz nie chce mi sie włączać laptopa,zaraz pokaże że nie mamy pradu,albo kończy nam sie roming. Myśle ze Ci co lubia Grecję tak jak my,czasami korzystają z moich starych relacji,bo spotykam na miejscach postoju tych co mówia ,a my jedziemy na takie miejsca pani,lub Basi. W tym roku,mało spotkań ze starymi bywalcami,bo my wczas zaczęliśmy jazdę,ale Rychard3 specjalnie jechał tak by nas znaleźć. Pozdrawiam,dziś polało bardzo,ale jutro jeszcze jedziemy na plaże z cudownymi kamieniami ktorą po latach widzenia z góry udało nam sie zobaczyć i dojść do niej,dostęp trudny i mozolny,a przeciez mamy dużo lat :haha:
Ostatnio zmieniony przez Barbara i Zbigniew Muzyk 2021-10-18, 18:52, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
rakro1 
weteran

Twój sprzęt: Dethleffs Trend I 7057
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 22 Sty 2012
Piwa: 196/156
Skąd: Dębica
Wysłany: 2021-10-17, 22:03   

No, Basiu!! Nie pękaj i nie obrażaj. Studiowałem Twoje opisy i to nie dla miejsćówek tylko 👸💖 .
Każdy jedzie swoją drogą i zawsze coś się nowego znajdzie.
Oczywiście my podjechaliśmy też do Was specjalnie, podobnie jak 007, którego bardzo chcieliśmy poznać. A mieliśmy przenieść się na pustą, bez wody niestety poniżej Paralia Astros, w kierunku, który Spax 🙌 proponował na forumowe spotkani.
Bojąc się, że wyfrunieci pojechaliśmy w miejsce skreślane poprzednio dwa razy.
Było fajnie, pozdrawiamy :roza:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 351/397
Skąd: krakow
Wysłany: 2021-10-18, 14:33   

Dzisiaj znowu trudnodostepna Lygaria, kamienie cudowne,jest już na moim fejsie.Nie obrażam sie tylko piszę jak jest,sprawdziłam sobie ile mam wpisów za całe bycie :haha: na CT.
Zdjęcie które mamy w awatarze,jest niezmieniane i Agistini go rozpoznał jest to fontanna przed katedrą Monreale na Sycyli,tam byliśmy w 2010roku,kawał czasu :!:
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 351/397
Skąd: krakow
Wysłany: 2021-10-20, 21:50   

Jesteśmy w naszym ulubionym Kiveri już enty raz,zawsze jest nam tu wspaniale, pogoda dzisiaj super,ale po niedzieli już jesień,a oliwek jeszcze nie zbierają :bukiet:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 351/397
Skąd: krakow
Wysłany: 2021-10-24, 17:49   

Wszystkie spotkania i wizyty w Kiveri.Dziekuję Polakom i Grekom za wszystkie tu spotkania,oraz uprzejmości ze strony Greków.Czasami bywa różnie w covidzie mieliśmy incydent ze staniem i dopiero pomogła tłumaczka, przenieśliśmy się 100 metrów dalej.
Teraz widział to Pawko ,przyczepą z pomarańczami jechał grek mówię dziękuję,a to nie sprzedający tylko częstujący grek nowymi pomarańczami :haha:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jestem47 
trochę już popisał

Twój sprzęt: Ford Connect
Dołączył: 30 Lip 2017
Piwa: 5/3
Skąd: Elbląg
Wysłany: 2021-10-24, 19:10   

Witajcie Muzyki . Ma rację Basia że mało piszą podróżnicy kamperowi o swoich wojażach w takim klimacie jak twoje opowieści Ja sam mimo że podróżuję już czwarty rok (kilku miesięczny) po kraju, ani słowa nie napisałem a było by co bo każdy ma inne spojrzenie na otoczenie i było by co przekazać. Chwała Wam za to bo i Zbyszek choć pióra nie umoczy ma w te relacje duży wkład.
Czytam i podziwiam serce do podróży Grecjo ahoj :brawo:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 351/397
Skąd: krakow
Wysłany: 2021-10-24, 19:46   

Bardzo dziękuję,niestety zaczęło padać dojechał Pawko .Sprawdzam ma padać koło tygodnia ale grecy mówią zimno to dojrzewają pomarańcze. :roza:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 351/397
Skąd: krakow
Wysłany: 2021-10-25, 19:54   

Oliwa kupiona, niestety foty z oliwiarni nowoczesnej na fejse.
Pomału do domu,ale w poprzednich latach bywaliśmy o kilkanascie dni dłużej.
Za to z Nafplio jedziemy całą Agrolidą i tez dojedziemy do Koryntu.
Droga z mostem koło Stomio naprawiona to bedziemy sobie jechać morzem az do Korfos i Alki.
Pozdrawiamy,kończy nam sie roming,to bedzie tylko czynny telefon
Myśle że pognamy Macedoniia i Serbią.Mamy zieloną karte na Macedonie. :kwiatki:
. :kwiatek :roza: :roza: :kwiatek2
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
rakro1 
weteran

Twój sprzęt: Dethleffs Trend I 7057
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 22 Sty 2012
Piwa: 196/156
Skąd: Dębica
Wysłany: 2021-10-25, 22:23   

Oglądałem Twoje zdjęcia. Faktycznie piękny widok tej oliwiarni.
Wracajcie szczęśliwie, do zobaczenia.. ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 351/397
Skąd: krakow
Wysłany: 2021-10-28, 17:09   

Orange dał nam roming na 1 tel.do 25 listopada.
W świeto Ochi zaczynamy powrót.
Po targu pożegnaliśmy się z Pawko,i ruszylismy do Tolo.Słońce cygani dlatego żegnamy brata Eleni i przez Drepamo,Vrisi ,Didimę do Salanti.
SALANTI odkrywamy na nowo bo byliśmy raz wiosną.
Po drodze zwiedzanie swoich miejsc ale w miarę szybko bo zostaliśmy obdarowami to nasze i cudze prezenty trzeba dowieżć w miarę szybko !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jarsta0001 
zaawansowany


Twój sprzęt: Rapido i86
Nazwa załogi: buchalterzy
Dołączył: 31 Lip 2019
Piwa: 10/27
Skąd: Nysa
Wysłany: 2021-10-28, 21:18   

Basiu, Zbyszku. Nie byłem nigdy w Grecji ale kiedyś będę. Jak słyszę słowo GRECJA to pierwsze skojarzenie to właśnie WY. Jesteście grecką muzą kamperową dla wielu osób na CT w tym dla mnie Nie martw się Basiu że zdjęcia są trochę tu a reszta na FB, ci co chcą potrafią z FB korzystać i Wasze zdjęcia śledzą. Też do nich należę. Po prostu, tak już jest technicznie i nie ma co nad tym się dłużej rozwodzić bo dyskusje były i wierzę że kiedyś jak możliwości pozwolą to sprzęt na CT zostanie zmodernizowany. Wiemy jakim potencjałem w zasoby finansowe i ludzkie dysponuje FB więc nie uważam, że nasze forum musi dorównać FB.

Planuję Grecję i wiem że w razie wątpliwości co do miejsc można zawsze na Ciebie liczyć. Jest jest wiele osób które piszą relacje i można z nimi się skontaktować i zawsze pomogą. Zresztą, gdy spotykam inne osoby na różnych drogach często odwołujemy się do konkretnych relacji. Dla przykładu, ktoś mnie ostatnio pytał w Dolni Morava na ścieżce w Chmurach o jakieś miejsce i poleciłem mu relacje Tadeusza.

Prawdą jest natomiast że piszących relację powinno być więcej, też się do tych osób zaliczam chociaż mam kampera dopiero 650 dni i w niewielu miejscach byłem i niewiele widziałem. Wiem też, że kiedyś napiszę swoją relację.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***