Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Grecja przez Bułgarię 25lipiec 2021
Autor Wiadomość
Jacek L. 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: Boxer L2H2 Pössl 2015
Nazwa załogi: Dorota & Jacek
Dołączył: 28 Wrz 2021
Piwa: 37/32
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2021-11-14, 21:58   

rakro1 napisał/a:
Serbia jest fajna. Sympatyzują z Rosją ale to politycy na wysokim szczeblu. Ludzie, z którymi spotykaliśmy się są bardzo sympatyczni. Przykro mi, że straszyłem Cię ale dwa razy niesłusznie wyłudzona tam ode mnie mandat i miałem próbę zatrzymania na autostradzie. O takich próbach lub unieruchomieniach na parkingach słyszałem wielokrotnie.
Ale !! To cudowny, jak wszystkie naród. Otwarty i życzliwy. Musiałem to napisać abyśmy nie ulegali fobiom.
Pozdrawiam.


rakro1 Daleki jestem od jakichkolwiek fobii, ale czujności proletariackiej nigdy za wiele ;-)
Warto też zachować wzmożoną ostrożność ze względu na kozacki styl jazdy miejscowych kierowców. Raz musiałem mocno hamować, żeby się nie wpakować na gościa z lawetą (sic!), który wpadł na pomysł wyprzedzenia ciężarówki w momencie, gdy ja byłem tuż za nim na lewym pasie. Przy nieco bujniejszej wyobraźni mógłbym to uznać za prowokację serbskiej mafii, ale się nie dałem i puściłem go przodem ;-)
Pozdrawiam
_________________
JL
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 351/397
Skąd: krakow
Wysłany: 2021-11-17, 17:04   

Odswierzyłam teraz Bałkany wiosna 2011,juz wtedy pisalam o mafii w Serbii.Dawniej jechało sie i zwiedzało przepiekna Serbie,Macedonie,narty w Sarajewie,Ąlbania taka była trasa do Grecji!!!
Pierwsza Albania 2009 po przeczytaniu relacji w czasopismie carawaningowym BINDERA :!:
Co uda sie w 2022 :!: :!:
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***