Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Mocny siłownik gazowy_górne łóżko.
Autor Wiadomość
kaimar 
weteran
kaimar


Twój sprzęt: MOBILVETTA LAIKA CARADO RT GiottiLine
Nazwa załogi: MTM Campery
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 03 Lut 2007
Piwa: 89/3
Skąd: Czechowice-Dziedzice
Wysłany: 2021-12-16, 18:53   

Arnold1 napisał/a:
Chciałem nawet zamontować elektryczny system podnoszenia, ale niestety nie znalazłem chętnego do montażu 😕.
Ciekawi mnie wasza opinia: jakie siłowniki mi potrzeba i jakiej siły wtedy (przy sprawnych) potrzeba do podnoszenia łóżka.

Patrząc na zdjęcia mechanizmu łóżka zamontowanego w twoim kamperze wygląda mi na identyczny z montowanymi swego czasu w Roller Team-ach i CI. Prawdą jest że był beznadziejny. W opcji można było dokupić napęd elektryczny do tego łóżka. Kilka sztuk siłowników elektrycznych w przeszłości zamontowałem i skończyły się wieczne problemy ze sprężynami gazowymi. Może dealer Autostara pomoże w dołożeniu takich siłowników?
P.S.
Pogrzebałem trochę w systemie Roller Team i CI i znalazłem zestaw do przeróbki takiego łóżka na elektryczne. W komplecie dwa siłowniki, konsolki , okablowanie i sterowanie. Cena prawie 1000 euro.
_________________
www.camperymtm.pl
www.kamperownia.pl
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Arnold1 
zaawansowany


Twój sprzęt: Fiat Ducato 2.3
Dołączył: 14 Sty 2018
Piwa: 18/26
Skąd: Polska/Europa
Wysłany: 2021-12-16, 19:26   

kaimar napisał/a:
Może dealer Autostara pomoże w dołożeniu takich siłowników?
P.S.
Pogrzebałem trochę w systemie Roller Team i CI i znalazłem zestaw do przeróbki takiego łóżka na elektryczne. W komplecie dwa siłowniki, konsolki , okablowanie i sterowanie. Cena prawie 1000 euro.


Wstyd mówić po imieniu 😀. Na targach w Nadarzynie w październiku 2021 skontaktowałem PIĘĆ renomowanych firm camperowych (włącznie z Autostarem). Podałem im wszelkie namiary i zdjecia na emaila. Każdy z nich wstępnie podjął się wykonania przeróbki. Mieli się odezwać z ofertą i propozycją terminu wykonania przeróbki. Do dzisiaj minęło ponad 2 miesiące. ZERO odpowiedzi. Co można myśleć? Dla mnie porażka. :oops:
_________________
Pozdrowienia
Arnold
-------
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***