Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Kupno kampera do 60 tys + -
Autor Wiadomość
mischka 
Kombatant


Twój sprzęt: Dethleffs
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 27 Lut 2016
Piwa: 113/120
Skąd: Bawaria
Wysłany: 2022-01-23, 08:38   

Piasek1 napisał/a:
Bardziej bym się obawiał jazdy tym krótkim kredensem przy jakichś bocznych wiatrach bo to stojąc już straszy że przy mocniejszym podmuchu wiatr to obali na bok

Mój pierwszy miał podobne gabaryty. Zwinny, zwrotny, niemal wszędzie zaparkujesz, nie przewracał się. Gdy dzieci podrosły zrobił się za ciasny ale ogólnie polubiłem kompaktowe rozmiary.
_________________
W życiu piękne są tylko chwile...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
tomasztolala 
początkujący forumowicz

Dołączył: 20 Sty 2022
Postawił 4 piw(a)
Skąd: Ślask
Wysłany: 2022-01-30, 23:19   

Dziękuje wszystkim za odpowiedź ale coraz bardziej sobie uświadamia ze 60 tyś to nie jest bużdżet na kampera bo wszystko rok okolice 1995 i boje się ze to jest albo zgnite albo będzie gnić .

Znalazłem coś takiego

https://www.otomoto.pl/oferta/fiat-roller-team-kamper-roller-team-5-6-osob-zgrabny-solar-markiza-hak-ID6Ehgej.html?


trochę mnie dziwi cena jak na przebieg i rok jeśli faktycznie taki jest.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Kazik II 
weteran

Twój sprzęt: Nobel Art alkowa na Ducato z 2008r.
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 22 Mar 2007
Piwa: 69/7
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2022-01-30, 23:35   

A co Cię tak dziwi w tej cenie? Rocznik jak najbardziej możliwy bo tak wyglądało ducato do bodajże 2002 r. Niemniej mi ten kamper wygląda na całościowo malowany. Po 20 latach żadna buda nie wygląda tak lśniąco, kolorowe niewyblakłe naklejki, ani śladu jakichś zacieków itp. Tan spojler dolny i zderzak tylny też taki bieluśki???
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
tomasztolala 
początkujący forumowicz

Dołączył: 20 Sty 2022
Postawił 4 piw(a)
Skąd: Ślask
Wysłany: 2022-01-30, 23:37   

robiono te budy do 2005 bardziej mi chodziło o to ze cena na ten przebieg i rocznik nie wygórowana ale to fakt coś za bardzo się świeci może dobra polerka
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
DC 
zaawansowany


Twój sprzęt: Rimor XGO Family 103
Nazwa załogi: Pingwiny
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 31 Lip 2015
Piwa: 15/18
Skąd: Lniska
Wysłany: 2022-01-31, 10:37   

Jak na dzisiejsze czasy to cena jeszcze do akceptacji. Silniczek 90KM daje radę nawet w górach, najczęściej ma drugi wentylator na chłodnicy co by się nie zmęczył na serpentynach :wyszczerzony:
Ciekawy układ środka, na bank dzieci będą przesiadywać na tyle bo dalej od rodziców i jest dodatkowe spanie :ok
Dokładnie sprawdzić auto bo z tym przebiegiem to albo emeryci jeździli tylko do wnuków na wakacje, albo auto stało po uszkodzeniu raz w jednym, potem w piątym warsztacie i tak przez 10 lat zrobiło 2 km :szeroki_usmiech

A może ten : https://allegrolokalnie.pl/oferta/hymer
_________________
Living a Boys Adventure Tale
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***