Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Autoryzowany serwis Citroena
Autor Wiadomość
Voku 
zaawansowany

Twój sprzęt: Dethleffs
Nazwa załogi: Nasz Karawaniang
Dołączył: 01 Lip 2016
Piwa: 5/8
Skąd: Kraków
Wysłany: 2022-01-27, 08:48   Autoryzowany serwis Citroena

Witam.
Gdzie najbliżej Krakowa znajdę autoryzowany serwis Citroena który obsługuje kampery?
Pytam bo w Krakowie żaden nie chciał wykonać przeglądu okresowego ze względu na brak odpowiedniego podnośnika.
Po kontakcie z centralą skończyło się na serwis w Peugeot i tam go zrobiłem. Ale jeśli chodzi o jakieś naprawy gwarancyjne to już żaden tego nie robi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Socale 
Kombatant


Twój sprzęt: W szwagrowej stoi stodole.
Nazwa załogi: Sokale
Pomógł: 72 razy
Dołączył: 07 Sty 2012
Piwa: 524/637
Skąd: Gubin
Wysłany: 2022-01-27, 10:10   

W Zielonej Górze ten sam problem, a jedyne stanowisko wysokie, to podnośnik kampera nie dźwignął.
Ambitny mechanik zadeklarował że wczołga się pod kampera i zrobi co powinien (olej i filtr)
I zrobił :bigok
Jeśli chodzi o serwis zabudowy to już nie Citro/Peu, tylko Dethleffs czy jak w moim przypadku Adria.
_________________
Staram się pisać poprawnie i zrozumiale.
Do zobaczenia Wojtek i Ewa / Sokale
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Komplecik 
Kombatant

Twój sprzęt: Eliocik
Nazwa załogi: Kompleciki :)
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 13 Cze 2011
Piwa: 179/376
Skąd: Kraków
Wysłany: 2022-01-27, 18:28   Re: Autoryzowany serwis Citroena

Voku napisał/a:
Witam.
Gdzie najbliżej Krakowa znajdę autoryzowany serwis Citroena który obsługuje kampery?
Pytam bo w Krakowie żaden nie chciał wykonać przeglądu okresowego ze względu na brak odpowiedniego podnośnika.
Po kontakcie z centralą skończyło się na serwis w Peugeot i tam go zrobiłem. Ale jeśli chodzi o jakieś naprawy gwarancyjne to już żaden tego nie robi.

Myślę że u Wadowskich powinieneś bez problemu zrobić przeglad i gwarancję oni przecież handlują Dethlefsem. :spoko
_________________
komplet
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Voku 
zaawansowany

Twój sprzęt: Dethleffs
Nazwa załogi: Nasz Karawaniang
Dołączył: 01 Lip 2016
Piwa: 5/8
Skąd: Kraków
Wysłany: 2022-01-27, 19:53   Re: Autoryzowany serwis Citroena

Komplecik napisał/a:
Voku napisał/a:
Witam.
Gdzie najbliżej Krakowa znajdę autoryzowany serwis Citroena który obsługuje kampery?
Pytam bo w Krakowie żaden nie chciał wykonać przeglądu okresowego ze względu na brak odpowiedniego podnośnika.
Po kontakcie z centralą skończyło się na serwis w Peugeot i tam go zrobiłem. Ale jeśli chodzi o jakieś naprawy gwarancyjne to już żaden tego nie robi.

Myślę że u Wadowskich powinieneś bez problemu zrobić przeglad i gwarancję oni przecież handlują Dethlefsem. :spoko

Przegląd Citroena a przegląd Dethlefsa to dwa zupełnie inne sprawy.
Najlepsze jest to że w Krakowie Citroen nawet przysłowiowej śrubki nie dokręci bo nie mają podnośnika.
Znajomy robił w Częstochowie i mówił że bez problemu, myślałem że ktoś robił coś bliżej Krakowa.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Komplecik 
Kombatant

Twój sprzęt: Eliocik
Nazwa załogi: Kompleciki :)
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 13 Cze 2011
Piwa: 179/376
Skąd: Kraków
Wysłany: 2022-01-27, 22:28   Re: Autoryzowany serwis Citroena

Voku napisał/a:
Komplecik napisał/a:
Voku napisał/a:
Witam.
Gdzie najbliżej Krakowa znajdę autoryzowany serwis Citroena który obsługuje kampery?
Pytam bo w Krakowie żaden nie chciał wykonać przeglądu okresowego ze względu na brak odpowiedniego podnośnika.
Po kontakcie z centralą skończyło się na serwis w Peugeot i tam go zrobiłem. Ale jeśli chodzi o jakieś naprawy gwarancyjne to już żaden tego nie robi.

Myślę że u Wadowskich powinieneś bez problemu zrobić przeglad i gwarancję oni przecież handlują Dethlefsem. :spoko

Przegląd Citroena a przegląd Dethlefsa to dwa zupełnie inne sprawy.
Najlepsze jest to że w Krakowie Citroen nawet przysłowiowej śrubki nie dokręci bo nie mają podnośnika.
Znajomy robił w Częstochowie i mówił że bez problemu, myślałem że ktoś robił coś bliżej Krakowa.


Myślę że to że jest to citroen u Wadowski nie powinno być problemem, serwis możesz wykonać nie koniecznie w serwisie Citroena każdy dowolny serwis jeśli ma autoryzacje danej marki może wykonać serwis gwarancyjny.
Nie podejrzewam by Wadowski gonił klijetow na serwis po Polsce sprzedając im kampery. Najlepiej przedzwonić i zapytać.
_________________
komplet
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Voku 
zaawansowany

Twój sprzęt: Dethleffs
Nazwa załogi: Nasz Karawaniang
Dołączył: 01 Lip 2016
Piwa: 5/8
Skąd: Kraków
Wysłany: 2022-01-28, 16:18   

Tak jak pisałem przegląd zabudowy a przegląd gwarancyjny auta to dwa różne przeglądy. Wadowscy nie robią przeglądów samochodowego tylko zabudowy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Komplecik 
Kombatant

Twój sprzęt: Eliocik
Nazwa załogi: Kompleciki :)
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 13 Cze 2011
Piwa: 179/376
Skąd: Kraków
Wysłany: 2022-01-28, 17:08   

Voku napisał/a:
Tak jak pisałem przegląd zabudowy a przegląd gwarancyjny auta to dwa różne przeglądy. Wadowscy nie robią przeglądów samochodowego tylko zabudowy.

Trzeba by zapytać z którym serwisem mają umowę na przeglądy podwozia.
Jaja jakieś.
_________________
komplet
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Voku 
zaawansowany

Twój sprzęt: Dethleffs
Nazwa załogi: Nasz Karawaniang
Dołączył: 01 Lip 2016
Piwa: 5/8
Skąd: Kraków
Wysłany: 2022-01-28, 19:40   

Nie mają żadnej umowy. To nie ich problem samochód ma gwarancję Citroena i tam trzeba robić przegląd.
Citroen na takie zapytanie wysłał mi mapkę żebym sobie poszukał. Tylko według tej mapy to żaden serwis nie obsługuje dużych dastawczych przynajmniej z kilku które patrzyłem.
Jak pojechałem do salonu Citroena w Krakowie to jakoś fircyk za biurka na mnie naskoczył z gębą że u nich tego nie zrobię i mam jechać sobie tak gdzie kupiłem kampera i zwracam i ogólnie d...... Prawie skończyło się na kierowniku bo potraktowali mnie jak jakiegoś intruza. Nigdy więcej żadnego Citroena z Krakowa.
Cytat:
Szanowny Panie,

W załączeniu link do wyszukania adresu ASO.
https://www.citroen.pl/us...tml?isPDVF=true

Z poważaniem.
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Komplecik 
Kombatant

Twój sprzęt: Eliocik
Nazwa załogi: Kompleciki :)
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 13 Cze 2011
Piwa: 179/376
Skąd: Kraków
Wysłany: 2022-01-28, 21:42   

Niestety miałeś rację :-/ , jak ja się cieszę z mojego Forda :wyszczerzony:
Byłeś u Wadowskich?
_________________
komplet
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Voku 
zaawansowany

Twój sprzęt: Dethleffs
Nazwa załogi: Nasz Karawaniang
Dołączył: 01 Lip 2016
Piwa: 5/8
Skąd: Kraków
Wysłany: 2022-01-28, 23:13   

Dzwoniłem i pytałem. Taka dostałem informację.
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Komplecik 
Kombatant

Twój sprzęt: Eliocik
Nazwa załogi: Kompleciki :)
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 13 Cze 2011
Piwa: 179/376
Skąd: Kraków
Wysłany: 2022-01-29, 13:38   

Zasubskrybowałem Wasze wojaże na YT fajne filmiki, kto tak ciekawie montuje? ;) :spoko
_________________
komplet
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Voku 
zaawansowany

Twój sprzęt: Dethleffs
Nazwa załogi: Nasz Karawaniang
Dołączył: 01 Lip 2016
Piwa: 5/8
Skąd: Kraków
Wysłany: 2022-02-01, 10:32   

Komplecik napisał/a:
Zasubskrybowałem Wasze wojaże na YT fajne filmiki, kto tak ciekawie montuje? ;) :spoko

Dzięki montuje sam. Jak coś zapraszam https://www.youtube.com/naszkarawaning
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
007jędruś 
zaawansowany


Twój sprzęt: Fiat Ducato campervan
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Sty 2018
Piwa: 8/19
Skąd: BIA
Wysłany: 2022-02-01, 10:49   

Może na przegląd nie koniecznie do Citroëna. Jest alternatywa , załączam link do artykułu :
Przegląd w ASO czy poza ASO?

https://www.autocentrum.p...o-czy-poza-aso/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Voku 
zaawansowany

Twój sprzęt: Dethleffs
Nazwa załogi: Nasz Karawaniang
Dołączył: 01 Lip 2016
Piwa: 5/8
Skąd: Kraków
Wysłany: 2022-02-01, 15:27   

Przegląd mogę zrobić w Peugeocie w Krakowie za przyzwoleniem Citroena. Mi chodzi o seris gdzie mogę zrobić naprawy gwarancyjne. Może po prostu ktoś gdzieś robi bliżej Krakowa. Trzeba będzie po prostu wydzwonić i pytać w konkretnym serwisie.

EDIT dla potomnych w Tarnowie przez telefon nie robili problemów. Więc trzeba będzie obrać ten kierunek.
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
suzu4x4 
zaawansowany


Twój sprzęt: Kamper
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Wrz 2019
Piwa: 13/1
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2022-02-01, 20:14   

Voku napisał/a:
Przegląd mogę zrobić w Peugeocie w Krakowie za przyzwoleniem Citroena. Mi chodzi o seris gdzie mogę zrobić naprawy gwarancyjne. Może po prostu ktoś gdzieś robi bliżej Krakowa. Trzeba będzie po prostu wydzwonić i pytać w konkretnym serwisie.

EDIT dla potomnych w Tarnowie przez telefon nie robili problemów. Więc trzeba będzie obrać ten kierunek.


dziwna sprawa, przecież wszystkie dostawczaki "plandeki" na podwoziu Citroena mają jeszcze większe gabaryty to co też ich nie serwisują ??

jak miałem kampera na Citroenie to robiłem bez żadnego problemu przeglądy w ASO na ul Szczecińskiej we Wrocławiu , może jakbyś kiedyś był przejazdem to podaje namiar to jest przy samej obwodnicy AOW:

https://dealer.citroen.pl/wroclaw-wrobud/serwis-posprzedazny/uslugi-serwisowe/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***