Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Pompka wody whale truma
Autor Wiadomość
Maniek0508 
początkujący forumowicz


Twój sprzęt: Fiat Talento Burstner
Dołączył: 26 Sie 2020
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2022-06-19, 19:21   Pompka wody whale truma

Posiadam pompkę https://allegro.pl/oferta/pompka-wody-do-przyczepy-kempingowej-truma-10761739838 lecz wydaje mi się że nie pracuje tak jak powinna napewno jest już leciwa, przesył wody raz jest lepszy raz gorszy nie wiem czym jest to spowodowane, najsłabsze według mnie ciśnienie jest w baterii pod prysznicem. Zastanawiam się czy czy nie wymienić na taki model https://intercamp.pl/pl/p/Pompka-do-wody-Comet-Ocean-21L-1%2C5-Bar-Mocna/24005.

Co o tym myślicie? Czy ta pompka będzie się nadawać? Gdzie ewentualnie szukać problemu jeżeli chodzi o obecną pompkę?

Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Cytuj
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Kazik II 
weteran

Twój sprzęt: Nobel Art alkowa na Ducato z 2008r.
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 22 Mar 2007
Piwa: 68/7
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2022-06-20, 11:17   

Zanurzeniowa pompka wody za 420 zł? To chyba jakieś nieporozumienie. Pompek zanurzeniowych jest zatrzęsienie na rynku. Comet to dobra firma, również z tych renomowanych można polecić Reich. Ale wszystko zależy, jaki masz układ instalacji. Czy z wyłącznikami przy kranikach czy konieczny jest wyłącznik ciśnieniowy przy pompie. Ważne też, aby pompka miała zawór zwrotny.
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***