Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
1 raz do Czarnogóry
Autor Wiadomość
Paweł_Łódź 
trochę już popisał


Twój sprzęt: Fiat Ducato 2.8JTD TOSKANA
Nazwa załogi: Gabi i Paweł
Dołączył: 08 Cze 2017
Otrzymał 4 piw(a)
Skąd: Łódź
Wysłany: 2022-06-22, 21:24   1 raz do Czarnogóry

Cześć Wszystkim,
ok 10 lipca chcemy jechać do Czarnogóry przez Węgry (Berekfrurdo). Mamy ok 3 tygodni.
Czy może ktoś podpowiedzieć gdzie spędzić noc przed wjazdem do Serbii, którą chcemy pacnąć na raz bez noclegu, ew. jakiś kemping w Czarnogórze blisko granicy z Serbią, gdzie odsapniemy po przelocie przez Serbię. Co polecicie w samej Czarnogórze i które kempingi bądź miejsca na nocleg. Może jakieś fajne knajpki, plaże ect, ect.

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie i porady.

Paweł
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Komplecik 
Kombatant

Twój sprzęt: Eliocik
Nazwa załogi: Kompleciki :)
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 14 Cze 2011
Piwa: 184/395
Skąd: Kraków
Wysłany: 2022-06-23, 06:15   

Byliśmy kilka lat temu w Czarnogórze na cemp Utjeha w miejscowości Utjeha, kameralny kemping super właściciele

Screenshot_20220623_060838.jpg
Plik ściągnięto 31 raz(y) 213,58 KB

_________________
komplet
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Kazik II 
weteran

Twój sprzęt: Nobel Art alkowa na Ducato z 2008r.
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 22 Mar 2007
Piwa: 69/7
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2022-06-23, 11:14   

Paweł_Łódź napisał/a:
ok 10 lipca chcemy jechać do Czarnogóry przez Węgry (Berekfrurdo). Mamy ok 3 tygodni.

Czarnogóra jest w porzo. Wybrzeże wcale nie mniej atrakcyjne niż w Chorwacji (a miejscami nawet piękniejsze). No i nie tak oblężona jak Chorwacja a przez to tubylcy mniej zblazowani. Byłem tam dość dawno, wtedy jeszcze poziom kempingowy był taki trochę...chmm...zacofany. Ale to się mogło zmienić.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
LukF 
Kombatant


Twój sprzęt: CARTHAGO MALIBU I 440 QB
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 31 Sty 2017
Piwa: 441/325
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2022-06-23, 12:25   

Paweł_Łódź,
Również byłem w Czarnogórze dawno temu bo w 2007r. Ciekaw jestem jak obecnie wygląda tam sytuacja kempingowa? Szczególnie w szczycie sezonu.
Może ktoś był na świeżo i pomoże autorowi wątku?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bim 
Kombatant
Jacek


Twój sprzęt: Peugeot Adriatik 2,5D 1991 rok
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 21 Lip 2007
Piwa: 124/89
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 2022-06-23, 16:26   

Z kempingów nie korzystałem ,ale z tej strony poglądowa można się zorientować po opiniach

https://www.camping.info/pl/kraj/czarnog%C3%B3ra
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
orkaaa 
weteran


Twój sprzęt: Chausson 627 GA
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 04 Cze 2017
Otrzymał 43 piw(a)
Skąd: kielce
Wysłany: 2022-06-23, 16:32   

Byłem w Czarnogórze kilka razy z namiotem. Zawsze nocowałem w miejscowości Bulgarica kemping Maslina. Duży i płaski kemping. Wówczas dla kamperów była pierwsza parcela zaraz przy wjeździe albo na końcu bliżej morza. Są także kempingi w zatoce Kotorskiej ale bardzo małe. Ja wybierałem Bulgaricę ponieważ leżąc po środku Czarnogóry jest super miejscem wypadowym czy do Budwy, czy Kotoru czy Starii Bar itd . 9 lat temu kempingów nie było wiele i nie było w czym wybierać. Ale dla kogoś kto nie był polecam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Rafał76 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Ford Rimor Katamarano 12p
Nazwa załogi: Górasie
Dołączył: 05 Maj 2015
Piwa: 3/1
Skąd: Łódź
Wysłany: 2022-06-23, 18:43   

Może lepiej pojechać do Cserkeszolo,niż do Berekfurdo.Zawsze bliżej granicy.Osobiście wolę przejechać przez przejście Baćki Breg,praktycznie bez kolejki.Zanocować można na stacji paliw przed granicą.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Kazik II 
weteran

Twój sprzęt: Nobel Art alkowa na Ducato z 2008r.
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 22 Mar 2007
Piwa: 69/7
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2022-06-23, 19:28   

Budva jest przepiękna - prawdę mówiąc bardziej mi się podobało niż w Dubrowniku. Poza tym w miejscowości Svaty Stefan jest kemping położony nad skarpą. Piękny widok na wybrzeże i słynną wyspę z luksusowym hotelem, w którym bywają gwiazdy filmowe. Jak kto natęży wzrok to może zobaczy cycki Angeliny Jolie :bajer
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
LukF 
Kombatant


Twój sprzęt: CARTHAGO MALIBU I 440 QB
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 31 Sty 2017
Piwa: 441/325
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2022-06-23, 21:25   

Kazik II napisał/a:
Jak kto natęży wzrok to może zobaczy cycki Angeliny Jolie :bajer


Kaziu, Ty już musisz z lunetą jeździć :haha:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
joko 
Kombatant


Twój sprzęt: Niesmann & Bischoff Ismove
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Cze 2013
Piwa: 450/24
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2022-06-23, 23:18   

Kazik II napisał/a:
Jak kto natęży wzrok to może zobaczy cycki Angeliny Jolie :bajer


Przecież jest po obustronnej profilaktycznej mastektomii ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Kazik II 
weteran

Twój sprzęt: Nobel Art alkowa na Ducato z 2008r.
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 22 Mar 2007
Piwa: 69/7
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2022-06-23, 23:42   

joko napisał/a:
Przecież jest po obustronnej profilaktycznej mastektomii

Eee..tam, takie gwiazdy robię sobie cycki za milion dolców, z którymi nawet Magda Gessler wyglądałaby ponętnie :bajer
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
piter1600 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Citroen Jumper 3.0
Dołączył: 08 Wrz 2020
Skąd: Prudnik
Wysłany: 2022-06-24, 20:16   

Do Czarnogóry jeżdżę przez Węgry i Serbie .Po drodze oczywiście są jeszcze Czechy i Słowacja. Pierwszy nocleg na trasie robię w Serbii.miejscowość Palić zaraz za granicą. Cisza spokój .W okolicy stadionu i jeziora.Następny nocleg już w Czarnogórze .Miejscowość Żabljak przy wejściu nad Czerno Jeziero.A później już gdzie tylko fantazja poniesie.Ostatnio byłem w listopadzie zeszłego roku.Polecam drogę przez Durmitor. P14
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 351/397
Skąd: krakow
Wysłany: 2022-06-24, 21:11   

Durmitor,mosty,monastyry,wszystko piekne,troche gorzysto,ale to mały kraj wszystko mozna objechac,nigdy nie bylismy na kempingu :haha:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
piter1600 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Citroen Jumper 3.0
Dołączył: 08 Wrz 2020
Skąd: Prudnik
Wysłany: 2022-06-25, 07:57   

Kraj objechałem kilka razy na motocyklu,a od zeszłego roku kamperem.Można zaliczyć rafting na Tarze...no i blisko do Albanii.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
sterciu 
zaawansowany


Twój sprzęt: Karmann Colorado 650
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Gru 2008
Piwa: 15/9
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2022-06-27, 02:27   

Kazik II napisał/a:
Budva jest przepiękna - prawdę mówiąc bardziej mi się podobało niż w Dubrowniku. Poza tym w miejscowości Svaty Stefan jest kemping położony nad skarpą. Piękny widok na wybrzeże i słynną wyspę z luksusowym hotelem, w którym bywają gwiazdy filmowe. Jak kto natęży wzrok to może zobaczy cycki Angeliny Jolie :bajer


Ten kemping to dramat , sanitariaty o ile to można tak nazwać to koszmar... myśmy byli na nim jedną noc w 2018 roku i tak , aby skorzystać z toalety (byliśmy autem bez własnej toalety) to w większości kabin brak deski klozetowej , a z tej co najbardziej dało się skorzystać, to brakowało drzwi , trzeba było wyjąc sobie z innej kabiny bo w niej stały :lol: :lol: prysznice to atrapy , no i gośc który tam pilnował widać , że był "wczorajszy" , najpierw nam kazał wjechać i przy wyjeżdzie się rozliczyć , a pózniej na drugi dzień miał jakieś dziwne aluzje, że nie rozliczylismy się przy wjeździe... krzyczał coś , wymachiwał , ogólnie nieprzyjemny typ... stwierdziliśmy , że pierwszy i ostatni raz tam byliśmy :wyszczerzony: A skarpa to był jakiś zrzut śmieci... Pamiętam leżały tam wśród innych śmieci zrzucone z tej skarpy połamane plastykowe krzesła , jak by się tyłek posadziło na którymś to może i by wypatrzyło się Andzelinę.... :diabelski_usmiech
_________________
Pozdr. Marcin
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***