Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Chorwacja 2017
Autor Wiadomość
Andrzej 73 
Kombatant
lawendowy


Twój sprzęt: LAIKA KREOS 4009 - 50 EDITION
Nazwa załogi: SŁONECZKA Renata i Andrzej + Patii i Matii
Pomógł: 34 razy
Dołączył: 22 Maj 2009
Piwa: 258/70
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2022-08-21, 08:59   

Nie rozumiem jak komuś można narzucać to czy owo.
Plan wyjazdu będzie się modyfikował sam. Raz z racji czasu który pozostanie do wyczerpania.
Dwa z racji upodobania danego miejsca , ponieważ jak stwierdzicie że tu czy tam się wam podoba możecie sobie odpuścić coś co zaplanowaliście.

My niebawem ruszamy na dobry tydzień do Italii. Jedziemy też według planu , ale znając naszą spontaniczność już wiem że będzie całkowicie wywrócony plan do góry nogami.

Udanego wyjazdu :spoko
_________________
Polub nas na facebooku https://www.facebook.com/MebleRenee
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
mischka 
Kombatant


Twój sprzęt: Dethleffs
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 27 Lut 2016
Piwa: 114/122
Skąd: Bawaria
Wysłany: 2022-08-21, 09:40   

Cytat:
Doradźcie coś konkretnego co byście zmienili.

Ciężko doradzić bo jak już sam wspomniałeś każdy lubi co innego. My podobnie jak wy lubimy aktywny wypoczynek ale przeplatany lenistwem. Dzieci chcą czasami poprostu zostać na placu zabaw w towarzystwie innych dzieci, wtedy kemping i nicnierobing.
Ja mieszkam w górzystym terenie to jak mogę korzystam z uroków morza. U was sprawa wygląda zupełnie inaczej. Kamper daje nam wiele możliwości, z czasem człowiek uczy się z tego korzystać.
Udanego urlopu :spoko
_________________
W życiu piękne są tylko chwile...
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kempin 
początkujący forumowicz

Dołączył: 10 Maj 2021
Postawił 3 piw(a)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2022-08-21, 22:09   

Dokładnie Andrzej 73, dokładnie mischka.
Plan jest też skutkiem tego, że nie wracamy szybko (bardzo często nigdy) do miejsc które widzieliśmy. Świat jest duży a my chcemy oglądać co rusz to nowe miejsca. Dlatego już żałuję że to nie wypali w całości.
Pewnie powrót przez Sarajewo i Nowy Sad nie wypali. Szkoda bo następny raz pewnie będziemy w tym rejonie za 10 lat. My generalnie podróżujemy samolotem i autem po Polsce. Tak jak wspominałem teraz drugi raz kamperem.

No dobra ale co Wy byście zmienili? Każdy jest inny dlatego każdego warto wysłuchać. Jechaliście przez Sarajewo? Jeżeli nie to jak inaczej. Ktoś podróżował do Dubrownika? Bo tam chcielibyśmy dojechać. Nie znalazłem na forum ale może gdzie są czyjeś relacje lub plany po Balkanach (głównie po Chorwacji).
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***