Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogadajmy o zewnętrznych gazowych kuchenkach i grillach.
Autor Wiadomość
rakro1 
weteran

Twój sprzęt: Dethleffs Trend I 7057
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 22 Sty 2012
Piwa: 194/154
Skąd: Dębica
Wysłany: 2023-01-04, 21:05   

Chciałbym dopisać coś o grillu jakim pochwalił się Komplecik - grill gazowy Enders.
Skądinąd elokwentny kolego za mało zareklamował swój nowy nabytek. Ruszt żeliwny, składający się z dwóch części jest tak odlany, że tłuszcz nie kapie na palnik. Po zdjęciu jednej z części rusztu lub obu pod spodem ukazują się dwa palniki gazowe do gotowania. Ma to znaczenie, gdy chce się przygotować jakieś nieładnie pachnące potrawy poza autem. Wymiary rusztu to ok. 47 x 31 centymetrów. To całkiem nieźle. Po bokach zdejmowanie półki. Demontowalne nóżki ale to chyba za dużo roboty w trasie.
Dlaczego o tym piszę ? Bo od pewnego czasu mamy wysyp tych grilli na allegro. Chyba jakiś niemiecki outlet pozbył się zapasów i można to kupić u różnych sprzedawców. Trzeba się wczytać w opis aby nie kupić zdekompletowanego. Ja kupiłem opisany jako używany za 379 pln.
No i przyjechał dzisiaj. Jest w stanie idealnym i musiałem poszukać tych drobnych śladów, że był w użyciu. Od wielu lat używam świetnego Webera i grillujemy permanentnie. Na marginesie - nie używajcie tacek czy folii. Tłuszcz ma ściekać a aluminium z tacki też nie jest zdrowe.
Tego grilla kupiłem dla córki a teraz mi żal bo wygląda dużo ciekawiej niż mój stary a zwłaszcza ta możliwość gotowania jest bardzo ciekawa.
Jeśli ktoś myśli o kupnie to zdecydowanie polecam i nie bójcie się kupić z określeniem używany bo to chyba ogromna okazja.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Komplecik 
Kombatant

Twój sprzęt: Eliocik
Nazwa załogi: Kompleciki :)
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 13 Cze 2011
Piwa: 179/376
Skąd: Kraków
Wysłany: 2023-01-04, 23:16   

rakro1 napisał/a:
Chciałbym dopisać coś o grillu jakim pochwalił się Komplecik - grill gazowy Enders.
Skądinąd elokwentny kolego za mało zareklamował swój nowy nabytek.

Nie chciałem chwaląc być zbyt nachalnym, jeśli mogę dodać grill griluje dobrze, faktycznie można na grillu gotować a obecna cena za nowy jest sporo niższa, potwierdzam warto kupić. :szeroki_usmiech
:spoko
_________________
komplet
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
bercik 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: DcatoII Pilote
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Sie 2013
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2023-01-08, 21:14   

Mam Endersa i jest super jako grill i kuchenka .Polecam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Rob 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Dethleffs Trend T6717
Dołączył: 11 Maj 2021
Otrzymał 5 piw(a)
Skąd: Skandynawia
Wysłany: 2023-01-26, 21:22   

Używam takiego Napoleona. Jakościowo nie do zajechania, bo to żeliwo. Tylko zmienilem oryginalny reduktor z kardridża na butlę.

grill 1.jpg
Plik ściągnięto 1 raz(y) 55,82 KB

grill 2.jpg
Plik ściągnięto 3 raz(y) 86,41 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***