Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zakopane - Camping pod Krokwia
Autor Wiadomość
aviator 
zaawansowany


Twój sprzęt: Pilote Explorateur G743 XLC
Nazwa załogi: Ania i Tomek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 15 Sie 2017
Piwa: 20/99
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2022-10-28, 22:35   Zakopane - Camping pod Krokwia

Właśnie uciąłem sobie pogawędkę z Panem Tadeuszem i okazuje się ze dotychczasowy zarządca pani Magda dostała przedłużenie umowy tylko na kolejne kilkanaście dni i nikt nie wie czy po 15 listopada kemping będzie jeszcze otwarty.

Są podobno plany przekazania terenu pod zarząd PKL, w chwili obecnej trwa wycinka drzew a zarządca terenu wyprzedaje swoj majątek. Przyjechałem późnym wieczorem, także nie widzę jeszcze tych zmian ale faktycznie ścięte drzewa zauważyłem gdy szukałem miejsca gdzie mogę zaparkować …. Ciekawy jestem jak to wyglada za dnia.

Terenem interesują się oczywiście deweloperzy ale są też bardziej potwierdzone przecieki, ze na tym terenie ma być wybudowany ogromny pietrowy parking podziemny a na gorze maja tez być jakieś miejsca parkingowe dla kamperów… Ciekawe jak to się potoczy… szkoda tego miejsca, dla mnie położone idealnie - nie muszę oglądać tych …. Krupówek i Zakopca; liczą się góry i bliskość szlaków. A jak bym chciał stać na parkingu, to jest za rogiem camperpark; camping to camping, ten ma swoj klimat - nie oceniam infrastruktury, nie korzystam; będzie a raczej już jest mi żal fajnej miejscówki.

Może jutro dowiem się czegoś więcej
_________________
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
aviator 
zaawansowany


Twój sprzęt: Pilote Explorateur G743 XLC
Nazwa załogi: Ania i Tomek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 15 Sie 2017
Piwa: 20/99
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2022-10-30, 12:54   

Do 15.11 raczej nikt niczego się nie dowie. Czas na projekt i początek realizacji inwestycji to 3-4 lata. Pytanie czy camping będzie zamknięty od razu w całości, w części i czy i kto będzie tym zarządzał. PKL i PFR maja na start tylko 40mln ale w gruncie rzeczy chyba nieograniczony budżet, także jeżeli ktoś z doświadczeniem zająłby się tym na tyle poważnie, ze oprócz tego ogromnego parkingu będzie np. wszystko przysypane ziemią a na dachu powstanie nie camperpark a prawdziwy nowy camping a obok dodatkowy jakiś basen czy inna atrakcja, to może nie byłoby to takie złe i faktycznie przenieślibyśmy się z tym obiektem w 21wiek….
Pewnie skończy się jak wszystko … na niczym lub na jakiejś namiastce i prowizorce…
_________________
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
sterciu 
zaawansowany


Twój sprzęt: Karmann Colorado 650
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Gru 2008
Piwa: 15/9
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2022-11-01, 21:28   

Mam sentyment do tego kempingu , za małolata z rodzicami tam kilka lat z rzędu jeżdziliśmy z zapiekanką, wróciłem tam po latach , ostatni raz w tym roku na wielkanoc byliśmy i normalnie aż żal czytać to co napisałeś... Chcieliśmy jechać na ten kemping jeszcze w tym roku ale widzę ,że nie będzie po co... :(

A mieliśmy teraz w ten weekend wybrać się właśnie do Zakopka , na Camping pod Krokwią , w ostatniej chwili zmieniliśmy cel wycieczki i wylądowaliśmy w Darłówku, przez to może już nam nie być dane więcej tam gościć...

A patrząc na to co się dzieje wokoło to nie zdziwiłbym się , jakby postawili tam apartamentowce z widokiem na skocznię , nie musieli by ludzie wyłazić nawet z budynku aby oglądać skoki....
_________________
Pozdr. Marcin
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
SlawekEwa 
Kombatant
Slawek Dehler


Twój sprzęt: Blaszka Ducato L4H2 3.0 JTD
Nazwa załogi: Fendziaszki
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 10 Lut 2007
Piwa: 215/483
Skąd: Biłgoraj
Wysłany: 2022-11-02, 09:11   

sterciu napisał/a:
nie musieli by ludzie wyłazić nawet z budynku aby oglądać skoki....

Na Olimpie skoki można oglądać bez wyłażenia z kampera :mrgreen:
_________________
Nie chcem, ale muszem :-{
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Pawcio 
Kombatant


Twój sprzęt: Pojazd obozowy Wacek McLouis I
Nazwa załogi: PabemanaTeam
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Wrz 2008
Piwa: 141/471
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 2023-01-30, 13:01   

Póki co Kemping pod Krokwią funkcjonuje. Można się wybierać :bigok
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***