Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Banan
2023-01-27, 20:25
Jakie macie plany wyjazdowe w 2023
Autor Wiadomość
daimer 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Citroen Clever
Dołączył: 12 Mar 2023
Skąd: Zielona Gora
Wysłany: 2023-03-16, 19:37   

Robert-4 napisał/a:
daimer napisał/a:
Załogowalem się dopiero teraz ponieważ od dwóch miesięcy mam kampera ,a przyczepa umarła z 8 lat temu


Kolego,
nie byłem na żadnym zlocie (terminy nie sprzyjały) choć nadal bardzo chcę i mam nadzieję, że się uda. W drodze poznałem wielu fajnych ludzi. Zarówno w pl jak i w świecie (wcześniej miałem wiele lat przyczepę) i powiem tyle - jedź. Na początek w Pl w różne miejsca, a najlepiej na dziko, zdefiniuj czego oczekujesz i wtedy sobie znajdziesz towarzystwo. To południe, o którym piszesz sugeruje, że szukasz bezpiecznego miejsca na kempingu z wygodami (sorry tak to odbieram), z pogodą do plażowania i tyle. To możesz jechać sam. Znajdź odpowiedni kemping, zarezerwuj i w drogę. Tak rozumowałem z przyczepą. TERAZ MASZ KAMPERA - czyli masz wolność. sam ustalasz kiedy, gdzie i na jak długo. Tak jak napisali koledzy pojedź w Polskę na kilkudniowe wypady, a żadna podróż nie będzie straszna, a ludzi poznasz po drodze. Nigdy nie znajdziesz idealnego kompana, ale zawsze możecie się zjeżdżać co dwa trzy dni - przemyśl to co napisałem :)

Masz racje dookoła tyle kampeorow zawsze można poznać kogoś miłego i normalnego,naszczescie jesteśmy z żona kontaktowi więc nie będzie z tym problemu :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Komplecik 
Kombatant

Twój sprzęt: Eliocik
Nazwa załogi: Kompleciki :)
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 14 Cze 2011
Piwa: 184/395
Skąd: Kraków
Wysłany: 2023-03-16, 21:26   

daimer napisał/a:
jesteśmy z żona kontaktowi więc nie będzie z tym problemu :spoko

Wiesz co chciałem cię jednak przeprosić, ten mój język i głowa nie zawsze wymyślą coś mądrego ;) wylałem kubeł zimnej wody nie tylko na Twoją głowę mnie też polało, liczę że w trasie gdzieś strzelimy piwko, tak serio to życzę fajnych wyjazdów w grupie pewnie wyjdą super ;)
:spoko
_________________
komplet
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
daimer 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Citroen Clever
Dołączył: 12 Mar 2023
Skąd: Zielona Gora
Wysłany: 2023-03-19, 13:11   

Komplecik napisał/a:
daimer napisał/a:
jesteśmy z żona kontaktowi więc nie będzie z tym problemu :spoko

Wiesz co chciałem cię jednak przeprosić, ten mój język i głowa nie zawsze wymyślą coś mądrego ;) wylałem kubeł zimnej wody nie tylko na Twoją głowę mnie też polało, liczę że w trasie gdzieś strzelimy piwko, tak serio to życzę fajnych wyjazdów w grupie pewnie wyjdą super ;)
:spoko

Spoko napisz mi coś na mail to zdzwonimy się i piwko na początek wieczoru z miła chęcią :wyszczerzony:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Komplecik 
Kombatant

Twój sprzęt: Eliocik
Nazwa załogi: Kompleciki :)
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 14 Cze 2011
Piwa: 184/395
Skąd: Kraków
Wysłany: 2023-03-19, 16:28   

daimer napisał/a:
Komplecik napisał/a:
daimer napisał/a:
jesteśmy z żona kontaktowi więc nie będzie z tym problemu :spoko

Wiesz co chciałem cię jednak przeprosić, ten mój język i głowa nie zawsze wymyślą coś mądrego ;) wylałem kubeł zimnej wody nie tylko na Twoją głowę mnie też polało, liczę że w trasie gdzieś strzelimy piwko, tak serio to życzę fajnych wyjazdów w grupie pewnie wyjdą super ;)
:spoko

Spoko napisz mi coś na mail to zdzwonimy się i piwko na początek wieczoru z miła chęcią :wyszczerzony:

:haha: co mam napisać,
:mrgreen: kurde masz u siebie w mieście największego Mentora tego forum, cała brać kamperowa do Szymka wzdycha ;) Szymek wprowadzi Ciebie w arkana forum :szeroki_usmiech :spoko
_________________
komplet
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
gryz3k 
Kombatant


Twój sprzęt: Hymer Eriba B514 Sl
Nazwa załogi: gryz3k
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 06 Wrz 2010
Piwa: 558/295
Skąd: Warszawa Miedzeszyn
Wysłany: 2023-03-20, 15:30   

Komplecik napisał/a:
daimer napisał/a:
Komplecik napisał/a:
daimer napisał/a:
jesteśmy z żona kontaktowi więc nie będzie z tym problemu :spoko

Wiesz co chciałem cię jednak przeprosić, ten mój język i głowa nie zawsze wymyślą coś mądrego ;) wylałem kubeł zimnej wody nie tylko na Twoją głowę mnie też polało, liczę że w trasie gdzieś strzelimy piwko, tak serio to życzę fajnych wyjazdów w grupie pewnie wyjdą super ;)
:spoko

Spoko napisz mi coś na mail to zdzwonimy się i piwko na początek wieczoru z miła chęcią :wyszczerzony:

:haha: co mam napisać,
:mrgreen: kurde masz u siebie w mieście największego Mentora tego forum, cała brać kamperowa do Szymka wzdycha ;) Szymek wprowadzi Ciebie w arkana forum :szeroki_usmiech :spoko



Komplet, czy Ty znasz znaczenie słowa mentor czy pomyliło Ci się ze smentor? :haha:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
andrzej627 
Kombatant


Twój sprzęt: VW T6 204KM DSG7 4MOTION Stylevan Equinox II
Nazwa załogi: Stylevanek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 20 Lip 2015
Piwa: 336/144
Skąd: Francja
Wysłany: 2023-03-21, 08:55   

Komplecik napisał/a:
Basia/Zbychu już w trasie? ;)
:spoko

Już dawno w Grecji. Basia zapomniała o tym wątku :spoko
_________________
Andrzej
Filmy z moich podróży
Mój profil na Facebooku
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Komplecik 
Kombatant

Twój sprzęt: Eliocik
Nazwa załogi: Kompleciki :)
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 14 Cze 2011
Piwa: 184/395
Skąd: Kraków
Wysłany: 2023-03-21, 19:20   

andrzej627 napisał/a:
Komplecik napisał/a:
Basia/Zbychu już w trasie? ;)
:spoko

Już dawno w Grecji. Basia zapomniała o tym wątku :spoko

:szeroki_usmiech :spoko
_________________
komplet
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
chemik 
weteran


Twój sprzęt: Ford zabudowa EuraMobil
Nazwa załogi: Ela i Wojtek
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 04 Lis 2014
Piwa: 115/19
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2023-04-03, 12:12   

my planujemy wyjazd na odpoczynek do Grecji, popałętać się po wyspach i plażach...
czas - od końca czerwca do początku sierpnia :spoko
_________________
Chemik
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Janusszr 
Kombatant

Twój sprzęt: T600 GFLC Siesta
Nazwa załogi: Jola & Janusz
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2016
Piwa: 76/80
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2023-05-07, 23:12   

My planujemy w połowie czerwca wyjazd do Norwegii przez Litwę, Łotwę, Estonię, Finlandię.
Plan jest taki, aby odwiedzić Lofoty, Vesterålen, Senję. Zabieramy ponton z silnikiem, a więc będzie zwiedzanie również od strony morza, nie wspominając o połowach ryb.
Koniec sierpnia, wrzesień wyjazd do Włoch.
_________________
Pozdrawiam, Janusz, na drugie mam Wojtek :)
Marzenia są po to, żeby nigdy nie przestało się chcieć żyć. I po to, żeby o tym przypominały.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Gżegżółka 
zaawansowany

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Wrz 2020
Piwa: 4/6
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2023-05-08, 13:44   

W tym roku raczej blisko.

Jesienią jak wracałem z Włoch auto mi dwukrotnie zgasło i nie chciało odpalić...a jak się pojawił mechanik to zapalało. Potem się jeszcze pogorszyło i auto zimę przejeździło na lawecie.

3 mechaników w tym czasie odwiedziłem, drugi twierdził że naprawił...ale jak przyszedłem odebrać auto to nie odjechałem bo zgasł. Tydzień później ponownie zadzwonilł, że naprawił....100 km auto przejechało po Bytomiu...ale jak następnego ranka miałem odjechać to zadzwonił żebym przyjechał z lawetą. Trzeci wymienił akumulator i poza tym problemów nie znalazł.
Od tego czasu niecałe 2000 km zrobiłem, działa. Może drugi faktycznie to naprawił tylko nie pomyślał, że akumulator który już wcześniej był słaby (był, to akurat wiem) zupełnie się skończył? A może problem tylko czeka aż znowu wjadę do Austrii?

Tak czy siak, właśnie wróciłem z dolnośląskiego i południowego lubuskiego, planuję jeszcze woodstock, lubelszczyznę i co najmniej jeden wyjazd do Czech.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***