Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Skuter jako obowiązkowe wyposażenie kampera.
Autor Wiadomość
gryz3k 
Kombatant


Twój sprzęt: Hymer Eriba B514 Sl
Nazwa załogi: gryz3k
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 06 Wrz 2010
Piwa: 558/295
Skąd: Warszawa Miedzeszyn
Wysłany: 2023-04-27, 11:05   

Mazur napisał/a:
Andrzeju, ja absolutnie nie wywyższam tego SYMa bo to tylko jakiś mi jeszcze dwa tygodnie temu nieznany SYM ;) Dla mnie również honda to honda, suzuki , yamaha i już , zawsze niezawodne :bigok Chodziło mi o to że wzorując się na opiniach, popełniłem być może ryzykowny kompromis, a niezawodność może okazać się zupełnie porównywalna... cena 2/3. Z resztą traktuję ten pojazd jako dodatek do kampera o znikomym wykorzystaniu, praktycznie tylko przy kamperze który nie musi być z najwyższej półki. Jak mam gdzieś jechać na dwóch kołach "dla przyjemności" to zawsze wybiorę R1 bo to jeździ :haha: :bajer


Jeśli chodzi o skutery należy popatrzeć jakie marki królują tam gdzie skuter jest pojazdem podstawowym, codziennego użytku dla rodziny czyli np. Wietnam, Indonezja. Tam praktycznie tylko Yamaha i Honda. Sym zdarza się. Z tego co pamiętam to produkt z Tajwanu.
Absolutnie nie krytykuję wyboru innych marek /sam chciałbym mieć Vespę/ ale prawda jest taka, że te 2/3 ceny to jest AŻ 2/3 bo jakość i niezawodność to nie jest nawet połowa.
Pozytywem jest to, że skuter w kamperze używany jest zwykle sporadycznie więc można iść na kompromisy. :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***