Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam kogoś do oceny stanu kampera Szczecina Poznań
Autor Wiadomość
dukat 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: blaszano/laminatowy
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 26 Gru 2016
Piwa: 7/5
Skąd: Wlkp.
Wysłany: 2024-02-20, 09:42   

Debbie1991 napisał/a:
Co do tabletek gwałtu itp to miałam sytuację kupując samochód że handlarz zamknął za mną drzwi na klucz w wynajętym miesiąc wcześniej "salonie" i nakłanial do zakupu auta składaka (wszystkie jego auta tak wyglądały) mimo umowy i faktury zaliczki nie odzyskałam. Sama dostałam pisma od prawników tejże spółki i pogrozki telefoniczne jeśli będę grzebać dalej w sprawie ich "spółki". Opinii pozytywnych było ponad 100 o firmie. (kupione) Wszystkie fora związane z marką auta obstawione przez fejkowe profile zachwalajace jej usługi. Także ten... Nie przesadzam 😉

Dlatego nie wymieniam nazwy firmy od której chcę go kupić. Kto wie ile tu jest jej "reprezentantów" Miejscowość to Trzcianka.

Wciąż szukam speca który ze mną tam pojedzie i przejrzy sprzęt.
Opinie też mile widziane. Pod podanym linkiem są i zdjęcia dobrej jakości myślę i opis zauważonych wad.
:spoko


Ja jestem z pod Trzcianki i co z tego ????? Ten typ sprowadza stere kampry lepi,kleji,maluje ,poleruje i sprzedaje takim jak ty.
Ja obstawiam ze jesteś podstawiony (a) przez niego aby poznać opinie na jego temat.
Taka jest moja teoria spiskowa tej dziwacznej sytuacji. :szeroki_usmiech
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
Kazik II 
weteran

Twój sprzęt: Nobel Art alkowa na Ducato z 2008r.
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 22 Mar 2007
Piwa: 71/7
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2024-02-20, 11:35   

Anras napisał/a:
Ja z tej firmy nie kupiłem kampera. Odstraszyło mnie to, że kampera kupuje się praktycznie ze zdjęcia oraz to że miałem być stroną umowy zakupu z jakimś Belgiem czy Holendrem a nie tą firmą.
Z drugiej strony patrząc na FB to firma ma sporo klientów, chyba zadowolonych.

Trzymaj się z daleka od takich kombinatorów. Abstrahując od tego w jakim stanie jest kamper, bierzesz na siebie całą odpowiedzialność. Zadnych praw z tytułu rękojmi a ewentualne problemy z wadami prawnymi auta w całości bierzesz na siebie. Sprzedający umywa ręce, bo on właściwie...nie istnieje jako strona transakcji. I w ogóle w świetle polskiego prawa taka transakcja jest nielegalna, bo jest fikcją. Opinie na FB? Wystarczy rodzina i "znajomi królika".
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***