Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Ford Transit 2,0 170 KM
Autor Wiadomość
orkaaa 
weteran


Twój sprzęt: Chausson 627 GA
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 04 Cze 2017
Otrzymał 47 piw(a)
Skąd: kielce
Wysłany: 2024-04-13, 11:32   

Peja76 ja wiem że każdy chce mieć komfort sprawnego auta i ubezpieczenia od wszystkich wydarzeń. Ja 4 razy wymieniałem wtryskiwacze. Padły w Polsce. 3 razy dojechałem do serwisu na kołach raz laweta. I … od trzech lat odpukać …. Wszystko działa jak należy. Dlaczego. Paliwo to samo najlepszy diesel. Sposób użytkowania taki sam. Więc co. Mam własną teorię popartą faktami. Kamper złożony w 2018 roku. Wtedy w Fordach były instalowane wadliwe wtryskiwacze. Kolejne trzy wymiany dalej wstawiali to gówno ….ponieważ oficjalnie to były dobre wtryski tylko …. paliwo było zle. I dopiero jak zrobiłem dym poruszając nawet Ford Polska i Ford Europa to po ostatniej wymianie 3 lata temu zero problemów czyli wymienili w końcu na te dobre.
Ty masz nowy samochod z nowymi wtryskami więc szerokiej drogi. Nic się nie wydarzy tak jak we wszystkich nowszych Fordach. Czytaj opinie tych którzy mają nowe Fordy. Ubezpieczenie warto mieć ale na normalnych zasadach a nie dlatego że kiedyś Ford miał problemy z wtryskiwaczami. Korzystaj z samochodu, ciesz się kamperem bo pomimo złej sławy Ford 170 to bardzo fajny samochod i super dynamicznym silnikiem .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
peja76 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: Roller team
Dołączył: 21 Sty 2023
Piwa: 5/12
Skąd: Oborniki Wlkp
Wysłany: 2024-04-13, 12:26   

orkaaa napisał/a:
Peja76 ja wiem że każdy chce mieć komfort sprawnego auta i ubezpieczenia od wszystkich wydarzeń. Ja 4 razy wymieniałem wtryskiwacze. Padły w Polsce. 3 razy dojechałem do serwisu na kołach raz laweta. I … od trzech lat odpukać …. Wszystko działa jak należy. Dlaczego. Paliwo to samo najlepszy diesel. Sposób użytkowania taki sam. Więc co. Mam własną teorię popartą faktami. Kamper złożony w 2018 roku. Wtedy w Fordach były instalowane wadliwe wtryskiwacze. Kolejne trzy wymiany dalej wstawiali to gówno ….ponieważ oficjalnie to były dobre wtryski tylko …. paliwo było zle. I dopiero jak zrobiłem dym poruszając nawet Ford Polska i Ford Europa to po ostatniej wymianie 3 lata temu zero problemów czyli wymienili w końcu na te dobre.
Ty masz nowy samochod z nowymi wtryskami więc szerokiej drogi. Nic się nie wydarzy tak jak we wszystkich nowszych Fordach. Czytaj opinie tych którzy mają nowe Fordy. Ubezpieczenie warto mieć ale na normalnych zasadach a nie dlatego że kiedyś Ford miał problemy z wtryskiwaczami. Korzystaj z samochodu, ciesz się kamperem bo pomimo złej sławy Ford 170 to bardzo fajny samochod i super dynamicznym silnikiem .




Ja mam już drugiego Forda 8-) Poprzedni tak jak twój 2018r ale 130km, byłem drugim właścicielem, kupowałem jak miał 100000km przez dwa lata zrobiłem 55000tyś km i nic, klocki, tarcze tył, oleje filtry-wszystkie, co 15tyś km (poprzedni właściciel ponoć też co tyle wymieniał) Auto tylko raz było w Servisie na pierwszym przeglądzie, potem Ja jak i poprzedni właściciel wszystko roliśmiśmy sami.
Faktycznie auto nie stalo jak i umnie tak i u poprzednika, dwa tygodnie jak nie było odpalane to MAX.

Jak narazie jestem z jednego jak i drugiego bardzo zadowolony, oby tak było, a nawet jak coś go zaboli to się zrobi a Fita i tak nie kupię :haha:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***