Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Monza Formuła 1
Autor Wiadomość
Gregor77 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Knaus Sun Liner
Nazwa załogi: Śmieszek
Dołączył: 29 Maj 2009
Postawił 2 piw(a)
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-08-29, 06:10   Monza Formuła 1

Mam zapytanie pierwszy raz jadę kamperkiem do Włoch na Formułe 1 w Monza, czy ktoś może mnie poinformować w sprawie kempingu przy torze w Monza. Jakie są warunki, jak się tam najszybciej ( autostrady) dostać, i coś o samym pobycie. Zamierzam przyjechać do Monza ok.6.09 i stać tam do 14.09
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Endi 
Kombatant


Twój sprzęt: LaLunia II / Mobilvetta K-yacht MH 85
Nazwa załogi: PaPi Team
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 05 Paź 2008
Piwa: 315/483
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 2009-08-29, 14:17   

Gregor77 napisał/a:
czy ktoś może mnie poinformować w sprawie kempingu przy torze w Monza. Jakie są warunki, jak się tam najszybciej ( autostrady) dostać, i coś o samym pobycie


Dojazd do Monza – moja propozycja to droga przez Garmisch-Partenkirchen – Imst – Landeck – Nauders – Martina ( Szwajcaria) – Susch – Zernez – Sankt Moritz - Soglio – Chiavenna (Włochy) – Lago Como objeżdżamy z lewej strony do Lecco i Monza !!
Droga, którą Ci proponuję może nie jest najszybsza, ale jest bardzo dobrej jakości, tania, niezwykle malownicza i jazda nią dostarcza wielu dodatkowych wrażeń np. Malojapass – 1815 mnp. Przez Niemcy ciągnął bym do oporu aż do GaP tam można przenocować na stellpletzu N 47.50444o / E 11.10666o….Austrię pokonujemy landtstrasse !! i nie płacimy za winietę. Opłata przez Szwajcarię obowiązkowa. W Monza masz camping Autodromo Parco di Monza N 45.62305o / E 9.28027o - jest paskudnie drogi wychodzi 45 EU (camper + 2 + prąd) ale skoro jedziesz wcześniej to masz czas i poszukaj postoju na prywatnych posesjach, które na czas weekendu F1 udostępniają swoje ogrody, łącznie z serwisem np. w San Giorgio. Camperowania na dziko unikał bym z uwagi na „włoską zarazę” czyli kradzieże.
Życzę Ci samych przyjemności, zwycięstwa Twojego faworyta i szczęśliwej podróży :spoko . Oczywiście rowerki zabierasz ze sobą, prawda ?
Aha... byłbym zapomniał, ja na Monza jeszcze nie byłem ale mam nadzieję, że ...o samym pobycie i jak tam jest, dowiemy się po Twoim powrocie ! :diabelski_usmiech
Ps
Znalazłem jeszcze w CamperParku stellplatz N 45.59833o / E 9.22388o 6 km rowerkiem na tor. Pełen serwis ale nie wiem czy strzeżony. Może się przyda.
_________________
Najpiękniejsze hobby świata !
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***