 |
|
|
Wyjazd Florencja i okolice, Sardynia oraz Sycylia. |
| Autor |
Wiadomość |
HuroN_PL
początkujący forumowicz
Twój sprzęt: Iveco Daily 35S13
Dołączył: 10 Cze 2016 Piwa: 1/1 Skąd: Polska
|
Wysłany: 2026-05-07, 19:02 Wyjazd Florencja i okolice, Sardynia oraz Sycylia.
|
|
|
Witajcie moi drodzy.
Daję znać gdzie się wybieramy z żoną i dzieckiem na jesieni. Może ktoś bedzie gdzieś blisko to zawsze przyjemnie będzie sie spotkać. Wspólne grillowanie jest przyjemne.
Zwłaszcza, że kilka osób z CT spotkaliśmy kilka lat temu w trasie. Miło wspominamy te spotkania.
Zarys wycieczki:
Wyjazd z Polski koło 13 września.
Dojazd do promu na Sardynię około 20 września. W tym czasie Florencja, Piza i pewnie pizza:).
Na Sardynię planujemy 4 tygodnie.
15 pazdziernika prom na Sycylię i tam pewnie 3.5 - 4 tygodnie.
Wracając przez Wybrzeże Amalfitańskie.
Jeżeli przyjdzie wam ochota spędzić trochę czasu razem, będzie nam bardzo miło.
I tak na 100% wpadniemy na kogoś z Was .
Podzielę się również ubiegłorocznym odkryciem. Pyszne miejsce, rodzinna atmosfera i jedna z najlepszych pizzy jaką miałem przyjemność konsumować.
Pizzeria Al Borgo Pacanàis (Google 4.8).
Edit.
Jako, że bilety na kabiny na promieniowaniu się szybko rozchodzą, trzeba było podjąć decyzję o zakupie.
Zarezerwowaliśmy miejsca na promie 21 września o 2200 z Livorno do Olbia.
8 dni na dojazd do portu wydaje się być całkiem rozsądny z naszego punktu widzenia. |
| |
|
|
|
 |
Wyświetl szczegóły Więcej szczegółów |
Wystawiono 1 piw(a): pilocik |
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum
|
Dodaj temat do ulubionych Wersja do druku
|
|