Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Walne Zebranie 2026
Autor Wiadomość
Świstak 
Administrator


Twój sprzęt: Milka, Milka2
Nazwa załogi: Świstaki
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Cze 2009
Piwa: 582/118
Skąd: Legnica
Wysłany: 2026-05-06, 15:14   

Artur.Dell napisał/a:
Niestety nie ma gotowej recepty.


Zgadzam się. To żywy organizm i w dodatku jedyny w swoim rodzaju. Na każdego działają inne bodźce - to co jednego zmotywuje czy rozbawi, innego zniesmaczy czy wręcz doprowadzi do szewskiej pasji.

Ludzi zawsze jednoczył wspólny cel i to napędzało Forum. Niestety ostatnio zauważam że cały świat najsilniej jednoczy wspólny wróg, a to marne paliwo gdy celem nie jest destrukcja. Ale damy radę. Choćby na złość ZUS-owi

39853_pozdrawiamy-zus.jpg
Plik ściągnięto 15022 raz(y) 34,32 KB

_________________
.
.
"Panie, pomóż mi być takim człowiekiem, za jakiego uważa mnie mój pies"

Milka - może ją spotkacie?
Ostatnio zmieniony przez Świstak 2026-05-06, 15:18, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
gryz3k 
Kombatant

Twój sprzęt: Detleffs Advantage
Nazwa załogi: gryz3k
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 06 Wrz 2010
Piwa: 618/340
Skąd: Warszawa Miedzeszyn
Wysłany: 2026-05-06, 15:18   

Świstak napisał/a:
Na każdego działają inne bodźce


Wspomniani wcześniej użytkownicy przez wiele osób mogły być uznane za pieniaczy. Zobaczmy jednak ile merytoryki wniosły na forum.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Komplecik 
Kombatant

Twój sprzęt: Adriianna
Nazwa załogi: Kompleciki :)
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 14 Cze 2011
Piwa: 406/803
Skąd: Kraków
Wysłany: 2026-05-06, 17:44   

Andrzej 73 napisał/a:
Robert , czytałem cały wątek. Nie rozumiem tego nazewnictwa w Twoim wykonaniu. Czyli film to książka , a książka to film? :wyszczerzony: :shock:

Kuźwa ironicznie przecież, tyle godzin przegadaliśmy i ty dalej mnie nie rozkminileś pół żartem pół serio, Andrzejku no, tylko i wyłącznie o książce myślę mówię pisząc film, także nic się nie bój będziesz na okładce razem z Szymkiem :mrgreen: :szeroki_usmiech
:spoko
_________________
komplet
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bim 
Kombatant
Jacek


Twój sprzęt: Peugeot Adriatik 2,5D 1991 rok
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Lip 2007
Piwa: 205/121
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 2026-05-06, 17:56   

Komplecik napisał/a:
będziesz na okładce razem z Szymkiem


Robercik odleciałeś pod niebiosa :-P

Proponuję przenieść część tej dyskusji o "gwiazdorach na okładce" w osobny wątek i zrobić ankiete kogo wywalić

Kto za :!:
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Komplecik 
Kombatant

Twój sprzęt: Adriianna
Nazwa załogi: Kompleciki :)
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 14 Cze 2011
Piwa: 406/803
Skąd: Kraków
Wysłany: 2026-05-06, 18:02   

Bim napisał/a:
Komplecik napisał/a:
będziesz na okładce razem z Szymkiem


Robercik odleciałeś pod niebiosa :-P

No jak :-P
Andrzejowi się nie należy, 3/4forum śpi na Andrzejowych materacach o fotelach nie wspomnę, byłeś na Andrzeja profilu 2lata jednym cięgiem godzinowo się udzielał eee, Węgry Italia Hiszpanii Grecji relacje, no co by nie mówić jest asior
_________________
komplet
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bim 
Kombatant
Jacek


Twój sprzęt: Peugeot Adriatik 2,5D 1991 rok
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Lip 2007
Piwa: 205/121
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 2026-05-06, 18:05   

Komplecik napisał/a:
Bim napisał/a:
Komplecik napisał/a:
będziesz na okładce razem z Szymkiem


Robercik odleciałeś pod niebiosa :-P

No jak :-P
Andrzejowi się nie należy, 3/4forum śpi na Andrzejowych materacach o fotelach nie wspomnę, byłeś na Andrzeja profilu 2lata jednym cięgiem godzinowo się udzielał eee, Węgry Italia Hiszpanii Grecji relacje, no co by nie mówić jest asior



Tymi tu tylnymi drzwiami nie wprowadzaj swojej mojszej racji z Szymkem ,Andrzeja w z materacami w to nie mieszaj :box
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Andrzej 73 
Kombatant
lawendowy


Twój sprzęt: LAIKA KREOS 4009 - 50 EDITION
Nazwa załogi: SŁONECZKA Renata i Andrzej + Patii i Matii
Pomógł: 36 razy
Dołączył: 22 Maj 2009
Piwa: 359/89
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2026-05-06, 18:41   

Robert , bardzo mi miło że mnie doceniasz , ale ja to mało znaczący jestem.
Na okładce książki powinien widnieć Janusz - szeryf vel Ojciec Dyrektor. :spoko
_________________
Polub nas na facebooku https://www.facebook.com/MebleRenee
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bim 
Kombatant
Jacek


Twój sprzęt: Peugeot Adriatik 2,5D 1991 rok
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Lip 2007
Piwa: 205/121
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 2026-05-06, 19:08   

Andrzej 73 napisał/a:
Robert , bardzo mi miło że mnie doceniasz , ale ja to mało znaczący jestem.
Na okładce książki powinien widnieć Janusz - szeryf vel Ojciec Dyrektor. :spoko


To jest poza dyskusją :ok

Przewinęło się przez to frum wielu ludzi wartościowych w swiom czasie ,którzy potrafili w pozytywny sposób utrzymać poziom narzucony na tamten czas było wielu niepokornych co widzieli swoją pasje .

Otworzyli inną formę przekazy karawaningu "GINO"

i postanowili iść swoją drogą w promowaniu tej formy spędzania czasu.

Nie zapomnijmy o tych ,którzy wytyczali w tamtych czasach szlaki poza europą jak Medard....

Można tu przytaczać wielu ludzi którzy wnieśli swój wkład w istnienie i w miarę uporządkowane forum ja np Andrzej

Wielu by jeszcze trzeba by wymieniąć .....
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Komplecik 
Kombatant

Twój sprzęt: Adriianna
Nazwa załogi: Kompleciki :)
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 14 Cze 2011
Piwa: 406/803
Skąd: Kraków
Wysłany: 2026-05-06, 19:44   

Andrzej 73 napisał/a:
Robert , bardzo mi miło że mnie doceniasz , ale ja to mało znaczący jestem.
Na okładce książki powinien widnieć Janusz - szeryf vel Ojciec Dyrektor. :spoko

To jest wiadome że OD a w tle to kto jak nie Ty i inni znakomici
_________________
komplet
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Andrzej 73 
Kombatant
lawendowy


Twój sprzęt: LAIKA KREOS 4009 - 50 EDITION
Nazwa załogi: SŁONECZKA Renata i Andrzej + Patii i Matii
Pomógł: 36 razy
Dołączył: 22 Maj 2009
Piwa: 359/89
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2026-05-06, 21:07   

Komplecik napisał/a:
To jest wiadome że OD a w tle to kto jak nie Ty i inni znakomici

Jeśli ja , to i Ty. :spoko
A tak poważnie , to uważam , że wszyscy którzy są na forum ciągle przez lata zasługują na wzmiankę o nich.
_________________
Polub nas na facebooku https://www.facebook.com/MebleRenee
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
darol 
weteran
KMW TEAM


Twój sprzęt: był Knaus Sunliner, jest mini kamper
Nazwa załogi: darole - gorole ;-)
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Paź 2010
Piwa: 62/24
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2026-05-07, 15:36   

No siedziało się całymi dniami na forum w przerwach między zlotami ;)
Ale to już se ne wrati....
Zmiana czasów, warunków, konwencji spowodowała ospałość w pisaniu i znikanie "na dłużej".
Polityka też się mocno przyczyniła do pewnych podziałów.
Ale dobrze Was "widzieć" od czasu do czasu :pifko
_________________
Arek (nie Darek) :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl szczegóły
gryz3k 
Kombatant

Twój sprzęt: Detleffs Advantage
Nazwa załogi: gryz3k
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 06 Wrz 2010
Piwa: 618/340
Skąd: Warszawa Miedzeszyn
Wysłany: 2026-05-07, 19:46   

darol napisał/a:
Polityka też się mocno przyczyniła do pewnych podziałów.


Polityka przyczyniła się do podziałów nie tylko na CT ale nawet w rodzinach, wśród znajomych, współpracowników czy sąsiadów.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Darson 
Kombatant


Twój sprzęt: MCLOUIS MC4-32
Nazwa załogi: Załoga G.
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Paź 2021
Piwa: 296/236
Skąd: Jaworzno/Oslo
Wysłany: 2026-05-07, 22:23   

Mam wrażenie że ArturDell pomylił tematy. 🤔
Tutaj piszemy na temat planowanego wydania książki.
_________________
Nie szukaj przeszkód - szukaj możliwości!

Darson ®
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Komplecik 
Kombatant

Twój sprzęt: Adriianna
Nazwa załogi: Kompleciki :)
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 14 Cze 2011
Piwa: 406/803
Skąd: Kraków
Wysłany: 2026-05-07, 23:27   

darol napisał/a:
No siedziało się całymi dniami na forum w przerwach między zlotami ;)
Ale to już se ne wrati....
Zmiana czasów, warunków, konwencji spowodowała ospałość w pisaniu i znikanie "na dłużej".
Polityka też się mocno przyczyniła do pewnych podziałów.
Ale dobrze Was "widzieć" od czasu do czasu :pifko

Aruś były czasy, co ci powiem było dobrze, to się nie wrati :szeroki_usmiech

:szeroki_usmiech
:spoko
_________________
komplet
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Facebook/CamperTeam