|
Walne Zebranie 2026 |
| Autor |
Wiadomość |
Świstak
Administrator

Twój sprzęt: Milka, Milka2
Nazwa załogi: Świstaki
Pomógł: 15 razy Dołączył: 05 Cze 2009 Piwa: 582/118 Skąd: Legnica
|
Wysłany: 2026-05-06, 15:14
|
|
|
| Artur.Dell napisał/a: | | Niestety nie ma gotowej recepty. |
Zgadzam się. To żywy organizm i w dodatku jedyny w swoim rodzaju. Na każdego działają inne bodźce - to co jednego zmotywuje czy rozbawi, innego zniesmaczy czy wręcz doprowadzi do szewskiej pasji.
Ludzi zawsze jednoczył wspólny cel i to napędzało Forum. Niestety ostatnio zauważam że cały świat najsilniej jednoczy wspólny wróg, a to marne paliwo gdy celem nie jest destrukcja. Ale damy radę. Choćby na złość ZUS-owi
39853_pozdrawiamy-zus.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 15022 raz(y) 34,32 KB |
|
_________________ .
.
"Panie, pomóż mi być takim człowiekiem, za jakiego uważa mnie mój pies"
Milka - może ją spotkacie?
 |
| Ostatnio zmieniony przez Świstak 2026-05-06, 15:18, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
| Wyświetl szczegóły |
 |
gryz3k
Kombatant
Twój sprzęt: Detleffs Advantage
Nazwa załogi: gryz3k
Pomógł: 9 razy Dołączył: 06 Wrz 2010 Piwa: 618/340 Skąd: Warszawa Miedzeszyn
|
Wysłany: 2026-05-06, 15:18
|
|
|
| Świstak napisał/a: | | Na każdego działają inne bodźce |
Wspomniani wcześniej użytkownicy przez wiele osób mogły być uznane za pieniaczy. Zobaczmy jednak ile merytoryki wniosły na forum. |
|
|
|
 |
Komplecik
Kombatant
Twój sprzęt: Adriianna
Nazwa załogi: Kompleciki :)
Pomógł: 5 razy Dołączył: 14 Cze 2011 Piwa: 406/803 Skąd: Kraków
|
Wysłany: 2026-05-06, 17:44
|
|
|
| Andrzej 73 napisał/a: | Robert , czytałem cały wątek. Nie rozumiem tego nazewnictwa w Twoim wykonaniu. Czyli film to książka , a książka to film? |
Kuźwa ironicznie przecież, tyle godzin przegadaliśmy i ty dalej mnie nie rozkminileś pół żartem pół serio, Andrzejku no, tylko i wyłącznie o książce myślę mówię pisząc film, także nic się nie bój będziesz na okładce razem z Szymkiem
|
_________________ komplet |
|
|
|
 |
Bim
Kombatant Jacek

Twój sprzęt: Peugeot Adriatik 2,5D 1991 rok
Pomógł: 12 razy Dołączył: 21 Lip 2007 Piwa: 205/121 Skąd: Sandomierz
|
Wysłany: 2026-05-06, 17:56
|
|
|
| Komplecik napisał/a: | | będziesz na okładce razem z Szymkiem |
Robercik odleciałeś pod niebiosa
Proponuję przenieść część tej dyskusji o "gwiazdorach na okładce" w osobny wątek i zrobić ankiete kogo wywalić
Kto za |
| |
|
|
|
 |
Komplecik
Kombatant
Twój sprzęt: Adriianna
Nazwa załogi: Kompleciki :)
Pomógł: 5 razy Dołączył: 14 Cze 2011 Piwa: 406/803 Skąd: Kraków
|
Wysłany: 2026-05-06, 18:02
|
|
|
| Bim napisał/a: | | Komplecik napisał/a: | | będziesz na okładce razem z Szymkiem |
Robercik odleciałeś pod niebiosa |
No jak
Andrzejowi się nie należy, 3/4forum śpi na Andrzejowych materacach o fotelach nie wspomnę, byłeś na Andrzeja profilu 2lata jednym cięgiem godzinowo się udzielał eee, Węgry Italia Hiszpanii Grecji relacje, no co by nie mówić jest asior |
_________________ komplet |
|
|
|
 |
Bim
Kombatant Jacek

Twój sprzęt: Peugeot Adriatik 2,5D 1991 rok
Pomógł: 12 razy Dołączył: 21 Lip 2007 Piwa: 205/121 Skąd: Sandomierz
|
Wysłany: 2026-05-06, 18:05
|
|
|
| Komplecik napisał/a: | | Bim napisał/a: | | Komplecik napisał/a: | | będziesz na okładce razem z Szymkiem |
Robercik odleciałeś pod niebiosa |
No jak
Andrzejowi się nie należy, 3/4forum śpi na Andrzejowych materacach o fotelach nie wspomnę, byłeś na Andrzeja profilu 2lata jednym cięgiem godzinowo się udzielał eee, Węgry Italia Hiszpanii Grecji relacje, no co by nie mówić jest asior |
Tymi tu tylnymi drzwiami nie wprowadzaj swojej mojszej racji z Szymkem ,Andrzeja w z materacami w to nie mieszaj |
|
|
|
 |
Andrzej 73
Kombatant lawendowy

Twój sprzęt: LAIKA KREOS 4009 - 50 EDITION
Nazwa załogi: SŁONECZKA Renata i Andrzej + Patii i Matii
Pomógł: 36 razy Dołączył: 22 Maj 2009 Piwa: 359/89 Skąd: Częstochowa
|
Wysłany: 2026-05-06, 18:41
|
|
|
Robert , bardzo mi miło że mnie doceniasz , ale ja to mało znaczący jestem.
Na okładce książki powinien widnieć Janusz - szeryf vel Ojciec Dyrektor. |
_________________ Polub nas na facebooku https://www.facebook.com/MebleRenee |
|
|
|
 |
Bim
Kombatant Jacek

Twój sprzęt: Peugeot Adriatik 2,5D 1991 rok
Pomógł: 12 razy Dołączył: 21 Lip 2007 Piwa: 205/121 Skąd: Sandomierz
|
Wysłany: 2026-05-06, 19:08
|
|
|
| Andrzej 73 napisał/a: | Robert , bardzo mi miło że mnie doceniasz , ale ja to mało znaczący jestem.
Na okładce książki powinien widnieć Janusz - szeryf vel Ojciec Dyrektor. |
To jest poza dyskusją
Przewinęło się przez to frum wielu ludzi wartościowych w swiom czasie ,którzy potrafili w pozytywny sposób utrzymać poziom narzucony na tamten czas było wielu niepokornych co widzieli swoją pasje .
Otworzyli inną formę przekazy karawaningu "GINO"
i postanowili iść swoją drogą w promowaniu tej formy spędzania czasu.
Nie zapomnijmy o tych ,którzy wytyczali w tamtych czasach szlaki poza europą jak Medard....
Można tu przytaczać wielu ludzi którzy wnieśli swój wkład w istnienie i w miarę uporządkowane forum ja np Andrzej
Wielu by jeszcze trzeba by wymieniąć ..... |
|
|
|
 |
Komplecik
Kombatant
Twój sprzęt: Adriianna
Nazwa załogi: Kompleciki :)
Pomógł: 5 razy Dołączył: 14 Cze 2011 Piwa: 406/803 Skąd: Kraków
|
Wysłany: 2026-05-06, 19:44
|
|
|
| Andrzej 73 napisał/a: | Robert , bardzo mi miło że mnie doceniasz , ale ja to mało znaczący jestem.
Na okładce książki powinien widnieć Janusz - szeryf vel Ojciec Dyrektor. |
To jest wiadome że OD a w tle to kto jak nie Ty i inni znakomici |
_________________ komplet |
| |
|
|
|
 |
Andrzej 73
Kombatant lawendowy

Twój sprzęt: LAIKA KREOS 4009 - 50 EDITION
Nazwa załogi: SŁONECZKA Renata i Andrzej + Patii i Matii
Pomógł: 36 razy Dołączył: 22 Maj 2009 Piwa: 359/89 Skąd: Częstochowa
|
Wysłany: 2026-05-06, 21:07
|
|
|
| Komplecik napisał/a: | | To jest wiadome że OD a w tle to kto jak nie Ty i inni znakomici |
Jeśli ja , to i Ty.
A tak poważnie , to uważam , że wszyscy którzy są na forum ciągle przez lata zasługują na wzmiankę o nich. |
_________________ Polub nas na facebooku https://www.facebook.com/MebleRenee |
|
|
|
 |
darol
weteran KMW TEAM

Twój sprzęt: był Knaus Sunliner, jest mini kamper
Nazwa załogi: darole - gorole ;-)
Pomógł: 1 raz Dołączył: 05 Paź 2010 Piwa: 62/24 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2026-05-07, 15:36
|
|
|
No siedziało się całymi dniami na forum w przerwach między zlotami
Ale to już se ne wrati....
Zmiana czasów, warunków, konwencji spowodowała ospałość w pisaniu i znikanie "na dłużej".
Polityka też się mocno przyczyniła do pewnych podziałów.
Ale dobrze Was "widzieć" od czasu do czasu |
_________________ Arek (nie Darek) :P
 |
|
|
|
 |
| Wyświetl szczegóły |
 |
gryz3k
Kombatant
Twój sprzęt: Detleffs Advantage
Nazwa załogi: gryz3k
Pomógł: 9 razy Dołączył: 06 Wrz 2010 Piwa: 618/340 Skąd: Warszawa Miedzeszyn
|
Wysłany: 2026-05-07, 19:46
|
|
|
| darol napisał/a: | | Polityka też się mocno przyczyniła do pewnych podziałów. |
Polityka przyczyniła się do podziałów nie tylko na CT ale nawet w rodzinach, wśród znajomych, współpracowników czy sąsiadów. |
|
|
|
 |
Darson
Kombatant

Twój sprzęt: MCLOUIS MC4-32
Nazwa załogi: Załoga G.
Pomógł: 2 razy Dołączył: 17 Paź 2021 Piwa: 296/236 Skąd: Jaworzno/Oslo
|
Wysłany: 2026-05-07, 22:23
|
|
|
Mam wrażenie że ArturDell pomylił tematy. 🤔
Tutaj piszemy na temat planowanego wydania książki. |
_________________ Nie szukaj przeszkód - szukaj możliwości!
Darson ® |
|
|
|
 |
Komplecik
Kombatant
Twój sprzęt: Adriianna
Nazwa załogi: Kompleciki :)
Pomógł: 5 razy Dołączył: 14 Cze 2011 Piwa: 406/803 Skąd: Kraków
|
Wysłany: 2026-05-07, 23:27
|
|
|
| darol napisał/a: | No siedziało się całymi dniami na forum w przerwach między zlotami
Ale to już se ne wrati....
Zmiana czasów, warunków, konwencji spowodowała ospałość w pisaniu i znikanie "na dłużej".
Polityka też się mocno przyczyniła do pewnych podziałów.
Ale dobrze Was "widzieć" od czasu do czasu |
Aruś były czasy, co ci powiem było dobrze, to się nie wrati
|
_________________ komplet |
| |
|
|
|
 |
|
|