 |
|
|
Sardynia |
| Autor |
Wiadomość |
PPkamp
początkujący forumowicz
Dołączył: 28 Kwi 2026 Skąd: małopolska
|
Wysłany: 2026-05-07, 21:36 Sardynia
|
|
|
Czy ktoś z forumowiczów był tutaj 39.540097, 8.448293
i może się podzielić info jak tam dojechał ? |
|
|
|
 |
mischka
Kombatant

Twój sprzęt: Knaus
Pomógł: 11 razy Dołączył: 27 Lut 2016 Piwa: 158/204 Skąd: Bawaria
|
Wysłany: 2026-05-08, 07:32
|
|
|
Tam mnie nie było, ale obok jest kemping i hotel tak że dojazd powinien być OK. Drogi na Sardynii są takie jakie są i gdy nagle kończy się asfalt to nie znaczy że droga się skończyła. Czasami trzeba mieć mocne nerwy ale wszystko do zrobienia |
_________________ W życiu piękne są tylko chwile... |
| |
|
|
|
 |
PPkamp
początkujący forumowicz
Dołączył: 28 Kwi 2026 Skąd: małopolska
|
Wysłany: 2026-05-09, 06:37
|
|
|
chodzi oto że asfalt to kończy sie kilka km wcześniej
hotel jest ale droga prowadzi przez bród na rzece
stąd moje pytanie, czy ktoś się przeprawiał jak dalej droga jak by nie było po wydmach |
|
|
|
 |
krzlac
Kombatant

Twój sprzęt: EBAC Traveler na Boxerze L3H2 2,2 120KM
Pomógł: 6 razy Dołączył: 13 Paź 2011 Piwa: 150/6 Skąd: Gowarzewo k/Poznania
|
|
|
|
 |
MirekŻ
początkujący forumowicz
Twój sprzęt: Renault Knaus Sun
Dołączył: 19 Mar 2010 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2026-05-09, 11:56 Re: Sardynia
|
|
|
| PPkamp napisał/a: | Czy ktoś z forumowiczów był tutaj 39.540097, 8.448293
i może się podzielić info jak tam dojechał ? |
Byłem obejrzeć hotel ale dotarłem pieszo. Wcześniej jest obowiązkowy parking i idzie się ścieżką ułożoną z desek na wydmach. Byłem pick upem. Było to ok.15 lat temu, ale obok hotelu parkowały normalne samochody (chyba). |
|
|
|
 |
PPkamp
początkujący forumowicz
Dołączył: 28 Kwi 2026 Skąd: małopolska
|
Wysłany: 2026-05-09, 14:11
|
|
|
blaszanką VW
w zeszłym roku dojechałem do rzeki
wody było tak do kolan
nie ryzykowałem, ale z drogi wcześniej było widać stojące tam kampery ale chyba raczej 4x4 |
|
|
|
 |
MAZUREK
stary wyga gitarzysta-chałturnik, wędkarz

Twój sprzęt: CARTHAGO T 40 CHIC 2,8 JTD
Nazwa załogi: LECH i GRAŻYNA
Pomógł: 2 razy Dołączył: 02 Lip 2007 Piwa: 24/205 Skąd: Radom
|
Wysłany: 2026-05-12, 16:38
|
|
|
Przejeżdżaliśmy przez ten bród w październiku 2025r, obok tej wydmy (Diuna). Jechaliśmy z południa na północ , dalej droga wiodła przez kamieniste wydmy z ostrym podjazdem. Jakoś dałem radę choć łatwo nie było ( stanąłem na ostrym podjeździe ale jakoś ruszyłem z pierwszego biegu). Dalej był jeszcze jeden bród ale przez wyschnięte koryto rzeki. Mój kamper to Ducato 2,8 JTD zabudowa Carthago półintegra długość 6,40 m.
Powodzenia |
_________________
Staram się pisać poprawnie po polsku. |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum
|
Dodaj temat do ulubionych Wersja do druku
|
|