Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Sardynia
Autor Wiadomość
PPkamp 
początkujący forumowicz

Dołączył: 28 Kwi 2026
Skąd: małopolska
Wysłany: 2026-05-07, 21:36   Sardynia

Czy ktoś z forumowiczów był tutaj 39.540097, 8.448293
i może się podzielić info jak tam dojechał ?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
mischka 
Kombatant


Twój sprzęt: Knaus
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 27 Lut 2016
Piwa: 158/204
Skąd: Bawaria
Wysłany: 2026-05-08, 07:32   

Tam mnie nie było, ale obok jest kemping i hotel tak że dojazd powinien być OK. Drogi na Sardynii są takie jakie są i gdy nagle kończy się asfalt to nie znaczy że droga się skończyła. Czasami trzeba mieć mocne nerwy ale wszystko do zrobienia :spoko
_________________
W życiu piękne są tylko chwile...
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
PPkamp 
początkujący forumowicz

Dołączył: 28 Kwi 2026
Skąd: małopolska
Wysłany: 2026-05-09, 06:37   

chodzi oto że asfalt to kończy sie kilka km wcześniej
hotel jest ale droga prowadzi przez bród na rzece
stąd moje pytanie, czy ktoś się przeprawiał jak dalej droga jak by nie było po wydmach
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
krzlac 
Kombatant


Twój sprzęt: EBAC Traveler na Boxerze L3H2 2,2 120KM
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Paź 2011
Piwa: 150/6
Skąd: Gowarzewo k/Poznania
Wysłany: 2026-05-09, 07:31   

A jakim autem jedziesz?
_________________
WYPRAWY NIE TYLKO WĘDKARSKIE
http://www.wilex.com.pl
KANAŁ FILMOWY NA YOUTUBE
http://www.youtube.com/@krzlac1
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
MirekŻ 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Renault Knaus Sun
Dołączył: 19 Mar 2010
Skąd: Katowice
Wysłany: 2026-05-09, 11:56   Re: Sardynia

PPkamp napisał/a:
Czy ktoś z forumowiczów był tutaj 39.540097, 8.448293
i może się podzielić info jak tam dojechał ?

Byłem obejrzeć hotel ale dotarłem pieszo. Wcześniej jest obowiązkowy parking i idzie się ścieżką ułożoną z desek na wydmach. Byłem pick upem. Było to ok.15 lat temu, ale obok hotelu parkowały normalne samochody (chyba).
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
PPkamp 
początkujący forumowicz

Dołączył: 28 Kwi 2026
Skąd: małopolska
Wysłany: 2026-05-09, 14:11   

blaszanką VW
w zeszłym roku dojechałem do rzeki
wody było tak do kolan
nie ryzykowałem, ale z drogi wcześniej było widać stojące tam kampery ale chyba raczej 4x4
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
MAZUREK 
stary wyga
gitarzysta-chałturnik, wędkarz


Twój sprzęt: CARTHAGO T 40 CHIC 2,8 JTD
Nazwa załogi: LECH i GRAŻYNA
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 02 Lip 2007
Piwa: 24/205
Skąd: Radom
Wysłany: 2026-05-12, 16:38   

Przejeżdżaliśmy przez ten bród w październiku 2025r, obok tej wydmy (Diuna). Jechaliśmy z południa na północ , dalej droga wiodła przez kamieniste wydmy z ostrym podjazdem. Jakoś dałem radę choć łatwo nie było ( stanąłem na ostrym podjeździe ale jakoś ruszyłem z pierwszego biegu). Dalej był jeszcze jeden bród ale przez wyschnięte koryto rzeki. Mój kamper to Ducato 2,8 JTD zabudowa Carthago półintegra długość 6,40 m.
Powodzenia :spoko
_________________
Staram się pisać poprawnie po polsku
.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Facebook/CamperTeam