Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Prywatne apartamenty z 10% rabatem dla kamperowców
Autor Wiadomość
kalinin 
weteran
mirek@kalinin.pl

Twój sprzęt: Laika Kreos 4012
Nazwa załogi: Kalinka
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 14 Sty 2007
Piwa: 400/484
Skąd: Jedlińsk k/Radomia
Wysłany: 2026-05-16, 15:05   Prywatne apartamenty z 10% rabatem dla kamperowców

Witam
Posiadam dwa apartamenty w Hiszpanii www.vivasiesta.eu
Rabat 10 % po podaniu numeru użytkownika camperteam.pl
_________________
Rozum przychodzi z wiekiem, najczęściej jest to wieko trumny.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Darson 
Kombatant


Twój sprzęt: MCLOUIS MC4-32
Nazwa załogi: Załoga G.
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Paź 2021
Piwa: 293/235
Skąd: Jaworzno/Oslo
Wysłany: 2026-05-16, 17:25   

A zrzut szarej jest? I podpięcie do słupka ? :haha:
_________________
Nie szukaj przeszkód - szukaj możliwości!

Darson ®
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kalinin 
weteran
mirek@kalinin.pl

Twój sprzęt: Laika Kreos 4012
Nazwa załogi: Kalinka
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 14 Sty 2007
Piwa: 400/484
Skąd: Jedlińsk k/Radomia
Wysłany: 2026-05-17, 08:10   

:haha:
_________________
Rozum przychodzi z wiekiem, najczęściej jest to wieko trumny.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
peja76 
stary wyga


Twój sprzęt: Roller team
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Sty 2023
Piwa: 57/61
Skąd: Oborniki Wlkp
Wysłany: 2026-05-17, 11:05   

Chyba nie ma brania, że aż tu taka reklama :szeroki_usmiech
:spoko
_________________
Staram się pisać bezbłędnie, ale autokorekta ma inne zdanie
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
joko 
Kombatant


Twój sprzęt: Rapido i96M
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 17 Cze 2013
Piwa: 588/47
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2026-05-17, 14:17   

Darson napisał/a:
A zrzut szarej jest? I podpięcie do słupka ? :haha:


Albo chociaż samo miejsce parkingowe na zostawienie kampera pod chałupą, jakby ktoś chciał sobie zrobić przerwę w koczowaniu na dzikiej plaży i zapragnął ogarnąć jakieś pranie i kąpanie :haha:

:spoko
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
papamila 
Kombatant


Twój sprzęt: ROLLER TEAM
Nazwa załogi: papamila
Pomógł: 27 razy
Dołączył: 16 Cze 2007
Piwa: 121/5
Skąd: Trójmiasto i okolica
Wysłany: 2026-05-17, 16:33   

Cytat:
miejsce parkingowe na zostawienie kampera pod chałupą,

Podpowiem że jest :mrgreen:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Facebook/CamperTeam