 |
|
|
Prywatne apartamenty z 10% rabatem dla kamperowców |
| Autor |
Wiadomość |
kalinin
weteran mirek@kalinin.pl
Twój sprzęt: Laika Kreos 4012
Nazwa załogi: Kalinka
Pomógł: 3 razy Dołączył: 14 Sty 2007 Piwa: 400/484 Skąd: Jedlińsk k/Radomia
|
Wysłany: 2026-05-16, 15:05 Prywatne apartamenty z 10% rabatem dla kamperowców
|
|
|
Witam
Posiadam dwa apartamenty w Hiszpanii www.vivasiesta.eu
Rabat 10 % po podaniu numeru użytkownika camperteam.pl |
_________________ Rozum przychodzi z wiekiem, najczęściej jest to wieko trumny. |
|
|
|
 |
Darson
Kombatant

Twój sprzęt: MCLOUIS MC4-32
Nazwa załogi: Załoga G.
Pomógł: 2 razy Dołączył: 17 Paź 2021 Piwa: 293/235 Skąd: Jaworzno/Oslo
|
Wysłany: 2026-05-16, 17:25
|
|
|
A zrzut szarej jest? I podpięcie do słupka ? |
_________________ Nie szukaj przeszkód - szukaj możliwości!
Darson ® |
|
|
|
 |
kalinin
weteran mirek@kalinin.pl
Twój sprzęt: Laika Kreos 4012
Nazwa załogi: Kalinka
Pomógł: 3 razy Dołączył: 14 Sty 2007 Piwa: 400/484 Skąd: Jedlińsk k/Radomia
|
Wysłany: 2026-05-17, 08:10
|
|
|
|
_________________ Rozum przychodzi z wiekiem, najczęściej jest to wieko trumny. |
|
|
|
 |
peja76
stary wyga

Twój sprzęt: Roller team
Pomógł: 1 raz Dołączył: 21 Sty 2023 Piwa: 57/61 Skąd: Oborniki Wlkp
|
Wysłany: 2026-05-17, 11:05
|
|
|
Chyba nie ma brania, że aż tu taka reklama
|
_________________ Staram się pisać bezbłędnie, ale autokorekta ma inne zdanie |
|
|
|
 |
joko
Kombatant

Twój sprzęt: Rapido i96M
Pomógł: 14 razy Dołączył: 17 Cze 2013 Piwa: 588/47 Skąd: Małopolska
|
Wysłany: 2026-05-17, 14:17
|
|
|
| Darson napisał/a: | A zrzut szarej jest? I podpięcie do słupka ? |
Albo chociaż samo miejsce parkingowe na zostawienie kampera pod chałupą, jakby ktoś chciał sobie zrobić przerwę w koczowaniu na dzikiej plaży i zapragnął ogarnąć jakieś pranie i kąpanie
|
| |
|
|
|
 |
papamila
Kombatant

Twój sprzęt: ROLLER TEAM
Nazwa załogi: papamila
Pomógł: 27 razy Dołączył: 16 Cze 2007 Piwa: 121/5 Skąd: Trójmiasto i okolica
|
Wysłany: 2026-05-17, 16:33
|
|
|
| Cytat: | | miejsce parkingowe na zostawienie kampera pod chałupą, |
Podpowiem że jest |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum
|
Dodaj temat do ulubionych Wersja do druku
|
|