|
Google Maps przechodzą na pełne 3D. |
| Autor |
Wiadomość |
Darson
Kombatant

Twój sprzęt: MCLOUIS MC4-32
Nazwa załogi: Załoga G.
Pomógł: 2 razy Dołączył: 17 Paź 2021 Piwa: 293/235 Skąd: Jaworzno/Oslo
|
Wysłany: 2026-05-19, 06:26 Google Maps przechodzą na pełne 3D.
|
|
|
Google Maps przechodzą na pełne 3D.
Nawigacja zaczyna wyglądać jak gra.
Cały artykuł TUTAJ
Screenshot_2026-05-19-06-26-13-293_com.google.android.apps.photos-edit.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 4 raz(y) 252,2 KB |
Screenshot_2026-05-19-06-27-39-025_com.google.android.apps.photos-edit.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 3 raz(y) 360,65 KB |
|
_________________ Nie szukaj przeszkód - szukaj możliwości!
Darson ® |
|
|
|
 |
Brat
Kombatant

Twój sprzęt: Merc310D/1995, Europa560
Pomógł: 3 razy Dołączył: 07 Cze 2011 Piwa: 203/954 Skąd: San Escobar
|
Wysłany: 2026-05-19, 09:38
|
|
|
Fajne... chociaż w wielu miejscach program będzie się zawieszał
Niestety, jest jeszcze wielu miejsc w naszym kraju, gdzie zasięgu nie ma lub jest słabiutki. |
|
|
|
 |
JanusS
zaawansowany
Twój sprzęt: Burstner Aviano 726
Dołączył: 21 Lut 2021 Piwa: 6/11 Skąd: Mierzęcice
|
Wysłany: 2026-05-19, 13:40
|
|
|
| Biłbym im bravo ale cóż - opcji dla ciężarowych dalej nima!!!! |
|
|
|
 |
MILUŚ
Kombatant CT"Silesia"NIEPOPRAWNY KAMPERZYSTA

Twój sprzęt: Fiat Ducato Burstner T607 2,8JTD
Nazwa załogi: Milusie
Pomógł: 25 razy Dołączył: 02 Gru 2007 Piwa: 226/178 Skąd: Gliwice w przelocie
|
Wysłany: 2026-05-19, 17:33
|
|
|
| JanusS napisał/a: | | Biłbym im bravo ale cóż - opcji dla ciężarowych dalej nima!!!! |
albo chociaż dużego dostawczego |
_________________ Norwegofil z wielbłąda tylnogarbnego
Remember to explore . I don't know the way ,but I'll be there soon !!!!
 |
|
|
|
 |
Cyryl
Kombatant

Twój sprzęt: Fiat Ducato Rimor
Pomógł: 6 razy Dołączył: 03 Paź 2009 Piwa: 385/25 Skąd: Wrocław
|
Wysłany: 2026-05-19, 20:49
|
|
|
| Brat napisał/a: | Fajne... chociaż w wielu miejscach program będzie się zawieszał
Niestety, jest jeszcze wielu miejsc w naszym kraju, gdzie zasięgu nie ma lub jest słabiutki. |
dlatego w radiu samochodowym mam jeszcze dwie nawigacje działające bez dostępu do sieci.
pierwsza ma przy planowaniu tras samochodowych wiele alternatyw: szybkie, łatwe, krótkie i każdej po parę wariantów.
druga jest bardzo dokładna pozwala na wycieczki piesze i rowerowe po ścieżkach w całej Europie.
images (9).jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 8671 raz(y) 10,73 KB |
android-maps-me-lite--1_s.png
|
 |
| Plik ściągnięto 8671 raz(y) 117,77 KB |
|
_________________
 |
|
|
|
 |
przemo.d
stary wyga
Twój sprzęt: FORD 2.0 CI
Nazwa załogi: Przemo.D
Pomógł: 3 razy Dołączył: 18 Gru 2011 Piwa: 37/164 Skąd: Piaseczno
|
Wysłany: 2026-05-19, 21:37
|
|
|
Widok 2D czy 3D jest cały czas do wyboru. A po pobraniu fragmentów mapy wcześniej google działają offline od zawsze czyli jak zwykle o niczym... |
|
|
|
 |
Świstak
Administrator

Twój sprzęt: Milka, Milka2
Nazwa załogi: Świstaki
Pomógł: 15 razy Dołączył: 05 Cze 2009 Piwa: 582/117 Skąd: Legnica
|
Wysłany: 2026-05-20, 06:47
|
|
|
| Czemu o niczym? Właśnie mi przypomniałeś o pobraniu fragmentów mapy. Czyli plus dodatni... |
_________________ .
.
"Panie, pomóż mi być takim człowiekiem, za jakiego uważa mnie mój pies"
Milka - może ją spotkacie?
 |
|
|
|
 |
Darson
Kombatant

Twój sprzęt: MCLOUIS MC4-32
Nazwa załogi: Załoga G.
Pomógł: 2 razy Dołączył: 17 Paź 2021 Piwa: 293/235 Skąd: Jaworzno/Oslo
|
Wysłany: 2026-05-20, 17:44
|
|
|
Cyryl, a gdzie to opisałeś na forum, by sobie odgapić od Ciebie ? 😉
| Cytat: | dlatego w radiu samochodowym mam jeszcze dwie nawigacje działające bez dostępu do sieci.
|
przemo.d, przeczytaj raz jeszcze jakie zmiany są w nowej wersji.
Ja widzę, że sporo.
Ty możesz nadal używać starej wersji, jeśli taka wola. |
_________________ Nie szukaj przeszkód - szukaj możliwości!
Darson ® |
| |
|
|
|
 |
przemo.d
stary wyga
Twój sprzęt: FORD 2.0 CI
Nazwa załogi: Przemo.D
Pomógł: 3 razy Dołączył: 18 Gru 2011 Piwa: 37/164 Skąd: Piaseczno
|
Wysłany: 2026-05-20, 19:27
|
|
|
Samo się zaktualizuje bez pytania. Zenec zaczął wariować ale wgranie nowszego softu już w zeszłym roku naprawiło go i hula.
Jak wyjeżdżamy z uni to ja pobieram sobie wcześniej dany fragment mapy i offline jadę:)
Najważniejsze jest co by pamiętać: że "to są tylko wskazówki " te wszystkie nawigacje..,,, |
| |
|
|
|
 |
Darson
Kombatant

Twój sprzęt: MCLOUIS MC4-32
Nazwa załogi: Załoga G.
Pomógł: 2 razy Dołączył: 17 Paź 2021 Piwa: 293/235 Skąd: Jaworzno/Oslo
|
Wysłany: 2026-05-20, 19:44
|
|
|
Offline nie pokazuje aktualizacji ruchu drogowego.
Czyli jesli jest korek na drodze, to nie objedziesz, bo nie wiesz o tym.
Offline raczej jako dodatek, gdy się coś podzieje z zasięgiem a nie główna mapa |
_________________ Nie szukaj przeszkód - szukaj możliwości!
Darson ® |
| |
|
|
|
 |
przemo.d
stary wyga
Twój sprzęt: FORD 2.0 CI
Nazwa załogi: Przemo.D
Pomógł: 3 razy Dołączył: 18 Gru 2011 Piwa: 37/164 Skąd: Piaseczno
|
Wysłany: 2026-05-20, 20:28
|
|
|
Przy długiej drodze te korki można sobie darować. WI-fi jest często dostępne na stacjach więc jak ktoś ciekawy może sobie podglądnąć on-line na jakiej pauzie. Nie lubię jak mnie pchają te mapy gdzieś w jakieś doły bo 3 min krócej to są tylko wskazówki które do nas się dostosowują.
Jadę szybko głównymi drogami bo zwyczajnie szkoda mi urlopu na siedzenie za kółkiem..
Nawet jak coś dzieje się na autostradzie to Policja organizuje stosowne objazdy. Ale jak ktoś lubi jak pchają go navi.w jakieś osiedla i doły to powodzenia dobrze jest zerknąć wcześniej na daną trasę i nie pozwalać im na " dziwne skróciki " |
|
|
|
 |
mischka
Kombatant

Twój sprzęt: Knaus
Pomógł: 11 razy Dołączył: 27 Lut 2016 Piwa: 158/204 Skąd: Bawaria
|
Wysłany: 2026-05-20, 20:35
|
|
|
| Darson napisał/a: | Offline nie pokazuje aktualizacji ruchu drogowego.
Czyli jesli jest korek na drodze, to nie objedziesz, bo nie wiesz o tym.
Offline raczej jako dodatek, gdy się coś podzieje z zasięgiem a nie główna mapa |
Mam dwie nawigacje offline, TMC robi robotę gdy nie ma internetu. Starsze technologie wcale nie są takie złe |
_________________ W życiu piękne są tylko chwile... |
|
|
|
 |
Darson
Kombatant

Twój sprzęt: MCLOUIS MC4-32
Nazwa załogi: Załoga G.
Pomógł: 2 razy Dołączył: 17 Paź 2021 Piwa: 293/235 Skąd: Jaworzno/Oslo
|
Wysłany: 2026-05-20, 22:30
|
|
|
Zróbcie o tym temat, co zainstalować.
Chętnie poczytam i jeszcze browara postawię |
_________________ Nie szukaj przeszkód - szukaj możliwości!
Darson ® |
|
|
|
 |
|
|