Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Google Maps przechodzą na pełne 3D.
Autor Wiadomość
Darson 
Kombatant


Twój sprzęt: MCLOUIS MC4-32
Nazwa załogi: Załoga G.
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Paź 2021
Piwa: 293/235
Skąd: Jaworzno/Oslo
Wysłany: 2026-05-19, 06:26   Google Maps przechodzą na pełne 3D.

Google Maps przechodzą na pełne 3D.
Nawigacja zaczyna wyglądać jak gra.
Cały artykuł TUTAJ

Screenshot_2026-05-19-06-26-13-293_com.google.android.apps.photos-edit.jpg
Plik ściągnięto 4 raz(y) 252,2 KB

Screenshot_2026-05-19-06-27-39-025_com.google.android.apps.photos-edit.jpg
Plik ściągnięto 3 raz(y) 360,65 KB

_________________
Nie szukaj przeszkód - szukaj możliwości!

Darson ®
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Brat 
Kombatant


Twój sprzęt: Merc310D/1995, Europa560
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Cze 2011
Piwa: 203/954
Skąd: San Escobar
Wysłany: 2026-05-19, 09:38   

Fajne... chociaż w wielu miejscach program będzie się zawieszał ;)
Niestety, jest jeszcze wielu miejsc w naszym kraju, gdzie zasięgu nie ma lub jest słabiutki.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
JanusS 
zaawansowany

Twój sprzęt: Burstner Aviano 726
Dołączył: 21 Lut 2021
Piwa: 6/11
Skąd: Mierzęcice
Wysłany: 2026-05-19, 13:40   

Biłbym im bravo ale cóż - opcji dla ciężarowych dalej nima!!!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
MILUŚ 
Kombatant
CT"Silesia"NIEPOPRAWNY KAMPERZYSTA


Twój sprzęt: Fiat Ducato Burstner T607 2,8JTD
Nazwa załogi: Milusie
Pomógł: 25 razy
Dołączył: 02 Gru 2007
Piwa: 226/178
Skąd: Gliwice w przelocie
Wysłany: 2026-05-19, 17:33   

JanusS napisał/a:
Biłbym im bravo ale cóż - opcji dla ciężarowych dalej nima!!!!


albo chociaż dużego dostawczego :(
_________________
Norwegofil z wielbłąda tylnogarbnego

Remember to explore . I don't know the way ,but I'll be there soon !!!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Cyryl 
Kombatant


Twój sprzęt: Fiat Ducato Rimor
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 03 Paź 2009
Piwa: 385/25
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2026-05-19, 20:49   

Brat napisał/a:
Fajne... chociaż w wielu miejscach program będzie się zawieszał ;)
Niestety, jest jeszcze wielu miejsc w naszym kraju, gdzie zasięgu nie ma lub jest słabiutki.


dlatego w radiu samochodowym mam jeszcze dwie nawigacje działające bez dostępu do sieci.

pierwsza ma przy planowaniu tras samochodowych wiele alternatyw: szybkie, łatwe, krótkie i każdej po parę wariantów.

druga jest bardzo dokładna pozwala na wycieczki piesze i rowerowe po ścieżkach w całej Europie.

images (9).jpg
Plik ściągnięto 8671 raz(y) 10,73 KB

android-maps-me-lite--1_s.png
Plik ściągnięto 8671 raz(y) 117,77 KB

_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
przemo.d 
stary wyga

Twój sprzęt: FORD 2.0 CI
Nazwa załogi: Przemo.D
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 18 Gru 2011
Piwa: 37/164
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 2026-05-19, 21:37   

Widok 2D czy 3D jest cały czas do wyboru. A po pobraniu fragmentów mapy wcześniej google działają offline od zawsze ;) czyli jak zwykle o niczym...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Świstak 
Administrator


Twój sprzęt: Milka, Milka2
Nazwa załogi: Świstaki
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Cze 2009
Piwa: 582/117
Skąd: Legnica
Wysłany: 2026-05-20, 06:47   

Czemu o niczym? Właśnie mi przypomniałeś o pobraniu fragmentów mapy. Czyli plus dodatni...
_________________
.
.
"Panie, pomóż mi być takim człowiekiem, za jakiego uważa mnie mój pies"

Milka - może ją spotkacie?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Darson 
Kombatant


Twój sprzęt: MCLOUIS MC4-32
Nazwa załogi: Załoga G.
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Paź 2021
Piwa: 293/235
Skąd: Jaworzno/Oslo
Wysłany: 2026-05-20, 17:44   

Cyryl, a gdzie to opisałeś na forum, by sobie odgapić od Ciebie ? 😉
Cytat:
dlatego w radiu samochodowym mam jeszcze dwie nawigacje działające bez dostępu do sieci.

przemo.d, przeczytaj raz jeszcze jakie zmiany są w nowej wersji.
Ja widzę, że sporo.
Ty możesz nadal używać starej wersji, jeśli taka wola. :bajer
_________________
Nie szukaj przeszkód - szukaj możliwości!

Darson ®
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
przemo.d 
stary wyga

Twój sprzęt: FORD 2.0 CI
Nazwa załogi: Przemo.D
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 18 Gru 2011
Piwa: 37/164
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 2026-05-20, 19:27   

Samo się zaktualizuje bez pytania. Zenec zaczął wariować ale wgranie nowszego softu już w zeszłym roku naprawiło go i hula.
Jak wyjeżdżamy z uni to ja pobieram sobie wcześniej dany fragment mapy i offline jadę:)
Najważniejsze jest co by pamiętać: że "to są tylko wskazówki " :spoko te wszystkie nawigacje..,,,
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Darson 
Kombatant


Twój sprzęt: MCLOUIS MC4-32
Nazwa załogi: Załoga G.
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Paź 2021
Piwa: 293/235
Skąd: Jaworzno/Oslo
Wysłany: 2026-05-20, 19:44   

Offline nie pokazuje aktualizacji ruchu drogowego.
Czyli jesli jest korek na drodze, to nie objedziesz, bo nie wiesz o tym. ;)
Offline raczej jako dodatek, gdy się coś podzieje z zasięgiem a nie główna mapa
_________________
Nie szukaj przeszkód - szukaj możliwości!

Darson ®
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
przemo.d 
stary wyga

Twój sprzęt: FORD 2.0 CI
Nazwa załogi: Przemo.D
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 18 Gru 2011
Piwa: 37/164
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 2026-05-20, 20:28   

Przy długiej drodze te korki można sobie darować. WI-fi jest często dostępne na stacjach więc jak ktoś ciekawy może sobie podglądnąć on-line na jakiej pauzie. Nie lubię jak mnie pchają te mapy gdzieś w jakieś doły bo 3 min krócej :lol: to są tylko wskazówki które do nas się dostosowują.
Jadę szybko głównymi drogami bo zwyczajnie szkoda mi urlopu na siedzenie za kółkiem..
Nawet jak coś dzieje się na autostradzie to Policja organizuje stosowne objazdy. Ale jak ktoś lubi jak pchają go navi.w jakieś osiedla i doły to powodzenia :mrgreen: dobrze jest zerknąć wcześniej na daną trasę i nie pozwalać im na " dziwne skróciki "
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
mischka 
Kombatant


Twój sprzęt: Knaus
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 27 Lut 2016
Piwa: 158/204
Skąd: Bawaria
Wysłany: 2026-05-20, 20:35   

Darson napisał/a:
Offline nie pokazuje aktualizacji ruchu drogowego.
Czyli jesli jest korek na drodze, to nie objedziesz, bo nie wiesz o tym. ;)
Offline raczej jako dodatek, gdy się coś podzieje z zasięgiem a nie główna mapa

Mam dwie nawigacje offline, TMC robi robotę gdy nie ma internetu. Starsze technologie wcale nie są takie złe :spoko
_________________
W życiu piękne są tylko chwile...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Darson 
Kombatant


Twój sprzęt: MCLOUIS MC4-32
Nazwa załogi: Załoga G.
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Paź 2021
Piwa: 293/235
Skąd: Jaworzno/Oslo
Wysłany: 2026-05-20, 22:30   

Zróbcie o tym temat, co zainstalować.
Chętnie poczytam i jeszcze browara postawię ;)
_________________
Nie szukaj przeszkód - szukaj możliwości!

Darson ®
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Facebook/CamperTeam