 |
|
|
Oddam w cenie przesyłki |
| Autor |
Wiadomość |
silny
Kombatant czlonek KBP
Twój sprzęt: był Jumper slideout , Hymerb524 , jest PILOTE
Pomógł: 10 razy Dołączył: 07 Wrz 2011 Piwa: 51/50 Skąd: PSL z nad Warty
|
Wysłany: 2026-05-21, 23:07 Oddam w cenie przesyłki
|
|
|
W cenie przesyłki kurierskiej oddam pokrowce firmowe , grube, kudłate miśki 😁 całe szare ciemne, podłokietniki ciemno zielone , z żepami , kształtami itp itd. widać że pożądna niemiecka produkcja 💪
Oddam bo nie będę użytkować, córka powiedziała że dziadkowe 🤪 |
_________________ ----------------------------------------------------------
gazuuuu , muszę się pośpieszyć żeby mieć więcej czasu na dalszy pośpiech........
--------------------------------------------------------
 |
|
|
|
 |
Janusszr
Kombatant
Twój sprzęt: T600 GFLC Siesta
Nazwa załogi: Jola & Janusz
Pomógł: 1 raz Dołączył: 19 Wrz 2016 Piwa: 126/116 Skąd: Suwałki
|
Wysłany: 2026-05-22, 12:05 Re: Oddam w cenie przesyłki
|
|
|
| silny napisał/a: |
Oddam bo nie będę użytkować, córka powiedziała że dziadkowe 🤪 |
Wybacz Jej. Nie wie co mówi |
_________________ Pozdrawiam, Janusz, na drugie mam Wojtek
Marzenia są po to, żeby nigdy nie przestało się chcieć żyć. I po to, żeby o tym przypominały. |
|
|
|
 |
silny
Kombatant czlonek KBP
Twój sprzęt: był Jumper slideout , Hymerb524 , jest PILOTE
Pomógł: 10 razy Dołączył: 07 Wrz 2011 Piwa: 51/50 Skąd: PSL z nad Warty
|
Wysłany: 2026-05-22, 21:51
|
|
|
| Ale ja jeszcze nie jestem dziadek 👍 |
_________________ ----------------------------------------------------------
gazuuuu , muszę się pośpieszyć żeby mieć więcej czasu na dalszy pośpiech........
--------------------------------------------------------
 |
|
|
|
 |
Janusszr
Kombatant
Twój sprzęt: T600 GFLC Siesta
Nazwa załogi: Jola & Janusz
Pomógł: 1 raz Dołączył: 19 Wrz 2016 Piwa: 126/116 Skąd: Suwałki
|
Wysłany: 2026-05-22, 22:14
|
|
|
| silny napisał/a: | | Ale ja jeszcze nie jestem dziadek 👍 |
To nie wiesz co tracisz |
_________________ Pozdrawiam, Janusz, na drugie mam Wojtek
Marzenia są po to, żeby nigdy nie przestało się chcieć żyć. I po to, żeby o tym przypominały. |
|
|
|
 |
silny
Kombatant czlonek KBP
Twój sprzęt: był Jumper slideout , Hymerb524 , jest PILOTE
Pomógł: 10 razy Dołączył: 07 Wrz 2011 Piwa: 51/50 Skąd: PSL z nad Warty
|
Wysłany: 2026-05-25, 20:29
|
|
|
niebieski' pisał ze chce, nie mogę wysłać odpowiedzi .
dzwoń kolego 513 202 602 |
_________________ ----------------------------------------------------------
gazuuuu , muszę się pośpieszyć żeby mieć więcej czasu na dalszy pośpiech........
--------------------------------------------------------
 |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum
|
Dodaj temat do ulubionych Wersja do druku
|
|