|
Diss na RAKA |
| Autor |
Wiadomość |
Darson
Kombatant

Twój sprzęt: MCLOUIS MC4-32
Nazwa załogi: Załoga G.
Pomógł: 2 razy Dołączył: 17 Paź 2021 Piwa: 296/236 Skąd: Jaworzno/Oslo
|
Wysłany: 2026-04-30, 20:06
|
|
|
W tym wątku nie można edytować - pisałem o tym wcześniej
Stąd niekiedy poprawki 😉
Świrski jeden wie, dla tego |
_________________ Nie szukaj przeszkód - szukaj możliwości!
Darson ® |
|
|
|
 |
Darson
Kombatant

Twój sprzęt: MCLOUIS MC4-32
Nazwa załogi: Załoga G.
Pomógł: 2 razy Dołączył: 17 Paź 2021 Piwa: 296/236 Skąd: Jaworzno/Oslo
|
Wysłany: 2026-04-30, 20:08
|
|
|
Właśnie tak - napisałem "Świstak jeden wie" ,ale telefon rządzi się swoimi prawami i złośliwie mi podmienił tekst, gdy nie patrzyłem w ekran |
_________________ Nie szukaj przeszkód - szukaj możliwości!
Darson ® |
|
|
|
 |
Darson
Kombatant

Twój sprzęt: MCLOUIS MC4-32
Nazwa załogi: Załoga G.
Pomógł: 2 razy Dołączył: 17 Paź 2021 Piwa: 296/236 Skąd: Jaworzno/Oslo
|
Wysłany: 2026-05-04, 23:24
|
|
|
Cancer Fightera wydali oświadczenie.
Jeszcze liczą kasę |
_________________ Nie szukaj przeszkód - szukaj możliwości!
Darson ® |
|
|
|
 |
Darson
Kombatant

Twój sprzęt: MCLOUIS MC4-32
Nazwa załogi: Załoga G.
Pomógł: 2 razy Dołączył: 17 Paź 2021 Piwa: 296/236 Skąd: Jaworzno/Oslo
|
Wysłany: 2026-05-18, 09:03
|
|
|
Marcin Gortat zdradza, dlaczego nie pojawił się na streamie Łatwoganga.
Karmił |
_________________ Nie szukaj przeszkód - szukaj możliwości!
Darson ® |
|
|
|
 |
Janusszr
Kombatant
Twój sprzęt: T600 GFLC Siesta
Nazwa załogi: Jola & Janusz
Pomógł: 1 raz Dołączył: 19 Wrz 2016 Piwa: 127/116 Skąd: Suwałki
|
Wysłany: 2026-05-18, 21:30
|
|
|
| Darson napisał/a: | Marcin Gortat zdradza, dlaczego nie pojawił się na streamie Łatwoganga.
Karmił |
Ja również nie byłem. Tylko kasę wpłaciłem przed snem sprawiedliwego |
_________________ Pozdrawiam, Janusz, na drugie mam Wojtek
Marzenia są po to, żeby nigdy nie przestało się chcieć żyć. I po to, żeby o tym przypominały. |
|
|
|
 |
Darson
Kombatant

Twój sprzęt: MCLOUIS MC4-32
Nazwa załogi: Załoga G.
Pomógł: 2 razy Dołączył: 17 Paź 2021 Piwa: 296/236 Skąd: Jaworzno/Oslo
|
Wysłany: 2026-05-18, 22:38
|
|
|
Sądzisz , że Twój wielce szanowny widok przyprawił by widzów i dreszcze i wpłacili by więcej ? |
_________________ Nie szukaj przeszkód - szukaj możliwości!
Darson ® |
|
|
|
 |
Janusszr
Kombatant
Twój sprzęt: T600 GFLC Siesta
Nazwa załogi: Jola & Janusz
Pomógł: 1 raz Dołączył: 19 Wrz 2016 Piwa: 127/116 Skąd: Suwałki
|
Wysłany: 2026-05-18, 22:45
|
|
|
Jestem tego pewien. |
_________________ Pozdrawiam, Janusz, na drugie mam Wojtek
Marzenia są po to, żeby nigdy nie przestało się chcieć żyć. I po to, żeby o tym przypominały. |
|
|
|
 |
Darson
Kombatant

Twój sprzęt: MCLOUIS MC4-32
Nazwa załogi: Załoga G.
Pomógł: 2 razy Dołączył: 17 Paź 2021 Piwa: 296/236 Skąd: Jaworzno/Oslo
|
Wysłany: 2026-05-23, 15:12
|
|
|
Wrzucam link.
Relacjamna żywo.
[youtube]https://www.youtube.com/live/OZVKd2wQMS8?is=iDl2VFnMvz_fNiu3
[/youtube]
Kolejna akcja, ale chyba już wiecie, bo tym razem prasa, radio i tv bębnią o tym.
Chłopina przed chwilą mówił, że jest odwodniony.
Zresztą widać, że słabo wygląda.
Porwać się rowerem 700 km bez przygotowania to niezbyt roztropne ... |
_________________ Nie szukaj przeszkód - szukaj możliwości!
Darson ® |
|
|
|
 |
Darson
Kombatant

Twój sprzęt: MCLOUIS MC4-32
Nazwa załogi: Załoga G.
Pomógł: 2 razy Dołączył: 17 Paź 2021 Piwa: 296/236 Skąd: Jaworzno/Oslo
|
|
|
|
 |
Darson
Kombatant

Twój sprzęt: MCLOUIS MC4-32
Nazwa załogi: Załoga G.
Pomógł: 2 razy Dołączył: 17 Paź 2021 Piwa: 296/236 Skąd: Jaworzno/Oslo
|
Wysłany: 2026-05-24, 09:00
|
|
|
Widzę, że pierwsza zbiórka zakończona .
Zebrano 12mln.
Ale pieniądze płyną dalej i jest kolejna zbiórka na Adasia.
Fajnie. 👍 |
_________________ Nie szukaj przeszkód - szukaj możliwości!
Darson ® |
|
|
|
 |
Darson
Kombatant

Twój sprzęt: MCLOUIS MC4-32
Nazwa załogi: Załoga G.
Pomógł: 2 razy Dołączył: 17 Paź 2021 Piwa: 296/236 Skąd: Jaworzno/Oslo
|
|
|
|
 |
Darson
Kombatant

Twój sprzęt: MCLOUIS MC4-32
Nazwa załogi: Załoga G.
Pomógł: 2 razy Dołączył: 17 Paź 2021 Piwa: 296/236 Skąd: Jaworzno/Oslo
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do ulubionych Wersja do druku
|