Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Diss na RAKA
Autor Wiadomość
Darson 
Kombatant


Twój sprzęt: MCLOUIS MC4-32
Nazwa załogi: Załoga G.
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Paź 2021
Piwa: 296/236
Skąd: Jaworzno/Oslo
Wysłany: 2026-04-30, 20:06   

W tym wątku nie można edytować - pisałem o tym wcześniej
Stąd niekiedy poprawki 😉
Świrski jeden wie, dla tego :bajer
_________________
Nie szukaj przeszkód - szukaj możliwości!

Darson ®
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Darson 
Kombatant


Twój sprzęt: MCLOUIS MC4-32
Nazwa załogi: Załoga G.
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Paź 2021
Piwa: 296/236
Skąd: Jaworzno/Oslo
Wysłany: 2026-04-30, 20:08   

Właśnie tak - napisałem "Świstak jeden wie" ,ale telefon rządzi się swoimi prawami i złośliwie mi podmienił tekst, gdy nie patrzyłem w ekran :wyszczerzony:
_________________
Nie szukaj przeszkód - szukaj możliwości!

Darson ®
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Darson 
Kombatant


Twój sprzęt: MCLOUIS MC4-32
Nazwa załogi: Załoga G.
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Paź 2021
Piwa: 296/236
Skąd: Jaworzno/Oslo
Wysłany: 2026-05-04, 23:24   

Cancer Fightera wydali oświadczenie.
Jeszcze liczą kasę
_________________
Nie szukaj przeszkód - szukaj możliwości!

Darson ®
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Darson 
Kombatant


Twój sprzęt: MCLOUIS MC4-32
Nazwa załogi: Załoga G.
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Paź 2021
Piwa: 296/236
Skąd: Jaworzno/Oslo
Wysłany: 2026-05-18, 09:03   

Marcin Gortat zdradza, dlaczego nie pojawił się na streamie Łatwoganga.
Karmił :haha:
_________________
Nie szukaj przeszkód - szukaj możliwości!

Darson ®
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Janusszr 
Kombatant

Twój sprzęt: T600 GFLC Siesta
Nazwa załogi: Jola & Janusz
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2016
Piwa: 127/116
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2026-05-18, 21:30   

Darson napisał/a:
Marcin Gortat zdradza, dlaczego nie pojawił się na streamie Łatwoganga.
Karmił :haha:

Ja również nie byłem. Tylko kasę wpłaciłem przed snem sprawiedliwego :szeroki_usmiech
_________________
Pozdrawiam, Janusz, na drugie mam Wojtek :)
Marzenia są po to, żeby nigdy nie przestało się chcieć żyć. I po to, żeby o tym przypominały.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Darson 
Kombatant


Twój sprzęt: MCLOUIS MC4-32
Nazwa załogi: Załoga G.
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Paź 2021
Piwa: 296/236
Skąd: Jaworzno/Oslo
Wysłany: 2026-05-18, 22:38   

Sądzisz , że Twój wielce szanowny widok przyprawił by widzów i dreszcze i wpłacili by więcej ? :bajer
_________________
Nie szukaj przeszkód - szukaj możliwości!

Darson ®
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Janusszr 
Kombatant

Twój sprzęt: T600 GFLC Siesta
Nazwa załogi: Jola & Janusz
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2016
Piwa: 127/116
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2026-05-18, 22:45   

Jestem tego pewien. :lol:
_________________
Pozdrawiam, Janusz, na drugie mam Wojtek :)
Marzenia są po to, żeby nigdy nie przestało się chcieć żyć. I po to, żeby o tym przypominały.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Darson 
Kombatant


Twój sprzęt: MCLOUIS MC4-32
Nazwa załogi: Załoga G.
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Paź 2021
Piwa: 296/236
Skąd: Jaworzno/Oslo
Wysłany: 2026-05-23, 15:12   

Wrzucam link.
Relacjamna żywo.

[youtube]https://www.youtube.com/live/OZVKd2wQMS8?is=iDl2VFnMvz_fNiu3
[/youtube]


Kolejna akcja, ale chyba już wiecie, bo tym razem prasa, radio i tv bębnią o tym.
Chłopina przed chwilą mówił, że jest odwodniony. :confused
Zresztą widać, że słabo wygląda.
Porwać się rowerem 700 km bez przygotowania to niezbyt roztropne ... :placze2
_________________
Nie szukaj przeszkód - szukaj możliwości!

Darson ®
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Darson 
Kombatant


Twój sprzęt: MCLOUIS MC4-32
Nazwa załogi: Załoga G.
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Paź 2021
Piwa: 296/236
Skąd: Jaworzno/Oslo
Wysłany: 2026-05-23, 15:13   

https://www.youtube.com/l...wTYCE5HabL1x6Ep
_________________
Nie szukaj przeszkód - szukaj możliwości!

Darson ®
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Darson 
Kombatant


Twój sprzęt: MCLOUIS MC4-32
Nazwa załogi: Załoga G.
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Paź 2021
Piwa: 296/236
Skąd: Jaworzno/Oslo
Wysłany: 2026-05-24, 09:00   

Widzę, że pierwsza zbiórka zakończona .
Zebrano 12mln.
Ale pieniądze płyną dalej i jest kolejna zbiórka na Adasia.
Fajnie. 👍
_________________
Nie szukaj przeszkód - szukaj możliwości!

Darson ®
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Darson 
Kombatant


Twój sprzęt: MCLOUIS MC4-32
Nazwa załogi: Załoga G.
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Paź 2021
Piwa: 296/236
Skąd: Jaworzno/Oslo
Wysłany: 2026-05-26, 17:11   

Młody człowiek daje dobrry przykład innym młodym ludziom.
I nie tylko

Łatwogang znowu rozbił bank. Zebrał ponad 10 mln w dobę w najnowszej zbiórce
_________________
Nie szukaj przeszkód - szukaj możliwości!

Darson ®
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Darson 
Kombatant


Twój sprzęt: MCLOUIS MC4-32
Nazwa załogi: Załoga G.
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Paź 2021
Piwa: 296/236
Skąd: Jaworzno/Oslo
Wysłany: 2026-05-27, 16:26   

Łatwogang po całej akcji zamieścił w mediach społecznościowych nagranie, w którym zwrócił się do czołowych polityków w państwie.
_________________
Nie szukaj przeszkód - szukaj możliwości!

Darson ®
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Facebook/CamperTeam