Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Serwis A w nowym kamperze - miał ktoś juz taki przypadek ?
Autor Wiadomość
majsterus 
stary wyga


Twój sprzęt: T5, Hymer S700
Dołączył: 04 Sie 2008
Otrzymał 17 piw(a)
Skąd: wielkopolskie
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2026-05-26, 08:16   Re: Serwis A w nowym kamperze - miał ktoś juz taki przypadek

joko napisał/a:

Jak od pierwszego kontaktu z p. Andrzejem i firmą Camel Camp, już na targach w Poznaniu , wiedziałem że dobrze trafiłem. Potem przy kupnie kampera byłem pełen podziwu za profeskę przy załatwianiu spraw z takim upierdliwym klientem jak ja :mrgreen: , a ta ostatnia sprawa to już rozwaliła system :spoko
Mogli się wypiąć na sprawę , a wzięli na klatę i dali radę :bigok


Za wszystko zapłaciłeś, zapłaciłeś w cenie kampera za dwa lub za trzy takie przeglądy.
Miło jest zawsze wtedy gdy klient jest zrobiony "w bambuko" i nawet o tym nie wie, a się cieszy.
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
mischka 
Kombatant


Twój sprzęt: Knaus
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 27 Lut 2016
Piwa: 158/204
Skąd: Bawaria
Wysłany: 2026-05-26, 10:08   

majsterus napisał/a:
Za wszystko zapłaciłeś, zapłaciłeś w cenie kampera za dwa lub za trzy takie przeglądy.
Miło jest zawsze wtedy gdy klient jest zrobiony "w bambuko" i nawet o tym nie wie, a się cieszy.

Bo to ważna rzecz by się cieszyć z małych rzeczy. :spoko
_________________
W życiu piękne są tylko chwile...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Darson 
Kombatant


Twój sprzęt: MCLOUIS MC4-32
Nazwa załogi: Załoga G.
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Paź 2021
Piwa: 296/236
Skąd: Jaworzno/Oslo
Wysłany: 2026-05-26, 10:36   

Dowcip mi się przypomniał ....

Screenshot_2026-05-26-10-35-35-070_com.facebook.katana-edit.jpg
Plik ściągnięto 11 raz(y) 522,33 KB

_________________
Nie szukaj przeszkód - szukaj możliwości!

Darson ®
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
SlawekEwa 
Kombatant
Slawek Dehler


Twój sprzęt: Blaszka Ducato L4H2 3.0 JTD
Nazwa załogi: Fendziaszki
Pomógł: 29 razy
Dołączył: 10 Lut 2007
Piwa: 265/636
Skąd: Biłgoraj
Wysłany: 2026-05-26, 18:00   

Darson napisał/a:
Dowcip mi się przypomniał ....



:bylo
_________________
Życie jest dane wszystkim, ale starość tylko wybranym.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Darson 
Kombatant


Twój sprzęt: MCLOUIS MC4-32
Nazwa załogi: Załoga G.
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Paź 2021
Piwa: 296/236
Skąd: Jaworzno/Oslo
Wysłany: 2026-05-27, 14:38   

To dlatego mi się przypomniał :wyszczerzony:
_________________
Nie szukaj przeszkód - szukaj możliwości!

Darson ®
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
rigg 
stary wyga


Twój sprzęt: Roller Team Kronos Fit 281
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Lis 2014
Piwa: 26/14
Skąd: Kaszubowo
Wysłany: 2026-05-28, 20:57   

Dwa tygodnie temu kupiłem u dilera w Niemczech nowego Roller Team`a. Kamper z 2025.
Zakupiony jako NOWY, sprzedawca klepnął pieczątki na papierach Forda i Roller Team`a.
W PL pojechałem do Forda 'zameldować" kampera i zapytać czy są jakieś akcje serwisowe,
kiedy zrobić serwis itp. Pani z Forda mnie informuje, że gwarancja jest od października 2025,
ja jej na to, że kupiłem nowego dwa tyg temu! Pani pyta o książkę serwisową, a ja jej pokazuję A4 z Forda i A4 z Roller Team`a i temat w serwisie się skończył. Napisałem do sprzedawcy gdzie książka serwisowa i dlaczego gwarancja Forda już ponad pół roku trwa... W odpowiedzi poinformowano mnie , że jak tylko będę miał Polski dowód rejestracyjny to oni poinformują Forda o zmianie rozpoczęcia gwarancji na dzień zakupu i że może to potrwać do ośmiu tygodni.
Jeżeli chodzi o książkę serwisową to u nich od roku już się papierowej nie stosuje...
Za dwa miesiące zapytam sprzedawcę czy data gwarancji została zmieniona.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
joko 
Kombatant


Twój sprzęt: Rapido i96M
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 17 Cze 2013
Piwa: 588/47
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2026-05-29, 01:01   Re: Serwis A w nowym kamperze - miał ktoś juz taki przypadek

majsterus napisał/a:

Za wszystko zapłaciłeś, zapłaciłeś w cenie kampera za dwa lub za trzy takie przeglądy.


Nie wiesz ile zapłaciłem, a mędrkujesz ile to przeglądów było w tym ukryte :haha:

Zarobiłem na tego kampera często bywając po tej drugiej stronie , czyli po stronie producenta i sprzedawcy , więc mam do tego typu transakcji bardziej praktyczne i zdrowe podejście.
Wynegocjowałem i ustaliłem ze sprzedawcą cenę która odpowiadała obu stronom i wali mnie kompletnie ile kto po drodze na tym zarobił.
Kwotę zaakceptowałem i zapłaciłem bo chciałem, a jedyne o co tu chodzi to to, że nie chciałem więcej , więc nadplanowych kosztów nie zaakceptowałem.
Chwalę Sprzedawcę za to , że nie udawał wariata jak to często bywa , tylko rozwiązał temat tak jak należało.
Jak wyszedł na tym interesie na swoje to jest zapewne tak samo zadowolony jak ja z zakupu , wiec wszystko jest na swoim miejscu i kompletnie nie rozumiem, czemu skoro jak twierdzisz ja dostałem w łeb, to ten łeb boli Ciebie a nie mnie :haha: :szeroki_usmiech
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
joko 
Kombatant


Twój sprzęt: Rapido i96M
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 17 Cze 2013
Piwa: 588/47
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2026-05-29, 01:04   

rigg napisał/a:

Za dwa miesiące zapytam sprzedawcę czy data gwarancji została zmieniona.


Poza datą uruchomienia gwarancji dopilnuj też sobie tej daty pierwszego przeglądu , bo jak widać z mojego przykładu okres gwarancyjny a okres między przeglądowy to dwie różne sprawy :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Facebook/CamperTeam