 |
|
|
Serwis A w nowym kamperze - miał ktoś juz taki przypadek ? |
| Autor |
Wiadomość |
majsterus
stary wyga

Twój sprzęt: T5, Hymer S700
Dołączył: 04 Sie 2008 Otrzymał 17 piw(a) Skąd: wielkopolskie
|
Wysłany: 2026-05-26, 08:16 Re: Serwis A w nowym kamperze - miał ktoś juz taki przypadek
|
|
|
| joko napisał/a: |
Jak od pierwszego kontaktu z p. Andrzejem i firmą Camel Camp, już na targach w Poznaniu , wiedziałem że dobrze trafiłem. Potem przy kupnie kampera byłem pełen podziwu za profeskę przy załatwianiu spraw z takim upierdliwym klientem jak ja , a ta ostatnia sprawa to już rozwaliła system
Mogli się wypiąć na sprawę , a wzięli na klatę i dali radę |
Za wszystko zapłaciłeś, zapłaciłeś w cenie kampera za dwa lub za trzy takie przeglądy.
Miło jest zawsze wtedy gdy klient jest zrobiony "w bambuko" i nawet o tym nie wie, a się cieszy. |
| |
|
|
|
 |
mischka
Kombatant

Twój sprzęt: Knaus
Pomógł: 11 razy Dołączył: 27 Lut 2016 Piwa: 158/204 Skąd: Bawaria
|
Wysłany: 2026-05-26, 10:08
|
|
|
| majsterus napisał/a: | Za wszystko zapłaciłeś, zapłaciłeś w cenie kampera za dwa lub za trzy takie przeglądy.
Miło jest zawsze wtedy gdy klient jest zrobiony "w bambuko" i nawet o tym nie wie, a się cieszy. |
Bo to ważna rzecz by się cieszyć z małych rzeczy. |
_________________ W życiu piękne są tylko chwile... |
|
|
|
 |
Darson
Kombatant

Twój sprzęt: MCLOUIS MC4-32
Nazwa załogi: Załoga G.
Pomógł: 2 razy Dołączył: 17 Paź 2021 Piwa: 296/236 Skąd: Jaworzno/Oslo
|
Wysłany: 2026-05-26, 10:36
|
|
|
Dowcip mi się przypomniał ....
Screenshot_2026-05-26-10-35-35-070_com.facebook.katana-edit.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 11 raz(y) 522,33 KB |
|
_________________ Nie szukaj przeszkód - szukaj możliwości!
Darson ® |
|
|
|
 |
SlawekEwa
Kombatant Slawek Dehler

Twój sprzęt: Blaszka Ducato L4H2 3.0 JTD
Nazwa załogi: Fendziaszki
Pomógł: 29 razy Dołączył: 10 Lut 2007 Piwa: 265/636 Skąd: Biłgoraj
|
Wysłany: 2026-05-26, 18:00
|
|
|
| Darson napisał/a: | | Dowcip mi się przypomniał .... |
|
_________________ Życie jest dane wszystkim, ale starość tylko wybranym.
 |
|
|
|
 |
Darson
Kombatant

Twój sprzęt: MCLOUIS MC4-32
Nazwa załogi: Załoga G.
Pomógł: 2 razy Dołączył: 17 Paź 2021 Piwa: 296/236 Skąd: Jaworzno/Oslo
|
Wysłany: 2026-05-27, 14:38
|
|
|
To dlatego mi się przypomniał |
_________________ Nie szukaj przeszkód - szukaj możliwości!
Darson ® |
|
|
|
 |
rigg
stary wyga

Twój sprzęt: Roller Team Kronos Fit 281
Pomógł: 3 razy Dołączył: 25 Lis 2014 Piwa: 26/14 Skąd: Kaszubowo
|
Wysłany: 2026-05-28, 20:57
|
|
|
Dwa tygodnie temu kupiłem u dilera w Niemczech nowego Roller Team`a. Kamper z 2025.
Zakupiony jako NOWY, sprzedawca klepnął pieczątki na papierach Forda i Roller Team`a.
W PL pojechałem do Forda 'zameldować" kampera i zapytać czy są jakieś akcje serwisowe,
kiedy zrobić serwis itp. Pani z Forda mnie informuje, że gwarancja jest od października 2025,
ja jej na to, że kupiłem nowego dwa tyg temu! Pani pyta o książkę serwisową, a ja jej pokazuję A4 z Forda i A4 z Roller Team`a i temat w serwisie się skończył. Napisałem do sprzedawcy gdzie książka serwisowa i dlaczego gwarancja Forda już ponad pół roku trwa... W odpowiedzi poinformowano mnie , że jak tylko będę miał Polski dowód rejestracyjny to oni poinformują Forda o zmianie rozpoczęcia gwarancji na dzień zakupu i że może to potrwać do ośmiu tygodni.
Jeżeli chodzi o książkę serwisową to u nich od roku już się papierowej nie stosuje...
Za dwa miesiące zapytam sprzedawcę czy data gwarancji została zmieniona. |
|
|
|
 |
joko
Kombatant

Twój sprzęt: Rapido i96M
Pomógł: 14 razy Dołączył: 17 Cze 2013 Piwa: 588/47 Skąd: Małopolska
|
Wysłany: 2026-05-29, 01:01 Re: Serwis A w nowym kamperze - miał ktoś juz taki przypadek
|
|
|
| majsterus napisał/a: |
Za wszystko zapłaciłeś, zapłaciłeś w cenie kampera za dwa lub za trzy takie przeglądy.
|
Nie wiesz ile zapłaciłem, a mędrkujesz ile to przeglądów było w tym ukryte
Zarobiłem na tego kampera często bywając po tej drugiej stronie , czyli po stronie producenta i sprzedawcy , więc mam do tego typu transakcji bardziej praktyczne i zdrowe podejście.
Wynegocjowałem i ustaliłem ze sprzedawcą cenę która odpowiadała obu stronom i wali mnie kompletnie ile kto po drodze na tym zarobił.
Kwotę zaakceptowałem i zapłaciłem bo chciałem, a jedyne o co tu chodzi to to, że nie chciałem więcej , więc nadplanowych kosztów nie zaakceptowałem.
Chwalę Sprzedawcę za to , że nie udawał wariata jak to często bywa , tylko rozwiązał temat tak jak należało.
Jak wyszedł na tym interesie na swoje to jest zapewne tak samo zadowolony jak ja z zakupu , wiec wszystko jest na swoim miejscu i kompletnie nie rozumiem, czemu skoro jak twierdzisz ja dostałem w łeb, to ten łeb boli Ciebie a nie mnie |
|
|
|
 |
joko
Kombatant

Twój sprzęt: Rapido i96M
Pomógł: 14 razy Dołączył: 17 Cze 2013 Piwa: 588/47 Skąd: Małopolska
|
Wysłany: 2026-05-29, 01:04
|
|
|
| rigg napisał/a: |
Za dwa miesiące zapytam sprzedawcę czy data gwarancji została zmieniona. |
Poza datą uruchomienia gwarancji dopilnuj też sobie tej daty pierwszego przeglądu , bo jak widać z mojego przykładu okres gwarancyjny a okres między przeglądowy to dwie różne sprawy |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum
|
Dodaj temat do ulubionych Wersja do druku
|
|