Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Po drodze na termale
Autor Wiadomość
adaml61 
weteran


Twój sprzęt: Peugot boxer blaszak
Nazwa załogi: Adam i Stasia
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Sty 2017
Piwa: 232/149
Skąd: LUBUSKIE- FSD
Wysłany: 2026-05-28, 08:16   Po drodze na termale

Początek maja , atu zimno i ponuro , jedziemy pomoczyć 4 litery i przy okazji coś zobaczyć .Pierwsze moczenie na Słowacji , miejsce odkryte przez nas przypadkiem przy poprzedniej podróży .Nesvady tu 47.92175 18.11099, obiekt nowy tylko 3 letni , parking dla kamperów płatny tylko przy całodziennym pobycie , jedyne 5 eur + 0,50 od osoby za śmieci , są nawet przyłącza prądowe , wstęp całodzienny 14 eur. można wchodzić i wychodzić 3 razy , w środku fajna knajpka z dobrym i tanim jedzonkiem ,

IMG_20260510_084322576[1].jpg
parking przed
Plik ściągnięto 14 raz(y) 3,31 MB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
adaml61 
weteran


Twój sprzęt: Peugot boxer blaszak
Nazwa załogi: Adam i Stasia
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Sty 2017
Piwa: 232/149
Skąd: LUBUSKIE- FSD
Wysłany: 2026-05-28, 08:35   

Zostajemy 2 dni , błogie lenistwo . Wymoczeni jedziemy dalej do bratanków , kierunek Budapeszt , w końcu trzeba go trochę zwiedzić , tyle razy przejeżdżaliśmy ale nigdy nie było czasu . Po drodze zwiedzamy Ostrzyhom .

IMG_20260511_162159250[1].jpg
most na Dunaju
Plik ściągnięto 5 raz(y) 2,56 MB

IMG_20260511_162624684[1].jpg
Plik ściągnięto 2 raz(y) 3,09 MB

IMG_20260511_165435454_HDR[1].jpg
Plik ściągnięto 4 raz(y) 3,28 MB

IMG_20260511_171912776_HDR[1].jpg
Plik ściągnięto 6 raz(y) 2,82 MB

DSC_0914.JPG
Plik ściągnięto 1 raz(y) 6,37 MB

DSC_0917.JPG
Plik ściągnięto 2 raz(y) 6,49 MB

DSC_0926.JPG
Plik ściągnięto 2 raz(y) 5,69 MB

DSC_0927.JPG
Plik ściągnięto 2 raz(y) 6,42 MB

DSC_0933.JPG
Plik ściągnięto 8 raz(y) 6,22 MB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
adaml61 
weteran


Twój sprzęt: Peugot boxer blaszak
Nazwa załogi: Adam i Stasia
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Sty 2017
Piwa: 232/149
Skąd: LUBUSKIE- FSD
Wysłany: 2026-05-28, 08:48   

Po oglądane z zewnątrz jest zbyt późno , za chwilę zamykają , następnym razem zwiedzimy w środku .Jedziemy dalej kierunek Budapeszt , gdzieś się trzeba przespać przed Budapesztem , znowu niezawodna aplikacja Grupa Biwakowa podrzuca fajne miejsce , mimo bliskości drogi w nocy cisza i spokój . Tu 47.685189 18.919884

IMG_20260511_184036818_HDR[1].jpg
miejsce na noc
Plik ściągnięto 7 raz(y) 3,24 MB

IMG_20260511_184056015_HDR[1].jpg
Plik ściągnięto 15 raz(y) 3,88 MB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
adaml61 
weteran


Twój sprzęt: Peugot boxer blaszak
Nazwa załogi: Adam i Stasia
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Sty 2017
Piwa: 232/149
Skąd: LUBUSKIE- FSD
Wysłany: 2026-05-28, 09:12   

Wcześnie rano startujemy na podbój Budapesztu , żeby nie było problemu z zaparkowaniem . Stajemy nad Dunajem na darmowym parkingu na przeciw parlamentu tu 47.51231 19.03974 . Poranna kawa , wyjmuję rowery i ruszamy na podbój Budapesztu , sam widok parlamentu już robi wrażenie .

IMG_20260512_081943702[1].jpg
Plik ściągnięto 4 raz(y) 1,79 MB

DSC_0941.JPG
Plik ściągnięto 2 raz(y) 5,44 MB

DSC_0943.JPG
Plik ściągnięto 2 raz(y) 5,02 MB

DSC_0945.JPG
Plik ściągnięto 3 raz(y) 5,42 MB

DSC_0949.JPG
tak sobie kolejka
Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,43 MB

DSC_0951.JPG
Plik ściągnięto 2 raz(y) 6,97 MB

DSC_0959.JPG
Plik ściągnięto 3 raz(y) 5,4 MB

DSC_0963.JPG
Plik ściągnięto 4 raz(y) 5,09 MB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
Brat 
Kombatant


Twój sprzęt: Merc310D/1995, Europa560
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Cze 2011
Piwa: 203/954
Skąd: San Escobar
Wysłany: 2026-05-28, 21:11   

Już Wam zazdrościmy... :(
Mam nadzieję w tym roku wczesną jesienią w tym kierunku się wybrać.
Bawcie się dobrze! :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
adaml61 
weteran


Twój sprzęt: Peugot boxer blaszak
Nazwa załogi: Adam i Stasia
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Sty 2017
Piwa: 232/149
Skąd: LUBUSKIE- FSD
Wysłany: 2026-05-29, 08:13   

Yans,mischa, Brat dzięki za piwka Marian ano fajnie było , ja to zawsze po powrocie piszę , na wyjeździe niema czasu .Rowerki zostawiamy na dole i wspinamy się po schodach ,widoki naprawdę godne wysiłku , do zwiedzenia kościół Macieja , wstęp biletowany , dwa bilety razem nie całe 16 eur , warto .

DSC_0960.JPG
Plik ściągnięto 3 raz(y) 5,92 MB

DSC_0964.JPG
Plik ściągnięto 4 raz(y) 5,82 MB

IMG_20260512_095633694_HDR[1].jpg
Plik ściągnięto 4 raz(y) 3,44 MB

IMG_20260512_095734131[1].jpg
Plik ściągnięto 4 raz(y) 3,35 MB

IMG_20260512_100006462_HDR[1].jpg
Plik ściągnięto 3 raz(y) 3,08 MB

IMG_20260512_100209214_HDR[1].jpg
Plik ściągnięto 2 raz(y) 3,61 MB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
adaml61 
weteran


Twój sprzęt: Peugot boxer blaszak
Nazwa załogi: Adam i Stasia
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Sty 2017
Piwa: 232/149
Skąd: LUBUSKIE- FSD
Wysłany: 2026-05-29, 08:33   

Pooglądane , ruszamy dalej , dobrze że rowery mają wspomaganie , cały czas pod górę , docieramy do zamku królewskiego , plac zamkowy to jedna wielka budowa , jak skończą to dopiero będzie cudo ,

DSC_0969.JPG
Plik ściągnięto 0 raz(y) 6,05 MB

DSC_0968.JPG
Plik ściągnięto 1 raz(y) 6,55 MB

DSC_0971.JPG
Plik ściągnięto 1 raz(y) 6,15 MB

DSC_0972.JPG
Plik ściągnięto 1 raz(y) 6,43 MB

DSC_0973.JPG
Plik ściągnięto 2 raz(y) 5,55 MB

DSC_0976.JPG
tam w oddali stoi nasz van
Plik ściągnięto 2 raz(y) 7,11 MB

DSC_0974.JPG
Plik ściągnięto 0 raz(y) 6,57 MB

DSC_0983.JPG
Plik ściągnięto 2 raz(y) 6,91 MB

DSC_0985.JPG
Plik ściągnięto 2 raz(y) 6,78 MB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
adaml61 
weteran


Twój sprzęt: Peugot boxer blaszak
Nazwa załogi: Adam i Stasia
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Sty 2017
Piwa: 232/149
Skąd: LUBUSKIE- FSD
Wysłany: 2026-05-29, 08:52   

cd.

DSC_0991.JPG
Plik ściągnięto 2 raz(y) 5,98 MB

DSC_0992.JPG
Plik ściągnięto 0 raz(y) 5,84 MB

DSC_0995.JPG
Plik ściągnięto 1 raz(y) 6,85 MB

DSC_0997.JPG
Plik ściągnięto 1 raz(y) 6,32 MB

DSC_1000.JPG
Plik ściągnięto 2 raz(y) 6,85 MB

DSC_1001.JPG
Plik ściągnięto 1 raz(y) 4,94 MB

DSC_1003.JPG
Plik ściągnięto 4 raz(y) 4,8 MB

DSC_1004.JPG
Plik ściągnięto 1 raz(y) 5,4 MB

DSC_1006.JPG
Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,53 MB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
adaml61 
weteran


Twój sprzęt: Peugot boxer blaszak
Nazwa załogi: Adam i Stasia
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Sty 2017
Piwa: 232/149
Skąd: LUBUSKIE- FSD
Wysłany: 2026-05-29, 19:30   

Odpoczynek i ruszamy przez most łańcuchowy na drugą stronę , z prawej strony bulwar z przystaniami dla statków , miejsca do grilowańia , z drugiej nabrzeże z pomnikiem ofiar holokaustu i parlament .

DSC_0003.JPG
Plik ściągnięto 3 raz(y) 5,55 MB

DSC_0004.JPG
pomnik ofiar holokaustu ,,buty nad Dunajem"
Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,48 MB

DSC_0007.JPG
Plik ściągnięto 2 raz(y) 6,12 MB

DSC_0014.JPG
Plik ściągnięto 4 raz(y) 6,6 MB

DSC_0015.JPG
Plik ściągnięto 2 raz(y) 6,01 MB

DSC_0016.JPG
Plik ściągnięto 2 raz(y) 6,4 MB

DSC_0018.JPG
Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,42 MB

DSC_0020.JPG
Plik ściągnięto 3 raz(y) 4,75 MB

DSC_0023.JPG
Plik ściągnięto 2 raz(y) 5,93 MB

DSC_0019.JPG
Plik ściągnięto 2 raz(y) 6,42 MB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
adaml61 
weteran


Twój sprzęt: Peugot boxer blaszak
Nazwa załogi: Adam i Stasia
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Sty 2017
Piwa: 232/149
Skąd: LUBUSKIE- FSD
Wysłany: 2026-05-29, 19:47   

Wystarczy atrakcji jedziemy zrealizować cel naszej podróży , dalsza część będzi tu https://www.camperteam.pl...p=972918#972918
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
pilocik, AMIGO
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Facebook/CamperTeam