Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Spotkanie w Mikulowicach 12-14.06.2026
Autor Wiadomość
darol 
weteran
KMW TEAM


Twój sprzęt: był Knaus Sunliner, jest mini kamper
Nazwa załogi: darole - gorole ;-)
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Paź 2010
Piwa: 62/24
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2026-04-27, 21:19   Spotkanie w Mikulowicach 12-14.06.2026

Cześć.
Przyszedł czas na kolejne spotkanie na granicy polsko-czeskiej. W programie zestaw obowiązkowy czyli piątkowe kręgle i sobotnie sipky. W sobotę do południa wycieczka rowerowa jak co roku.
Aktualnie zapowiedziało się 10 załóg z Czech i Śląska. Ze względu na warunki możemy przyjąć jeszcze ok 10 załóg.
Na miejscu jest restauracja i sklep spożywczy. Można płacić złotówkami.
Serdecznie zapraszam do wpisywania się na listę.

Pinezka - https://www.google.pl/map...SoASAFQAw%3D%3D
_________________
Arek (nie Darek) :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Anras 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: Hobby T550 AK FS
Dołączył: 01 Paź 2018
Piwa: 14/101
Skąd: Wrocław okolice
Wysłany: 2026-04-28, 11:38   

Yogi 2 os. kamper
Anras 2 os.
_________________
Pozdrawiam Bartek
__________________________
Był Hymer Camp 57 C25 2.5 td
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
coolzizi 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: Dethleffs
Nazwa załogi: SZEWCE
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Paź 2014
Piwa: 3/2
Skąd: Dobry Śląsk
Wysłany: 2026-04-28, 21:57   

Yogi 2 os. kamper
Anras 2 os.
Coolzizi 2 osoby
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
marcinPK 
zaawansowany
ARCA Integra, 2,0 LPG...


Twój sprzęt: Dethlefs Beduin 1999, Rapido BF966, Transit
Nazwa załogi: MarcinMariola+7niedorosłych+ czarna Kotka
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Mar 2016
Piwa: 19/4
Skąd: Prudnik
Wysłany: 2026-05-01, 10:22   

ABeM x2 os. z racji odległości powinniśmy tam z Wami być. wpisuje sobie w kalendarz.
_________________
Marcin & Mariola & Weronika & Julia & Patrycja & Agatka & Milenka & Martynka & Laura i czarna Kotka...

Moja pomoc w budowie http://www.camperteam.pl/...c3d224d5f142fad
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Brat 
Kombatant


Twój sprzęt: Merc310D/1995, Europa560
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Cze 2011
Piwa: 203/954
Skąd: San Escobar
Wysłany: 2026-05-02, 09:57   

marcinPK napisał/a:
powinniśmy tam z Wami być
No to i my na Was czekamy! :spoko :)
_________________
Marian
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
darol 
weteran
KMW TEAM


Twój sprzęt: był Knaus Sunliner, jest mini kamper
Nazwa załogi: darole - gorole ;-)
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Paź 2010
Piwa: 62/24
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2026-05-07, 15:39   

Czyli naliczyłem 5 załóg na razie :spoko
_________________
Arek (nie Darek) :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
WODNIK 
weteran


Twój sprzęt: HOBBY 600
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 24 Gru 2009
Piwa: 55/250
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2026-05-30, 13:05   

ED 2 osobo + pies :spoko :spoko
_________________
--- B E S K I D N I K ---

Pozdrawiamy Bronia i Janek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
krzysioz 
weteran


Twój sprzęt: Zefirek
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Kwi 2009
Piwa: 78/77
Skąd: Płóczki Dolne
Wysłany: 2026-06-01, 00:03   

Wielki zal , ze nie bedziemy mogli przyjechac i sprobowac obronic pozycji sprzed roku , ale jak mowia sluzba nie druzba. Pozdrawiamy wszystkich , ktorzy sie pojawia.
_________________
przewodnik górski- sudecki
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
coolzizi 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: Dethleffs
Nazwa załogi: SZEWCE
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Paź 2014
Piwa: 3/2
Skąd: Dobry Śląsk
Wysłany: 2026-06-08, 09:36   

Niestety z powodu ważnej wizyty na badaniach nie możemy stawić się na spotkaniu. Pozdrawiamy wszystkich. Ela i Leszek.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
darol 
weteran
KMW TEAM


Twój sprzęt: był Knaus Sunliner, jest mini kamper
Nazwa załogi: darole - gorole ;-)
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Paź 2010
Piwa: 62/24
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2026-06-09, 11:54   

Czyli stan na dzisiaj:

Yogi 2 os. kamper
Anras 2 os. pokój
ABeM x2 os. kamper
ED 2 os. kamper

Kogoś pominąłem? Brat ? Tak napisałeś, że nie wiem czy chcesz wpaść czy czekasz u siebie na Marcina :wyszczerzony:
_________________
Arek (nie Darek) :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Facebook/CamperTeam