|
Silnik 2,5 TD w miejsce 1,9 D. pacjent - Fiat Ducato |
| Autor |
Wiadomość |
czarny.piotr
początkujący forumowicz
Dołączył: 01 Cze 2026 Skąd: Miechów
|
Wysłany: 2026-06-01, 11:38 Silnik 2,5 TD w miejsce 1,9 D. pacjent - Fiat Ducato
|
|
|
Witam,
Chcę założyć do ducato pierwszej generacji silnik ze skrzynią 2,5TD zamiast 1,9D. Jakie mnie czekają niespodzianki i jak sobie z nimi poradzić? Półosie (ich długość, ilość frezów, itp.)? Mocowania silnika w ramie? Obydwa silniki mają napęd do wspomagania kierownicy. Proszę o wskazówki.
Pozdrawiam
czarny.piotr |
|
|
|
 |
Bim
Kombatant Jacek

Twój sprzęt: Peugeot Adriatik 2,5D 1991 rok
Pomógł: 12 razy Dołączył: 21 Lip 2007 Piwa: 205/121 Skąd: Sandomierz
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum
|
Dodaj temat do ulubionych Wersja do druku
|
|