Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Po drodze do domu
Autor Wiadomość
adaml61 
weteran


Twój sprzęt: Peugot boxer blaszak
Nazwa załogi: Adam i Stasia
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Sty 2017
Piwa: 232/150
Skąd: LUBUSKIE- FSD
Wysłany: 2026-05-29, 19:40   Po drodze do domu

Początek wyjazdu jest tu https://www.camperteam.pl...p=972919#972919 Moczenie skończone czas wracać do domu , w planie coś zobaczyć na Słowacji , niestety leje , odpuszczamy . Plan dojechać do Starego Sącza tam mamy fajną miejscówkę na odpoczynek .Tu 49.56224 20.66214 .Docieramy po drodze zaglądamy na Ołtarz Papieski i obiado -kolację w poleconej restauracji w rynku . Leje więc zwiedzanie odpuszczamy , zostawiamy na jutro .
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
adaml61 
weteran


Twój sprzęt: Peugot boxer blaszak
Nazwa załogi: Adam i Stasia
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Sty 2017
Piwa: 232/150
Skąd: LUBUSKIE- FSD
Wysłany: 2026-05-29, 20:12   

Rano lekka mżawka , jedziemy do Starego Sącza , parkujemy w rynku i idziemy pozwiedzać co nieco .

IMG_20260517_115054290_HDR[1].jpg
Plik ściągnięto 7 raz(y) 4,42 MB

IMG_20260517_115058648[1].jpg
Plik ściągnięto 4 raz(y) 3,7 MB

IMG_20260517_115349766[1].jpg
Plik ściągnięto 5 raz(y) 2,5 MB

IMG_20260517_120055135[1].jpg
Plik ściągnięto 3 raz(y) 3,21 MB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
adaml61 
weteran


Twój sprzęt: Peugot boxer blaszak
Nazwa załogi: Adam i Stasia
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Sty 2017
Piwa: 232/150
Skąd: LUBUSKIE- FSD
Wysłany: 2026-05-29, 22:09   

Jedziemy dalej , po drodze mamy zamek Niedzica , może tym razem uda się zwiedzić , ostatni był zamknięty , jest otwarty kupujemy bilety , przewodnik w cenie . Chwilka czekania i zaczynamy , ciekawe czy spotkamy Brunhildę .

DSC_0025.JPG
Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,42 MB

DSC_0026.JPG
Plik ściągnięto 3 raz(y) 5,4 MB

DSC_0028.JPG
Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,1 MB

DSC_0029.JPG
Plik ściągnięto 4 raz(y) 6,17 MB

DSC_0030.JPG
Plik ściągnięto 4 raz(y) 7,22 MB

DSC_0032.JPG
Plik ściągnięto 4 raz(y) 5,99 MB

DSC_0033.JPG
Plik ściągnięto 4 raz(y) 6,22 MB

DSC_0037.JPG
Plik ściągnięto 6 raz(y) 6,29 MB

DSC_0038.JPG
Plik ściągnięto 4 raz(y) 6,48 MB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
Brat 
Kombatant


Twój sprzęt: Merc310D/1995, Europa560
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Cze 2011
Piwa: 203/954
Skąd: San Escobar
Wysłany: 2026-05-30, 13:21   

No i... udało się z tą Brunhildą?? :lol:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
adaml61 
weteran


Twój sprzęt: Peugot boxer blaszak
Nazwa załogi: Adam i Stasia
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Sty 2017
Piwa: 232/150
Skąd: LUBUSKIE- FSD
Wysłany: 2026-05-30, 14:28   

Niestety nieudało się z Brunhildą , pewnie dlatego że był dzień .ZbigStan ,Brat dzięki za piwka .Jedziemy dalej ,na noc stajemy pod sanktuarium w Ludźmierzu tu 49.46461 19.98252 , cisza spokój na parkingu stoi FoodTruck z bardzo dobą pizzo ,Rano dalej w kierunku domu .Po drodze trafiamy na skansen w Zubrzycy Dolnej tu 49.57012 19.63683, lekko mży , okazuje się że chyba z tego powodu niema biletów , ale coś za coś , wszystko zamknięte , można zajrzeć tylko przez okna ,ale i tak było warto .

DSC_0044.JPG
Plik ściągnięto 4 raz(y) 6,41 MB

DSC_0045.JPG
Plik ściągnięto 4 raz(y) 6,43 MB

DSC_0046.JPG
Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,43 MB

DSC_0048.JPG
Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,43 MB

DSC_0051.JPG
Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,44 MB

DSC_0055.JPG
Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,43 MB

DSC_0057.JPG
Plik ściągnięto 6 raz(y) 6,33 MB

DSC_0058.JPG
Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,48 MB

DSC_0063.JPG
Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,4 MB

DSC_0064.JPG
Plik ściągnięto 5 raz(y) 6,42 MB

  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
adaml61 
weteran


Twój sprzęt: Peugot boxer blaszak
Nazwa załogi: Adam i Stasia
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Sty 2017
Piwa: 232/150
Skąd: LUBUSKIE- FSD
Wysłany: 2026-05-30, 18:48   

cd.

IMG_20260518_123706291[1].jpg
Plik ściągnięto 3 raz(y) 2,31 MB

IMG_20260518_125904499[1].jpg
Plik ściągnięto 4 raz(y) 2,09 MB

IMG_20260518_123838576_HDR[1].jpg
Plik ściągnięto 4 raz(y) 2,1 MB

IMG_20260518_124451678[1].jpg
Plik ściągnięto 4 raz(y) 2,35 MB

IMG_20260518_132652187_HDR[1].jpg
Plik ściągnięto 3 raz(y) 4,31 MB

DSC_0078.JPG
Plik ściągnięto 4 raz(y) 6,22 MB

DSC_0079.JPG
Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,37 MB

DSC_0071.JPG
Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,51 MB

DSC_0073.JPG
Plik ściągnięto 5 raz(y) 6,51 MB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
adaml61 
weteran


Twój sprzęt: Peugot boxer blaszak
Nazwa załogi: Adam i Stasia
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Sty 2017
Piwa: 232/150
Skąd: LUBUSKIE- FSD
Wysłany: 2026-05-31, 11:48   

Trochę weszło w nogi 20 ha do obejścia , na parkingu jest tablica informacyjna z miejscami godnymi odwiedzenia , wybieramy skansen kolejowy w Chabówce , Obecnie kamperem nie da się dojechać , wiadukt 2,5 m , trzeba zaparkować przed i 200m dojść . Normalnie dojazd od drogi 958 ,teraz był rozkopany .Jest co oglądać ok. 120 eksponatów .

DSC_0088.JPG
Plik ściągnięto 4 raz(y) 6,08 MB

DSC_0091.JPG
Plik ściągnięto 4 raz(y) 5,91 MB

DSC_0092.JPG
opis wyżej
Plik ściągnięto 4 raz(y) 6,44 MB

DSC_0112.JPG
Plik ściągnięto 4 raz(y) 6,5 MB

DSC_0113.JPG
opis wyżej
Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,41 MB

DSC_0118.JPG
Plik ściągnięto 3 raz(y) 5,29 MB

DSC_0120.JPG
opis wyżej
Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,52 MB

DSC_0124.JPG
Plik ściągnięto 4 raz(y) 6,61 MB

DSC_0125.JPG
opis wyżej
Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,5 MB

  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
adaml61 
weteran


Twój sprzęt: Peugot boxer blaszak
Nazwa załogi: Adam i Stasia
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Sty 2017
Piwa: 232/150
Skąd: LUBUSKIE- FSD
Wysłany: 2026-05-31, 12:15   

cd.

DSC_0127.JPG
Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,16 MB

DSC_0128.JPG
Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,34 MB

DSC_0141.JPG
Plik ściągnięto 4 raz(y) 5,17 MB

DSC_0142.JPG
Plik ściągnięto 2 raz(y) 6,4 MB

DSC_0137.JPG
Plik ściągnięto 4 raz(y) 5,43 MB

DSC_0136.JPG
Plik ściągnięto 4 raz(y) 6,46 MB

DSC_0149.JPG
Plik ściągnięto 4 raz(y) 6,41 MB

DSC_0150.JPG
Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,38 MB

DSC_0151.JPG
Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,39 MB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
adaml61 
weteran


Twój sprzęt: Peugot boxer blaszak
Nazwa załogi: Adam i Stasia
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Sty 2017
Piwa: 232/150
Skąd: LUBUSKIE- FSD
Wysłany: 2026-05-31, 12:28   

i jeszcze kilka ciekawych egzemplarzy

DSC_0152.JPG
Plik ściągnięto 3 raz(y) 5,57 MB

DSC_0153.JPG
Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,53 MB

DSC_0154.JPG
Plik ściągnięto 4 raz(y) 6,53 MB

DSC_0155.JPG
Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,54 MB

DSC_0159.JPG
te wagony były wykorzystane w filmie Lista Schindlera
Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,43 MB

DSC_0103.JPG
Plik ściągnięto 3 raz(y) 5,48 MB

DSC_0148.JPG
Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,49 MB

DSC_0164.JPG
Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,42 MB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
adaml61 
weteran


Twój sprzęt: Peugot boxer blaszak
Nazwa załogi: Adam i Stasia
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Sty 2017
Piwa: 232/150
Skąd: LUBUSKIE- FSD
Wysłany: 2026-05-31, 13:19   

Warto było zjechać , teraz gdzieś się trzeba zakotwiczyć na noc , wybieramy miejsce tu 49.652772 19.633619 Fajne miejsce , trochę krzywe , obok wiata grill miejsce na ognisko ,mimo drogi obok cicho w nocy . Plan zobaczyć w końcu zamek w Pszczynie . Kolejnego dnia włóczymy się po okolicy wieczorem docieramy pod Pszczynę stajemy na noc tu 49.964776 18.88854 , rano jedziemy pod zamek , parkingi jeszcze puste , parkujemy bez problemu i do zamku .

IMG_20260519_113513612_HDR[1].jpg
49.652772 19.633619
Plik ściągnięto 4 raz(y) 3,51 MB

IMG_20260519_194722575_HDR[1].jpg
49.964776 18.88854
Plik ściągnięto 5 raz(y) 2,58 MB

DSC_0166.JPG
Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,39 MB

DSC_0167.JPG
Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,29 MB

DSC_0168.JPG
Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,38 MB

DSC_0169.JPG
Plik ściągnięto 1 raz(y) 7,11 MB

DSC_0173.JPG
Plik ściągnięto 3 raz(y) 7,26 MB

DSC_0176.JPG
Plik ściągnięto 4 raz(y) 6,41 MB

DSC_0178.JPG
Plik ściągnięto 4 raz(y) 6,34 MB

DSC_0181.JPG
Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,11 MB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
adaml61 
weteran


Twój sprzęt: Peugot boxer blaszak
Nazwa załogi: Adam i Stasia
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Sty 2017
Piwa: 232/150
Skąd: LUBUSKIE- FSD
Wysłany: 2026-05-31, 13:34   

W końcu ciepełko , wieczorem jesteśmy w domu , Dzięki wszystkim za piwka .

IMG_20260520_094031006_HDR[1].jpg
Plik ściągnięto 4 raz(y) 3,25 MB

IMG_20260520_094738229_HDR[1].jpg
Plik ściągnięto 3 raz(y) 3,19 MB

IMG_20260520_094701566[1].jpg
Plik ściągnięto 3 raz(y) 1,76 MB

DSC_0192.JPG
Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,07 MB

DSC_0195.JPG
Plik ściągnięto 4 raz(y) 6,09 MB

DSC_0198.JPG
Plik ściągnięto 4 raz(y) 6,87 MB

DSC_0200.JPG
Plik ściągnięto 4 raz(y) 6,32 MB

DSC_0202.JPG
Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,46 MB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
Brat 
Kombatant


Twój sprzęt: Merc310D/1995, Europa560
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Cze 2011
Piwa: 203/954
Skąd: San Escobar
Wysłany: 2026-05-31, 18:03   

Fajnie, że Ci się chciało! :pifko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
adaml61 
weteran


Twój sprzęt: Peugot boxer blaszak
Nazwa załogi: Adam i Stasia
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Sty 2017
Piwa: 232/150
Skąd: LUBUSKIE- FSD
Wysłany: 2026-05-31, 20:50   

Marian dzięki za piwo ,widzisz niema problemu z wstawianiem zdjęć , to można skrobnąć , przedtem to się trzeba był napracować , teraz klik i poszło . Ja to już miałem zamiar przestać cokolwiek tu pisać , Swistak zadziałał i jest teraz dobrze .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
mischka 
Kombatant


Twój sprzęt: Knaus
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 27 Lut 2016
Piwa: 158/204
Skąd: Bawaria
Wysłany: 2026-06-01, 07:02   

adaml61, :pifko
_________________
W życiu piękne są tylko chwile...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
WODNIK 
weteran


Twój sprzęt: HOBBY 600
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 24 Gru 2009
Piwa: 55/250
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2026-06-01, 22:16   

Adaś za relację i odwiedziny :pifko
_________________
--- B E S K I D N I K ---

Pozdrawiamy Bronia i Janek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Facebook/CamperTeam