 |
|
|
Po drodze do domu |
| Autor |
Wiadomość |
adaml61
weteran

Twój sprzęt: Peugot boxer blaszak
Nazwa załogi: Adam i Stasia
Pomógł: 5 razy Dołączył: 06 Sty 2017 Piwa: 232/150 Skąd: LUBUSKIE- FSD
|
Wysłany: 2026-05-29, 19:40 Po drodze do domu
|
|
|
| Początek wyjazdu jest tu https://www.camperteam.pl...p=972919#972919 Moczenie skończone czas wracać do domu , w planie coś zobaczyć na Słowacji , niestety leje , odpuszczamy . Plan dojechać do Starego Sącza tam mamy fajną miejscówkę na odpoczynek .Tu 49.56224 20.66214 .Docieramy po drodze zaglądamy na Ołtarz Papieski i obiado -kolację w poleconej restauracji w rynku . Leje więc zwiedzanie odpuszczamy , zostawiamy na jutro . |
| |
|
|
|
 |
adaml61
weteran

Twój sprzęt: Peugot boxer blaszak
Nazwa załogi: Adam i Stasia
Pomógł: 5 razy Dołączył: 06 Sty 2017 Piwa: 232/150 Skąd: LUBUSKIE- FSD
|
Wysłany: 2026-05-29, 20:12
|
|
|
Rano lekka mżawka , jedziemy do Starego Sącza , parkujemy w rynku i idziemy pozwiedzać co nieco .
IMG_20260517_115054290_HDR[1].jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 7 raz(y) 4,42 MB |
IMG_20260517_115058648[1].jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 4 raz(y) 3,7 MB |
IMG_20260517_115349766[1].jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 5 raz(y) 2,5 MB |
IMG_20260517_120055135[1].jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 3 raz(y) 3,21 MB |
|
|
|
|
 |
| Wyświetl szczegóły |
 |
adaml61
weteran

Twój sprzęt: Peugot boxer blaszak
Nazwa załogi: Adam i Stasia
Pomógł: 5 razy Dołączył: 06 Sty 2017 Piwa: 232/150 Skąd: LUBUSKIE- FSD
|
Wysłany: 2026-05-29, 22:09
|
|
|
Jedziemy dalej , po drodze mamy zamek Niedzica , może tym razem uda się zwiedzić , ostatni był zamknięty , jest otwarty kupujemy bilety , przewodnik w cenie . Chwilka czekania i zaczynamy , ciekawe czy spotkamy Brunhildę .
DSC_0025.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,42 MB |
DSC_0026.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 3 raz(y) 5,4 MB |
DSC_0028.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,1 MB |
DSC_0029.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 4 raz(y) 6,17 MB |
DSC_0030.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 4 raz(y) 7,22 MB |
DSC_0032.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 4 raz(y) 5,99 MB |
DSC_0033.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 4 raz(y) 6,22 MB |
DSC_0037.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 6 raz(y) 6,29 MB |
DSC_0038.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 4 raz(y) 6,48 MB |
|
|
|
|
 |
| Wyświetl szczegóły |
 |
Brat
Kombatant

Twój sprzęt: Merc310D/1995, Europa560
Pomógł: 3 razy Dołączył: 07 Cze 2011 Piwa: 203/954 Skąd: San Escobar
|
Wysłany: 2026-05-30, 13:21
|
|
|
No i... udało się z tą Brunhildą?? |
|
|
|
 |
adaml61
weteran

Twój sprzęt: Peugot boxer blaszak
Nazwa załogi: Adam i Stasia
Pomógł: 5 razy Dołączył: 06 Sty 2017 Piwa: 232/150 Skąd: LUBUSKIE- FSD
|
Wysłany: 2026-05-30, 14:28
|
|
|
Niestety nieudało się z Brunhildą , pewnie dlatego że był dzień .ZbigStan ,Brat dzięki za piwka .Jedziemy dalej ,na noc stajemy pod sanktuarium w Ludźmierzu tu 49.46461 19.98252 , cisza spokój na parkingu stoi FoodTruck z bardzo dobą pizzo ,Rano dalej w kierunku domu .Po drodze trafiamy na skansen w Zubrzycy Dolnej tu 49.57012 19.63683, lekko mży , okazuje się że chyba z tego powodu niema biletów , ale coś za coś , wszystko zamknięte , można zajrzeć tylko przez okna ,ale i tak było warto .
DSC_0044.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 4 raz(y) 6,41 MB |
DSC_0045.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 4 raz(y) 6,43 MB |
DSC_0046.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,43 MB |
DSC_0048.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,43 MB |
DSC_0051.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,44 MB |
DSC_0055.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,43 MB |
DSC_0057.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 6 raz(y) 6,33 MB |
DSC_0058.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,48 MB |
DSC_0063.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,4 MB |
DSC_0064.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 5 raz(y) 6,42 MB |
|
| |
|
|
|
 |
adaml61
weteran

Twój sprzęt: Peugot boxer blaszak
Nazwa załogi: Adam i Stasia
Pomógł: 5 razy Dołączył: 06 Sty 2017 Piwa: 232/150 Skąd: LUBUSKIE- FSD
|
Wysłany: 2026-05-30, 18:48
|
|
|
cd.
IMG_20260518_123706291[1].jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 3 raz(y) 2,31 MB |
IMG_20260518_125904499[1].jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 4 raz(y) 2,09 MB |
IMG_20260518_123838576_HDR[1].jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 4 raz(y) 2,1 MB |
IMG_20260518_124451678[1].jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 4 raz(y) 2,35 MB |
IMG_20260518_132652187_HDR[1].jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 3 raz(y) 4,31 MB |
DSC_0078.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 4 raz(y) 6,22 MB |
DSC_0079.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,37 MB |
DSC_0071.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,51 MB |
DSC_0073.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 5 raz(y) 6,51 MB |
|
|
|
|
 |
| Wyświetl szczegóły |
 |
adaml61
weteran

Twój sprzęt: Peugot boxer blaszak
Nazwa załogi: Adam i Stasia
Pomógł: 5 razy Dołączył: 06 Sty 2017 Piwa: 232/150 Skąd: LUBUSKIE- FSD
|
Wysłany: 2026-05-31, 11:48
|
|
|
Trochę weszło w nogi 20 ha do obejścia , na parkingu jest tablica informacyjna z miejscami godnymi odwiedzenia , wybieramy skansen kolejowy w Chabówce , Obecnie kamperem nie da się dojechać , wiadukt 2,5 m , trzeba zaparkować przed i 200m dojść . Normalnie dojazd od drogi 958 ,teraz był rozkopany .Jest co oglądać ok. 120 eksponatów .
DSC_0088.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 4 raz(y) 6,08 MB |
DSC_0091.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 4 raz(y) 5,91 MB |
DSC_0092.JPG opis wyżej |
 |
| Plik ściągnięto 4 raz(y) 6,44 MB |
DSC_0112.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 4 raz(y) 6,5 MB |
DSC_0113.JPG opis wyżej |
 |
| Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,41 MB |
DSC_0118.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 3 raz(y) 5,29 MB |
DSC_0120.JPG opis wyżej |
 |
| Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,52 MB |
DSC_0124.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 4 raz(y) 6,61 MB |
DSC_0125.JPG opis wyżej |
 |
| Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,5 MB |
|
| |
|
|
|
 |
| Wyświetl szczegóły |
 |
adaml61
weteran

Twój sprzęt: Peugot boxer blaszak
Nazwa załogi: Adam i Stasia
Pomógł: 5 razy Dołączył: 06 Sty 2017 Piwa: 232/150 Skąd: LUBUSKIE- FSD
|
Wysłany: 2026-05-31, 12:15
|
|
|
cd.
DSC_0127.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,16 MB |
DSC_0128.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,34 MB |
DSC_0141.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 4 raz(y) 5,17 MB |
DSC_0142.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 2 raz(y) 6,4 MB |
DSC_0137.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 4 raz(y) 5,43 MB |
DSC_0136.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 4 raz(y) 6,46 MB |
DSC_0149.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 4 raz(y) 6,41 MB |
DSC_0150.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,38 MB |
DSC_0151.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,39 MB |
|
|
|
|
 |
| Wyświetl szczegóły |
 |
adaml61
weteran

Twój sprzęt: Peugot boxer blaszak
Nazwa załogi: Adam i Stasia
Pomógł: 5 razy Dołączył: 06 Sty 2017 Piwa: 232/150 Skąd: LUBUSKIE- FSD
|
Wysłany: 2026-05-31, 12:28
|
|
|
i jeszcze kilka ciekawych egzemplarzy
DSC_0152.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 3 raz(y) 5,57 MB |
DSC_0153.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,53 MB |
DSC_0154.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 4 raz(y) 6,53 MB |
DSC_0155.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,54 MB |
DSC_0159.JPG te wagony były wykorzystane w filmie Lista Schindlera |
 |
| Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,43 MB |
DSC_0103.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 3 raz(y) 5,48 MB |
DSC_0148.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,49 MB |
DSC_0164.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,42 MB |
|
|
|
|
 |
| Wyświetl szczegóły |
 |
adaml61
weteran

Twój sprzęt: Peugot boxer blaszak
Nazwa załogi: Adam i Stasia
Pomógł: 5 razy Dołączył: 06 Sty 2017 Piwa: 232/150 Skąd: LUBUSKIE- FSD
|
Wysłany: 2026-05-31, 13:19
|
|
|
Warto było zjechać , teraz gdzieś się trzeba zakotwiczyć na noc , wybieramy miejsce tu 49.652772 19.633619 Fajne miejsce , trochę krzywe , obok wiata grill miejsce na ognisko ,mimo drogi obok cicho w nocy . Plan zobaczyć w końcu zamek w Pszczynie . Kolejnego dnia włóczymy się po okolicy wieczorem docieramy pod Pszczynę stajemy na noc tu 49.964776 18.88854 , rano jedziemy pod zamek , parkingi jeszcze puste , parkujemy bez problemu i do zamku .
IMG_20260519_113513612_HDR[1].jpg 49.652772 19.633619 |
 |
| Plik ściągnięto 4 raz(y) 3,51 MB |
IMG_20260519_194722575_HDR[1].jpg 49.964776 18.88854 |
 |
| Plik ściągnięto 5 raz(y) 2,58 MB |
DSC_0166.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,39 MB |
DSC_0167.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,29 MB |
DSC_0168.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,38 MB |
DSC_0169.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 1 raz(y) 7,11 MB |
DSC_0173.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 3 raz(y) 7,26 MB |
DSC_0176.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 4 raz(y) 6,41 MB |
DSC_0178.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 4 raz(y) 6,34 MB |
DSC_0181.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,11 MB |
|
|
|
|
 |
| Wyświetl szczegóły |
 |
adaml61
weteran

Twój sprzęt: Peugot boxer blaszak
Nazwa załogi: Adam i Stasia
Pomógł: 5 razy Dołączył: 06 Sty 2017 Piwa: 232/150 Skąd: LUBUSKIE- FSD
|
Wysłany: 2026-05-31, 13:34
|
|
|
W końcu ciepełko , wieczorem jesteśmy w domu , Dzięki wszystkim za piwka .
IMG_20260520_094031006_HDR[1].jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 4 raz(y) 3,25 MB |
IMG_20260520_094738229_HDR[1].jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 3 raz(y) 3,19 MB |
IMG_20260520_094701566[1].jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 3 raz(y) 1,76 MB |
DSC_0192.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,07 MB |
DSC_0195.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 4 raz(y) 6,09 MB |
DSC_0198.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 4 raz(y) 6,87 MB |
DSC_0200.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 4 raz(y) 6,32 MB |
DSC_0202.JPG
|
 |
| Plik ściągnięto 3 raz(y) 6,46 MB |
|
|
|
|
 |
| Wyświetl szczegóły |
 |
Brat
Kombatant

Twój sprzęt: Merc310D/1995, Europa560
Pomógł: 3 razy Dołączył: 07 Cze 2011 Piwa: 203/954 Skąd: San Escobar
|
Wysłany: 2026-05-31, 18:03
|
|
|
Fajnie, że Ci się chciało! |
|
|
|
 |
adaml61
weteran

Twój sprzęt: Peugot boxer blaszak
Nazwa załogi: Adam i Stasia
Pomógł: 5 razy Dołączył: 06 Sty 2017 Piwa: 232/150 Skąd: LUBUSKIE- FSD
|
Wysłany: 2026-05-31, 20:50
|
|
|
| Marian dzięki za piwo ,widzisz niema problemu z wstawianiem zdjęć , to można skrobnąć , przedtem to się trzeba był napracować , teraz klik i poszło . Ja to już miałem zamiar przestać cokolwiek tu pisać , Swistak zadziałał i jest teraz dobrze . |
|
|
|
 |
| Wyświetl szczegóły |
 |
mischka
Kombatant

Twój sprzęt: Knaus
Pomógł: 11 razy Dołączył: 27 Lut 2016 Piwa: 158/204 Skąd: Bawaria
|
Wysłany: 2026-06-01, 07:02
|
|
|
adaml61, |
_________________ W życiu piękne są tylko chwile... |
|
|
|
 |
WODNIK
weteran

Twój sprzęt: HOBBY 600
Pomógł: 5 razy Dołączył: 24 Gru 2009 Piwa: 55/250 Skąd: Bielsko-Biała
|
Wysłany: 2026-06-01, 22:16
|
|
|
Adaś za relację i odwiedziny |
_________________ --- B E S K I D N I K ---
Pozdrawiamy Bronia i Janek
 |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum
|
Dodaj temat do ulubionych Wersja do druku
|
|