 |
|
|
PZM - Asistance i Ubezpieczenie Turystyczne |
| Autor |
Wiadomość |
SlawekEwa
Kombatant Slawek Dehler

Twój sprzęt: Blaszka Ducato L4H2 3.0 JTD
Nazwa załogi: Fendziaszki
Pomógł: 29 razy Dołączył: 10 Lut 2007 Piwa: 262/636 Skąd: Biłgoraj

|
Wysłany: 2026-06-01, 12:03
|
|
|
| zbyszekwoj napisał/a: | | Załatwi warsztat ,holownik ,hotel i podwózkę limuzyną , lub samochód zastepczy na czas naprawy |
Zbyszek wie co mówi, sam tego doświadczył w E |
_________________ Życie jest dane wszystkim, ale starość tylko wybranym.
 |
|
|
|
 |
suzu4x4
stary wyga

Twój sprzęt: Kamper
Pomógł: 1 raz Dołączył: 07 Wrz 2019 Piwa: 15/1 Skąd: Wrocław
|
Wysłany: 2026-06-01, 12:58
|
|
|
| Kazik II napisał/a: | Miałem ostatnio przykrą przygodę przed wjazdem na autostradę w Czechach - rozszczelnił się układ paliwowy na zasilaniu między filtrem a pompą. Lało się jak z kranu. Na info awaryjnym assistance w Warta-HDI powiedziano mi, że oni tylko dają holowanie a ja mam wskazać warsztat. Nie obchodzi ich, jak mam wyszukać ten warsztat, mam sobie wydzwaniać po okolicznych miastach. Pół biedy w Czechach, jakoś tam można się dogadać piąte przez dziesiąte ale np. na Węgrzech czy we Włoszech jak człowiek ma umówić się na naprawę jak nie znają angielskiego a po ichniemu nie abla ani ani?
W związku z tym mam pytanie, czy są firmy które w pakiecie assistance dają też wyszukanie warsztatu przez przedstawiciela na miejscu? |
zapytaj kolegi @maarec on specjalizuje się w ubezpieczeniach kamperów i assistance z tym związanym.
od lat ubezpieczam u niego wszystkie auta, assistansy i ubezpieczenia turystyczne .
zawsze 100% zadowolenia więc polecam go z chęcią
Marek tel. 666988999 |
|
|
|
 |
Kazik II
Kombatant
Twój sprzęt: Nobel Art alkowa na Ducato z 2008r.
Pomógł: 10 razy Dołączył: 22 Mar 2007 Piwa: 112/8 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: 2026-06-01, 22:37
|
|
|
| Dzięki, pan Marek Dućko, znamy, znamy. Trochę dzisiaj porozmawialiśmy o tych ubezpieczeniach assistance. |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum
|
Dodaj temat do ulubionych Wersja do druku
|
|