Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
PZM - Asistance i Ubezpieczenie Turystyczne
Autor Wiadomość
SlawekEwa 
Kombatant
Slawek Dehler


Twój sprzęt: Blaszka Ducato L4H2 3.0 JTD
Nazwa załogi: Fendziaszki
Pomógł: 29 razy
Dołączył: 10 Lut 2007
Piwa: 262/636
Skąd: Biłgoraj

Wysłany: 2026-06-01, 12:03   

zbyszekwoj napisał/a:
Załatwi warsztat ,holownik ,hotel i podwózkę limuzyną , lub samochód zastepczy na czas naprawy

Zbyszek wie co mówi, sam tego doświadczył w E :spoko
_________________
Życie jest dane wszystkim, ale starość tylko wybranym.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
suzu4x4 
stary wyga


Twój sprzęt: Kamper
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Wrz 2019
Piwa: 15/1
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2026-06-01, 12:58   

Kazik II napisał/a:
Miałem ostatnio przykrą przygodę przed wjazdem na autostradę w Czechach - rozszczelnił się układ paliwowy na zasilaniu między filtrem a pompą. Lało się jak z kranu. Na info awaryjnym assistance w Warta-HDI powiedziano mi, że oni tylko dają holowanie a ja mam wskazać warsztat. Nie obchodzi ich, jak mam wyszukać ten warsztat, mam sobie wydzwaniać po okolicznych miastach. Pół biedy w Czechach, jakoś tam można się dogadać piąte przez dziesiąte ale np. na Węgrzech czy we Włoszech jak człowiek ma umówić się na naprawę jak nie znają angielskiego a po ichniemu nie abla ani ani?
W związku z tym mam pytanie, czy są firmy które w pakiecie assistance dają też wyszukanie warsztatu przez przedstawiciela na miejscu?


zapytaj kolegi @maarec on specjalizuje się w ubezpieczeniach kamperów i assistance z tym związanym.

od lat ubezpieczam u niego wszystkie auta, assistansy i ubezpieczenia turystyczne .

zawsze 100% zadowolenia więc polecam go z chęcią ;)

Marek tel. 666988999
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Kazik II 
Kombatant

Twój sprzęt: Nobel Art alkowa na Ducato z 2008r.
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 22 Mar 2007
Piwa: 112/8
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2026-06-01, 22:37   

Dzięki, pan Marek Dućko, znamy, znamy. Trochę dzisiaj porozmawialiśmy o tych ubezpieczeniach assistance.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Facebook/CamperTeam