 |
|
|
Budowa starego/nowego kampera - Hymermobil S550 |
| Autor |
Wiadomość |
barni5
początkujący forumowicz
Twój sprzęt: Hymer s550 602D 1981r
Nazwa załogi: Włóczykije
Dołączył: 19 Lip 2020 Piwa: 30/2 Skąd: Brzozów
|
Wysłany: 2026-05-20, 22:40
|
|
|
Zapas w środku bo mocowanie zrobiłem na profil 195/70 a mam założone 225/70 i zwyczajnie nie weszło ; do ogarnięcia
IMG20260520220507.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 3 raz(y) 1,9 MB |
IMG20260520220456.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 9 raz(y) 2,19 MB |
IMG20260520220047.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 9 raz(y) 3,66 MB |
|
|
|
|
 |
| Wyświetl szczegóły |
 |
barni5
początkujący forumowicz
Twój sprzęt: Hymer s550 602D 1981r
Nazwa załogi: Włóczykije
Dołączył: 19 Lip 2020 Piwa: 30/2 Skąd: Brzozów
|
Wysłany: 2026-06-01, 11:30
|
|
|
Pierwszy wyjazd za nami. Strzeliło prawie 2k km. 5 lat czekaliśmy na taki spontaniczny wyjazd. Energetycznie niezależni. Aku (200 lifepo4) z solarow (4x100w elastyczne) dawało radę się doładować (+30A dawało). Wodę średnio co półtora dnia trzeba było tankować (90l). Wybraliśmy się na pierwszy trip w w 5 osób + pies (2 dorosłych, 2+3+13 lat) i nie było tragedii . Hymerek bez problemu mieścił się na standardowych parkingach.
Z mankamentów wyszło parę rzeczy ale o tym w osobnym poście.
IMG20260526161826.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 12 raz(y) 6,58 MB |
IMG20260525191601.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 12 raz(y) 4,01 MB |
|
|
|
|
 |
| Wyświetl szczegóły |
 |
Anras
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: Hobby T550 AK FS
Dołączył: 01 Paź 2018 Piwa: 14/101 Skąd: Wrocław okolice
|
Wysłany: 2026-06-02, 11:11
|
|
|
| Coś pięknego. Pozdrawiam! |
_________________ Pozdrawiam Bartek
__________________________
Był Hymer Camp 57 C25 2.5 td
 |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum
|
Dodaj temat do ulubionych Wersja do druku
|
|