Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Grecja 2026
Autor Wiadomość
Darson 
Kombatant


Twój sprzęt: MCLOUIS MC4-32
Nazwa załogi: Załoga G.
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Paź 2021
Piwa: 293/235
Skąd: Jaworzno/Oslo
Wysłany: 2026-05-26, 07:38   

Nieźle się bawicie w tej Grecji :bigok
_________________
Nie szukaj przeszkód - szukaj możliwości!

Darson ®
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
@ndrzej 
weteran


Twój sprzęt: Laika Ecovip 309
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lip 2007
Piwa: 143/220
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 2026-05-26, 08:39   

Andrzej_Gdynia napisał/a:
Pozwolę sobie poinformować że własnie przebywam w okolicach koryntu.
Dla zainteresowanych - jestem na camperparku - jesli można to miejsce tak nazwać. Parkowanie free pod warunkiem skorzystania z restauracji. WC, Prysznic, pralki, Prąd...
Świetne miejsce na bazę wypadową na Korynt, Mykkeny , Grób Agamemnona....
Jedzenie nie jest jakoś specjalnie w związku z tym droższe - sałatka Grecka - duza 9E, Suflaki 3szt+frytki 13E. Drożej mi wyglądają napoje - piwo 4 4,5E, kawa 2,8E

https://www.google.com/ma...SoASAFQAw%3D%3D

Dodam też ze słynne i kultowe miejsce pod Termopilami nadal funkcjonuje pomimo zakazów. Tubylcy twierdza że Policja gania, ale ja odmoczyłem jeden dzień z noclegiem - bez przygód, w towarzystwie około 6 innych kamperów. Piękne miejsce...


Wczoraj też nocowaliśmy w Termopilach, a dzisiaj w _Koryncie nad samym kanałem Wszystko za free ! Pozdrawiamy serdecznie...
_________________
Nie wystarczy dużo wiedzieć, żeby być mądrym!
Heraklit
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
ZEUS 
Kombatant


Twój sprzęt: Roller Team Zefiro 285 TL, 121 kW 2025 r.
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 08 Paź 2014
Piwa: 68/71
Skąd: Olimp ?
Wysłany: 2026-05-26, 10:44   

samotny wilk napisał/a:
ZEUS, :chytry

Gdybyś zechciał wyjaśnić co chciałeś wyrazić tym emotikonem bo nijak nie nie mogę intencji załapać☹️ zadałem pytanie na które odpowiedź jest prosta: TAK lub NIE🤔 ewentualnie możesz uzupełnić: stałem rowerem i pytania by nie było 😂
_________________
Uśmiech to magia-powstaje z niczego a cuda zdziała
--
moje kampery:
- campervan Peugeot Boxer - 2011 r.
- Chausson Flash 02 - 2011 r.
- CI Elliot 84 XT - 2017 r.
- Weinsberg 600MG - 2019 r.
- Roller Team Zefiro 285 TL - 2025 r.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Cyryl 
Kombatant


Twój sprzęt: Fiat Ducato Rimor
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 03 Paź 2009
Piwa: 385/25
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2026-05-26, 21:05   

@ndrzej napisał/a:
..a dzisiaj w _Koryncie nad samym kanałem Wszystko za free !...


to już wygląda obiecująco.

czy córy Koryntu też za free?

czekamy na dalszy ciąg relacji.

więcej szczegółów.
_________________

  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
@ndrzej 
weteran


Twój sprzęt: Laika Ecovip 309
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lip 2007
Piwa: 143/220
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 2026-05-28, 11:09   

Cyryl napisał/a:
@ndrzej napisał/a:
..a dzisiaj w _Koryncie nad samym kanałem Wszystko za free !...


to już wygląda obiecująco.

czy córy Koryntu też za free?

czekamy na dalszy ciąg relacji.

więcej szczegółów.


To "wszystko" dotyczyło głównie miejsc postojowych z P4N, a także doznawanych wrażeń! :ok
Inne "przyjemności", z racji wieku i dodatkowo pobytu z żoną, były mi kompletnie obce... :diabelski_usmiech

Teraz jesteśmy już w innych okolicznościach przyrody, przebywając po raz pierwszy podczas pobytu w Grecji na tanim kempingu (ACSI) w miejscowości Stoupa, gdzie swoją rezydencję ma m.in. Robert Gawliński z zespołu "Wilki". Swoją drogą, nocując na Stellplatzu kilka kilometrów przed kempingiem, w środku nocy słyszeliśmy przeraźliwe wycie prawdziwych wilków(????), które trwało kilka minut i na to głośniejsze, bliższe - podobnie brzmiące odpowiedzi z odległych stron! :confused
_________________
Nie wystarczy dużo wiedzieć, żeby być mądrym!
Heraklit
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
krzysioz 
weteran


Twój sprzęt: Zefirek
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Kwi 2009
Piwa: 78/77
Skąd: Płóczki Dolne
Wysłany: 2026-06-01, 00:21   

A byl ktos moze poczatkiem pazdziernika ?
_________________
przewodnik górski- sudecki
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Track222 
weteran


Twój sprzęt: Była - Niewiadów n126
Nazwa załogi: Tracki
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 03 Maj 2009
Piwa: 89/10
Skąd: Krosno
Wysłany: 2026-06-01, 08:29   

krzysioz napisał/a:
A byl ktos moze poczatkiem pazdziernika ?


Ja byłem a co trzeba?
_________________
„Panie, daj mi siłę, abym zmienił to, co zmienić mogę; daj mi cierpliwość, abym zniósł to, czego zmienić nie mogę, i daj mi mądrość, abym odróżnił jedno od drugiego.” - Marek Aureliusz
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
krzysioz 
weteran


Twój sprzęt: Zefirek
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Kwi 2009
Piwa: 78/77
Skąd: Płóczki Dolne
Wysłany: 2026-06-02, 12:03   

W gruncie rzeczy to nic nie trzeba . Chcialem tylko zapytac czy sa np czynne jeszcze kampingi , czy tez jakies punkty serwisowe , zeby czasem aztankowac wode , wyprowadzic kota itp . Ze nie lubie cieplej wodki i przepoconych konbiet , to urlop wypadnie w pazdzierniku :-)
_________________
przewodnik górski- sudecki
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Track222 
weteran


Twój sprzęt: Była - Niewiadów n126
Nazwa załogi: Tracki
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 03 Maj 2009
Piwa: 89/10
Skąd: Krosno
Wysłany: 2026-06-02, 13:12   

krzysioz napisał/a:
W gruncie rzeczy to nic nie trzeba . Chcialem tylko zapytac czy sa np czynne jeszcze kampingi , czy tez jakies punkty serwisowe , zeby czasem aztankowac wode , wyprowadzic kota itp . Ze nie lubie cieplej wodki i przepoconych konbiet , to urlop wypadnie w pazdzierniku :-)


W październiku to już jest zdecydowanie po sezonie. Kempingi są pozamykane (czasem można trafić na otwarty), punktów serwisowych jest mało, z tankowaniem wody nie ma najmniejszego problemu. Wódkę należny schłodzić we własnej lodówce, prysznic brać w kamperze. W tym terminie w Grecji jest cicho i spokojnie, można naprawdę odpocząć. A co najważniejsze temperatura jest do życia, a nie do wegetacji. Jeśli masz jakieś pytania pisz chętnie pomogę. Pozdrawiam.
_________________
„Panie, daj mi siłę, abym zmienił to, co zmienić mogę; daj mi cierpliwość, abym zniósł to, czego zmienić nie mogę, i daj mi mądrość, abym odróżnił jedno od drugiego.” - Marek Aureliusz
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Facebook/CamperTeam