Twój sprzęt: Fiat Talento Hymercamp
Nazwa załogi: Kucyki Pomógł: 16 razy Dołączył: 06 Lis 2007 Piwa: 1623/2383 Skąd: Otwock
Wysłany: 2026-06-02, 23:11 Namibia.
Nasze dzieci, również karawaningowcy, są podróżnikami z zamiłowania i z fantazją. Już dwa tygodnie włóczą się po Namibii a teraz są w Zambezi National Park przy Wodospadach Wiktorii. Przesłali mnóstwo cudownych zdjęć, ale pokażę Wam tylko film z ich lotem helikopterem nad Zambezi i wodospadami.
Gdybym pokazał inne zdjęcia, to pokręciło by Was z zazdrości, a tak to pokręciło tylko mnie.🤣
1780434811332.jpg
Plik ściągnięto 4 raz(y) 131,1 KB
_________________ W życiu najlepiej jest, gdy jest nam dobrze i źle. Kiedy jest tylko dobrze - to niedobrze. Ks. Jan Twardowski.
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum