Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Pawcio
2012-12-04, 19:46
Opłaty drogowe w Norwegii
Autor Wiadomość
YAN 
weteran


Twój sprzęt: Trafic 2,0 115 dci 2007
Dołączył: 23 Wrz 2011
Piwa: 35/27
Skąd: Mazowsze
Wysłany: 2026-06-02, 19:27   

Jak jesteśmy przy opłatach - dzisiaj cena jednego litra oleju napędowego północny-wschód Tana Bru 19,99 korony. Na mniejszych stacjach jeszcze taniej.
_________________
Yan
Mam swój mały świat hen za morzem smutków, za górami marzeń tam.
http://www.camperteam.pl/...pic.php?t=11537
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Janusszr 
Kombatant

Twój sprzęt: T600 GFLC Siesta
Nazwa załogi: Jola & Janusz
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2016
Piwa: 127/116
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2026-06-02, 22:05   

YAN napisał/a:
Jak jesteśmy przy opłatach - dzisiaj cena jednego litra oleju napędowego północny-wschód Tana Bru 19,99 korony. Na mniejszych stacjach jeszcze taniej.
Czyli około złotówki drożej niż w Polsce Verva. Za tydzień ja wyjeżdżam, ale tylko na Senję. Da się żyć :spoko
_________________
Pozdrawiam, Janusz, na drugie mam Wojtek :)
Marzenia są po to, żeby nigdy nie przestało się chcieć żyć. I po to, żeby o tym przypominały.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
YAN 
weteran


Twój sprzęt: Trafic 2,0 115 dci 2007
Dołączył: 23 Wrz 2011
Piwa: 35/27
Skąd: Mazowsze
Wysłany: 2026-06-03, 09:25   

Janusszr napisał/a:
YAN napisał/a:
Jak jesteśmy przy opłatach - dzisiaj cena jednego litra oleju napędowego północny-wschód Tana Bru 19,99 korony. Na mniejszych stacjach jeszcze taniej.
Czyli około złotówki drożej niż w Polsce Verva. Za tydzień ja wyjeżdżam, ale tylko na Senję. Da się żyć :spoko

Finlandia droga średnio 2,2-2,5 euro .
_________________
Yan
Mam swój mały świat hen za morzem smutków, za górami marzeń tam.
http://www.camperteam.pl/...pic.php?t=11537
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Mikesz 
stary wyga


Twój sprzęt: KNAUS BoxStar 600
Nazwa załogi: a Mi i Go.
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 18 Lip 2012
Piwa: 20/141
Skąd: Warszawa Praga.poł
Wysłany: 2026-06-03, 21:29   

YAN napisał/a:
Janusszr napisał/a:
YAN napisał/a:
Jak jesteśmy przy opłatach - dzisiaj cena jednego litra oleju napędowego północny-wschód Tana Bru 19,99 korony. Na mniejszych stacjach jeszcze taniej.
Czyli około złotówki drożej niż w Polsce Verva. Za tydzień ja wyjeżdżam, ale tylko na Senję. Da się żyć :spoko

Finlandia droga średnio 2,2-2,5 euro .

Biedny kraj ,na czymś treba zarabiać.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Janusszr 
Kombatant

Twój sprzęt: T600 GFLC Siesta
Nazwa załogi: Jola & Janusz
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2016
Piwa: 127/116
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2026-06-04, 08:46   

YAN napisał/a:

Finlandia droga średnio 2,2-2,5 euro .

Za tydzień sprawdzę to osobiście :spoko
_________________
Pozdrawiam, Janusz, na drugie mam Wojtek :)
Marzenia są po to, żeby nigdy nie przestało się chcieć żyć. I po to, żeby o tym przypominały.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
krzlac 
Kombatant


Twój sprzęt: EBAC Traveler na Boxerze L3H2 2,2 120KM
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Paź 2011
Piwa: 150/6
Skąd: Gowarzewo k/Poznania
Wysłany: 2026-06-04, 10:00   

Ja jutro i w sobotę (nie kamperowo) sprawdzę Szwecję i Norwegię na trasie Malmo-Kristiansund.
Dzisiaj prom ze Świnoujścia, od soboty wieczór - wędkowanie.
_________________
WYPRAWY NIE TYLKO WĘDKARSKIE
http://www.wilex.com.pl
KANAŁ FILMOWY NA YOUTUBE
http://www.youtube.com/@krzlac1
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Janusszr 
Kombatant

Twój sprzęt: T600 GFLC Siesta
Nazwa załogi: Jola & Janusz
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2016
Piwa: 127/116
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2026-06-04, 10:16   

Ja wędkowanie zacznę 15.06. w okolicach Valvåg.
_________________
Pozdrawiam, Janusz, na drugie mam Wojtek :)
Marzenia są po to, żeby nigdy nie przestało się chcieć żyć. I po to, żeby o tym przypominały.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Darson 
Kombatant


Twój sprzęt: MCLOUIS MC4-32
Nazwa załogi: Załoga G.
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Paź 2021
Piwa: 296/236
Skąd: Jaworzno/Oslo
Wysłany: 2026-06-05, 07:35   

Środa, tydzień temu, pomiędzy Stavanger a Leirvik

IMG_20260527_181052.jpg
Plik ściągnięto 6 raz(y) 3,44 MB

Screenshot_2026-06-05-07-31-21-443_com.google.android.apps.photos-edit.jpg
Plik ściągnięto 5 raz(y) 435,41 KB

_________________
Nie szukaj przeszkód - szukaj możliwości!

Darson ®
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Facebook/CamperTeam