 |
|
Przesunięty przez: Pawcio 2012-12-04, 19:46 |
Opłaty drogowe w Norwegii |
| Autor |
Wiadomość |
YAN
weteran

Twój sprzęt: Trafic 2,0 115 dci 2007
Dołączył: 23 Wrz 2011 Piwa: 35/27 Skąd: Mazowsze
|
Wysłany: 2026-06-02, 19:27
|
|
|
| Jak jesteśmy przy opłatach - dzisiaj cena jednego litra oleju napędowego północny-wschód Tana Bru 19,99 korony. Na mniejszych stacjach jeszcze taniej. |
_________________ Yan
Mam swój mały świat hen za morzem smutków, za górami marzeń tam.
http://www.camperteam.pl/...pic.php?t=11537 |
| |
|
|
|
 |
Janusszr
Kombatant
Twój sprzęt: T600 GFLC Siesta
Nazwa załogi: Jola & Janusz
Pomógł: 1 raz Dołączył: 19 Wrz 2016 Piwa: 127/116 Skąd: Suwałki
|
Wysłany: 2026-06-02, 22:05
|
|
|
| YAN napisał/a: | | Jak jesteśmy przy opłatach - dzisiaj cena jednego litra oleju napędowego północny-wschód Tana Bru 19,99 korony. Na mniejszych stacjach jeszcze taniej. | Czyli około złotówki drożej niż w Polsce Verva. Za tydzień ja wyjeżdżam, ale tylko na Senję. Da się żyć |
_________________ Pozdrawiam, Janusz, na drugie mam Wojtek
Marzenia są po to, żeby nigdy nie przestało się chcieć żyć. I po to, żeby o tym przypominały. |
|
|
|
 |
YAN
weteran

Twój sprzęt: Trafic 2,0 115 dci 2007
Dołączył: 23 Wrz 2011 Piwa: 35/27 Skąd: Mazowsze
|
Wysłany: 2026-06-03, 09:25
|
|
|
| Janusszr napisał/a: | | YAN napisał/a: | | Jak jesteśmy przy opłatach - dzisiaj cena jednego litra oleju napędowego północny-wschód Tana Bru 19,99 korony. Na mniejszych stacjach jeszcze taniej. | Czyli około złotówki drożej niż w Polsce Verva. Za tydzień ja wyjeżdżam, ale tylko na Senję. Da się żyć |
Finlandia droga średnio 2,2-2,5 euro . |
_________________ Yan
Mam swój mały świat hen za morzem smutków, za górami marzeń tam.
http://www.camperteam.pl/...pic.php?t=11537 |
|
|
|
 |
Mikesz
stary wyga

Twój sprzęt: KNAUS BoxStar 600
Nazwa załogi: a Mi i Go.
Pomógł: 2 razy Dołączył: 18 Lip 2012 Piwa: 20/141 Skąd: Warszawa Praga.poł
|
Wysłany: 2026-06-03, 21:29
|
|
|
| YAN napisał/a: | | Janusszr napisał/a: | | YAN napisał/a: | | Jak jesteśmy przy opłatach - dzisiaj cena jednego litra oleju napędowego północny-wschód Tana Bru 19,99 korony. Na mniejszych stacjach jeszcze taniej. | Czyli około złotówki drożej niż w Polsce Verva. Za tydzień ja wyjeżdżam, ale tylko na Senję. Da się żyć |
Finlandia droga średnio 2,2-2,5 euro . |
Biedny kraj ,na czymś treba zarabiać. |
|
|
|
 |
Janusszr
Kombatant
Twój sprzęt: T600 GFLC Siesta
Nazwa załogi: Jola & Janusz
Pomógł: 1 raz Dołączył: 19 Wrz 2016 Piwa: 127/116 Skąd: Suwałki
|
Wysłany: 2026-06-04, 08:46
|
|
|
| YAN napisał/a: |
Finlandia droga średnio 2,2-2,5 euro . |
Za tydzień sprawdzę to osobiście |
_________________ Pozdrawiam, Janusz, na drugie mam Wojtek
Marzenia są po to, żeby nigdy nie przestało się chcieć żyć. I po to, żeby o tym przypominały. |
|
|
|
 |
krzlac
Kombatant

Twój sprzęt: EBAC Traveler na Boxerze L3H2 2,2 120KM
Pomógł: 6 razy Dołączył: 13 Paź 2011 Piwa: 150/6 Skąd: Gowarzewo k/Poznania
|
Wysłany: 2026-06-04, 10:00
|
|
|
Ja jutro i w sobotę (nie kamperowo) sprawdzę Szwecję i Norwegię na trasie Malmo-Kristiansund.
Dzisiaj prom ze Świnoujścia, od soboty wieczór - wędkowanie. |
_________________ WYPRAWY NIE TYLKO WĘDKARSKIE
http://www.wilex.com.pl
KANAŁ FILMOWY NA YOUTUBE
http://www.youtube.com/@krzlac1
 |
| |
|
|
|
 |
Janusszr
Kombatant
Twój sprzęt: T600 GFLC Siesta
Nazwa załogi: Jola & Janusz
Pomógł: 1 raz Dołączył: 19 Wrz 2016 Piwa: 127/116 Skąd: Suwałki
|
Wysłany: 2026-06-04, 10:16
|
|
|
| Ja wędkowanie zacznę 15.06. w okolicach Valvåg. |
_________________ Pozdrawiam, Janusz, na drugie mam Wojtek
Marzenia są po to, żeby nigdy nie przestało się chcieć żyć. I po to, żeby o tym przypominały. |
|
|
|
 |
Darson
Kombatant

Twój sprzęt: MCLOUIS MC4-32
Nazwa załogi: Załoga G.
Pomógł: 2 razy Dołączył: 17 Paź 2021 Piwa: 296/236 Skąd: Jaworzno/Oslo
|
Wysłany: 2026-06-05, 07:35
|
|
|
Środa, tydzień temu, pomiędzy Stavanger a Leirvik
IMG_20260527_181052.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 6 raz(y) 3,44 MB |
Screenshot_2026-06-05-07-31-21-443_com.google.android.apps.photos-edit.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 5 raz(y) 435,41 KB |
|
_________________ Nie szukaj przeszkód - szukaj możliwości!
Darson ® |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum
|
Dodaj temat do ulubionych Wersja do druku
|
|