Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Tadeusz
2017-06-27, 23:07
Polski Caravaning - cytuje cudze teksty bez podania żródła
Autor Wiadomość
krimar
Kombatant


Twój sprzęt: Euramobil 460 - Mitsubishi L300 - DAHAK
Nazwa załogi: Poszukiwacze Zagininej Dyszy
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 07 Lip 2010
Piwa: 58/6
Wysłany: 2017-06-23, 00:06   

BIORCA napisał/a:
krimar napisał/a:

używaj takiego języka dalej to znowu Cię wywalą z CT
.


Głąbie cos Ci wyjasnię bo mam dobry humor , jak wywala to wywalą , wlezę bokiem .

a teraz merytorycznie .

Miejscówka Tarda o której piszesz była na dzikiej mapce jak Ty jeszcze jadłeś papkę , była na pierwszej mapce i w pierwszym katalogu 7 lat temu nie na karawaningowcu.eu tylko na karawaning.pl . Miejscówka została nadana przez niejakiego DARKA i długo się zastanawialiśmy wspólnie czy ją udostępnić ogółowi bo to jest jedna z tych TOPowych od lat , bywaliśmy tam wczesniej i zwyczajnie mieliśmy stracha by nie spalić miejsca udostępniając je tez hołocie , której nie brakuje też i wśród kamperowców, przyczepkowców i namiociarzy . Dzis z perspektywy czasu nasze rozterki były niepotrzebne , byłem tam tydzień temu , jest jak było a nawet lepiej bo gospodarze terenu się starają , inwestuja , dbają ....

Teraz jak się maja jakieś Twoje zdania w opisie po iluś tam latach ? Nijak ale byś chciał by napisać ,że to jedno zdanie napisał jakiś tam głąb co chce być celebrytą ... a figa z makiem .
Twój opis jest nikomu tam niepotrzebny , jak masz jakieś miejscówki na mapce nadane przez siebie to pisz , podaj numery , znikną ale TARDY nie wywalę bo miejscówka to Twoja jak mój most na Wiśle :) Korzystaj jak chcesz , dobro wspólne , ale pajacu jeden nigdy nic już nie dołożysz .

Do Administracji , jadę na miesiąc do Albanii , poproszę krawat od 07 - 29 lipca 2017 za nazwanie Krimara głąbem i dupkiem do potęgi a jak go spotkam to mu jeszcze osobiście nagadam do tej jego glacy bez mózgu ... a tak sobie pozwalam byście mieli lepsze uzasadnienie :)


no tak, teraz rozumiem Twoją frustrację - Twoje karawaningi.pl, czy karawaningowce.eu padają, a taki CT trwa i rośnie w siłę

myślisz, że krawat jest jak kara czasowego zatrzymania prawa jazdy w Niemczech, gdzie prawo jazdy oddaje się wtedy, gdy ukaranemu wygodnie?
_________________
Krawat dodaje szyku.
Tadeusz napisał/a:

Jest tak jak mówi krimar.

Brat napisał/a:
(...) mogę z pełnym przekonaniem potwierdzić, że rzeczywiście "jest tak, jak mówi krimar" ... ;)
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
TomekM 
stary wyga


Twój sprzęt: Blaszana Choinka Jumper L3H3
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 10 Sie 2011
Piwa: 25/24
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2017-06-23, 07:59   

I znowu zadziałał efekt polaczkowa. Nikt nie ustąpi ale chętnie wybije szpilę.
Kiedyś mi mówiono, że praca magisterska tym się różni od plagiatu, że w tej pierwszej podane są źródła. Czy umieszczenie jednego zdania na "miejscowkach" o tym, że opisy pochodzą z ogolnodostepnych for i stron internetowych stanowi tak wielki problem?
Po co wyzywać się od najgorszych? To nie sejm tylko forum, na którym jesteśmy dla PRZYJEMNOŚCI!
_________________
Misiów5
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
DI STEFANO 
weteran

Twój sprzęt: Camper z lekkim samochodzikiem
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 26 Paź 2008
Piwa: 72/70
Skąd: tam gdzie lepiej
Wysłany: 2017-06-23, 08:10   

SlawekEwa napisał/a:
No i słoma wyszła z :but :but

:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :pifko :pifko :brawo: :brawo: :pifko :pifko :brawo: :brawo:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Rav 
weteran

Twój sprzęt: Mobilvetta Kea
Nazwa załogi: Chmielki4
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 31 Maj 2014
Piwa: 145/22
Skąd: z prawilnego kraju
Wysłany: 2017-06-23, 21:40   

Kręcimy aferę!!!!

_________________
Byle do przodu
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bartek PolskiCaravaning 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Takiego, jakiego dostaję na testy ;)
Dołączył: 26 Maj 2017
Piwa: 3/5
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2017-06-24, 13:22   

Dziękuję za odpowiedź.
Faktycznie, uzupełniając miejscówki i inne "darmowe" rzeczy na początku, gdy tworzyliśmy portal PolskiCaravaning od nowa, programiści z zewnętrznej firmy czerpali najwidoczniej "skąd popadnie".

Bardzo mi przykro, że taka sytuacja wystąpiła, ale nadal nie wiem, jak podpisać tekst (bo możemy to zedytować i podać źródło bez żadnego problemu).

Ale zgubiłem się lekko w tej dyskusji - kto jest autorem i gdzie pierwotnie opublikowano tekst/opis?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
krimar
Kombatant


Twój sprzęt: Euramobil 460 - Mitsubishi L300 - DAHAK
Nazwa załogi: Poszukiwacze Zagininej Dyszy
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 07 Lip 2010
Piwa: 58/6
Wysłany: 2017-06-24, 14:59   

Sądzę, że satysfakcjonującym dla wszystkich rozwiązaniem byłoby umieszczenie na końcu opisu każdej miejscówki zdania w stylu "Powyższy opis nie jest tekstem redakcyjnym, lecz kompilacją postów znalezionych na forach internetowych" -nikt by się prawdopodobnie wtedy nie czepiał natknąwszy się na swój tekst, a ponadto redakcja nie ponosiłaby żadnej odpowiedzialności w przypadku opisów fikcyjnych.
_________________
Krawat dodaje szyku.
Tadeusz napisał/a:

Jest tak jak mówi krimar.

Brat napisał/a:
(...) mogę z pełnym przekonaniem potwierdzić, że rzeczywiście "jest tak, jak mówi krimar" ... ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
CORONAVIRUS 
Kombatant
fan SAN ESCOBAR


Twój sprzęt: IVECO DAILY III
Nazwa załogi: BRAK
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Sie 2011
Piwa: 566/755
Skąd: z Rumi przez jedno i
Wysłany: 2017-06-24, 15:11   

Bartek PolskiCaravaning napisał/a:


Ale zgubiłem się lekko w tej dyskusji - kto jest autorem i gdzie pierwotnie opublikowano tekst/opis?


Bartek ... ja wpisuję do katalogu miejscówki a teksty są autorstwa tych którzy chcieli do zbioru się dołożyć . Nie będę nic dopisywał bo jakiemuś Krimarowi coś wydaje się znajome bardziej niż mniej , zostanie tak jak jest do kiedy ja będe administrował katalog . Dyskusję i "PROBLEM" uważam za zakończony . Problemu nie było a treść tematu "Polski Caravaning - cytuje cudze teksty bez podania żródła" uważam za oszczerczy , niesprawdzony , wyimaginowany i co najważniejsze krzywdzący PC . Jest to zwyczajne kłamstwo stworzone przez Krimara .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
krimar
Kombatant


Twój sprzęt: Euramobil 460 - Mitsubishi L300 - DAHAK
Nazwa załogi: Poszukiwacze Zagininej Dyszy
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 07 Lip 2010
Piwa: 58/6
Wysłany: 2017-06-24, 15:29   

BIORCA napisał/a:
Problemu nie było a treść tematu "Polski Caravaning - cytuje cudze teksty bez podania żródła" uważam za oszczerczy , niesprawdzony , wyimaginowany i co najważniejsze krzywdzący PC . Jest to zwyczajne kłamstwo stworzone przez Krimara .

Dlaczego kłamiesz, byłeś chyba ściśle związany z forum karawaningowiec.eu i jeśli jeszcze masz dostęp do back-upów postów z tamtego (upadłego niestety) forum, to możesz sobie sprawdzić co tam napisałem i dziwnym trafem było to toczka w toczkę to samo co teraz można przeczytać na PC.
_________________
Krawat dodaje szyku.
Tadeusz napisał/a:

Jest tak jak mówi krimar.

Brat napisał/a:
(...) mogę z pełnym przekonaniem potwierdzić, że rzeczywiście "jest tak, jak mówi krimar" ... ;)
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
CORONAVIRUS 
Kombatant
fan SAN ESCOBAR


Twój sprzęt: IVECO DAILY III
Nazwa załogi: BRAK
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Sie 2011
Piwa: 566/755
Skąd: z Rumi przez jedno i
Wysłany: 2017-06-24, 15:38   

Mam się Tobą zajmować ? szukać ? sprawdzać ? oszalałeś . Nic z tego , oczerniasz PC i będzie Ci to zapamiętane . Tym zdaniem zakończyłem konwersacje z pajacowem :) Chcesz oskarżać to sam przedstaw dowody , jak oczywiście jakieś masz a całe zamieszanie nie jest wynikiem zapomnienia zażycia codziennej dawki leków :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
krimar
Kombatant


Twój sprzęt: Euramobil 460 - Mitsubishi L300 - DAHAK
Nazwa załogi: Poszukiwacze Zagininej Dyszy
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 07 Lip 2010
Piwa: 58/6
Wysłany: 2017-06-24, 15:57   

jak twoje forum karawaningowiec.eu wróci to Ci prześlę link - na fejsie piszą, że będzie reaktywcja forum w starej formie, czyli razem z moim postem (chyba, że go wykasują) https://pl-pl.facebook.com/karawaningowieceu/
_________________
Krawat dodaje szyku.
Tadeusz napisał/a:

Jest tak jak mówi krimar.

Brat napisał/a:
(...) mogę z pełnym przekonaniem potwierdzić, że rzeczywiście "jest tak, jak mówi krimar" ... ;)
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
brams 
Kombatant


Twój sprzęt: DajLaika Kreos 5010
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Mar 2010
Piwa: 172/170
Skąd: Poznań
Wysłany: 2017-06-24, 16:18   

Ja p.

I rób tu coś pożytecznego za free.

Krimar - chcesz wyręczyć (pomóc) Adamowi dopisując autorów tekstów?

Miło z Twojej strony.
_________________
www.wesolepodroze.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
krimar
Kombatant


Twój sprzęt: Euramobil 460 - Mitsubishi L300 - DAHAK
Nazwa załogi: Poszukiwacze Zagininej Dyszy
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 07 Lip 2010
Piwa: 58/6
Wysłany: 2017-06-24, 16:35   

Brams - rozwiązanie satysfakcjonujące prawdopodobnie wszystkich i działające jednocześnie jako disclaimer dla redakcji zaproponowałem parę postów wcześniej.
_________________
Krawat dodaje szyku.
Tadeusz napisał/a:

Jest tak jak mówi krimar.

Brat napisał/a:
(...) mogę z pełnym przekonaniem potwierdzić, że rzeczywiście "jest tak, jak mówi krimar" ... ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wojciechu 
Kombatant


Twój sprzęt: był - ducato frankia,jest- burstner t603
Nazwa załogi: marwoj
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Wrz 2013
Piwa: 159/151
Skąd: Zgierz
Wysłany: 2017-06-24, 19:35   

Czytając te wszystkie wpisy, nie wiem, czy BIORCA jest takim wyjątkowym filantropem, czy ma jakieś parcie, a może jest tak cudownym kolegą kamperowcem. Pewne jest jednak to, że jeśli znajdzie się osoba, która dyskredytuje działanie w/w firmy prasowej i ma na to dowody, to może być bardzo ślisko. Chyba że wszystkie strony mają odpowiednie plenipotencje prawne w ręku.

Sądzę, że szefostwo powinno zamknąć wątek - robi się nieprzyjemnie.
_________________
prof-os

Jesteśmy jedyni i niepowtarzalni, pamiętajmy tylko że niedoskonali…
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
SlawekEwa 
Kombatant
Slawek Dehler


Twój sprzęt: Blaszka Ducato L4H2 3.0 JTD
Nazwa załogi: Fendziaszki
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 10 Lut 2007
Piwa: 216/485
Skąd: Biłgoraj
Wysłany: 2017-06-24, 21:27   

Nieprzyjemnie to było już parę postów wcześniej i co na to admini CT? :mop2 pod dywan :shock:
_________________
Nie chcem, ale muszem :-{
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bim 
Kombatant
Jacek


Twój sprzęt: Peugeot Adriatik 2,5D 1991 rok
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 21 Lip 2007
Piwa: 125/90
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 2017-06-24, 21:40   

SlawekEwa napisał/a:
Nieprzyjemnie to było już parę postów wcześniej i co na to admini CT?


Była deklaracja samoukarania się :haha: :haha:
W Albanii nabierze kultury i ogłady szkoda kopi kruszyć :spoko
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***