Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
LEGALNE , FREE , KAMPEROWANIE W LASACH POLSKICH
Autor Wiadomość
CORONAVIRUS 
Kombatant
fan SAN ESCOBAR


Twój sprzęt: IVECO DAILY III
Nazwa załogi: BRAK
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Sie 2011
Piwa: 566/755
Skąd: z Rumi przez jedno i
Wysłany: 2012-09-25, 09:26   

Panowie ….. sprawa dostępu do spisu „dzikich miejsc” na K.pl była już wałkowana na tamtejszym forum . Faktycznie rozpoczynając taką działalność zakładaliśmy sytuacje gdy na fajną miejscówkę wpada zły gość i …. Tego już nie definiowaliśmy ale można się domyślać .
Dlatego też założono kaganiec na dostęp . Baza się rozrastała i na dziś jest prawie 100 takich przyczółków dla braci kamperowo cycepkowej gdzie za totalną darmochę albo symboliczną kasę można miło spędzać czas . Niestety według mnie takie ograniczenie dostępu się nie sprawdziło , uważam , że nikt nie ma moralnego prawa by specjalnie utrudniać dostęp do wiadomości komuś kto dopiero co wkracza na kamperowe wody , ktoś kto zapisał się na początku wakacji musiał by z założenia pół wakacji oddać walkowerem by skorzystać z tego co ogólnie dostępne i przydatne . Rozmawiałem o tym z członkami K.pl jednak napotkałem na opór , na K.pl ma być jak jest i koniec kropka . By jednak udostępnić nowym wiadomości rozsyłałem im odpowiedzi na konkretne pytania to na maila albo Pw ... trochę z tym niepotrzebnej roboty a ja praktyczny jestem z natury .

Oczywiście zrozumiałym jest , że takie dzikie miejscówki bardziej przydadzą się załodze kampera niż przyczepy , która z racji wyposażenia bardziej jest uzależniona od podłączenia do 230 V , dlatego też zaproponowałem Januszowi taką” zabawę” na CT już dawno . Sprawa jak zawsze ma drugie dno i niby nic nie stoi na przeszkodzie bo jako każdy inny nick oprócz KOGUTA mogę taka działalność rozpocząć .
Nie wnikając w szczegóły , zapisywałem się w 2009 roku na Ct jako Kogut , mimo różnych chwilowych zawirowań ciągle tu jestem . Od zeszłego roku występuję już pod nazwą „No name „ napisałem 235 postów , założyłem 5 tematów dodając 365 załączników , ostatnio opisałem moje wakacje w temacie Sudetów która to relacja spotkała się z bardzo miłym i przychylnym odbiorem przez członków CT . Może nie wszyscy to zauważyli ale jakoś dymów z tego powodu nie ma choć to ja , ten sam Kogut o innym nicku ale peselu tym samym jak zawsze . Jeśli dla niektórych No name , Adam czy Gustlik z buszu może być i się nie burzą a Kogut już nie bo będzie dym to ja tego nie rozumiem bo to przecież cały czas ten sam pesel klepie w komputer . Nie chcę się wdawać w jakiekolwiek pyskówki , szczególnie z autorytetami jednak musze Stefanie poprosić Ciebie byś się dowiedział dokładnie co i jak bo to co napisałeś powyżej mija się tak z faktami jak i ze zwykła prawdą .
Nie ma co bić piany , wszystko w rękach Janusza a ja zawsze chętnie dzielę się wiadomościami w różnych dziedzinach o ile mam możliwości przekazywania pełnej oferty .

Pozdrawiam i dziękuję Marcinie za inicjatywę . :spoko :spoko :spoko
Ostatnio zmieniony przez CORONAVIRUS 2012-09-25, 11:27, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
gino 
Kombatant


Twój sprzęt: VW LT SVEN HEDIN 1978r
Nazwa załogi: Gino
Pomógł: 36 razy
Dołączył: 29 Mar 2008
Piwa: 639/978
Skąd: ta Radość
Wysłany: 2012-09-25, 09:39   

No name napisał/a:
Nie ma co bić piany

przeciez Twoj ''dziki'' temat..istnieje od dawna
http://www.camperteam.pl/...ghlight=#237619
dlatego lacze oba tematy
_________________
często , wroga z drugiego człowieka tworzy Twój umysł..
a to potrafi zabić wieloletnią przyjaźń ...
#CamperMajstry
Ostatnio zmieniony przez gino 2012-09-25, 10:45, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
sebabach 
początkujący forumowicz


Twój sprzęt: Volkswagen LT 35 KARMANN i Vw T5 California
Dołączył: 30 Cze 2012
Skąd: Żagań
Wysłany: 2012-09-25, 10:19   Wakacje na Dziko

Witam wszystkich odwiedzających mój temat post. Z czytających waszych odpowiedzi na mój post temat to wnioskuje że mam się zalogować na jakieś inne forów aby się coś dowiedzieć na temat Wakacji na Dziko postoi itp. Dodam ze tak jestem początkującym miłośnikiem turystyki kamerowej i miło mi było jak by ktoś mi pomógł gdzie można wejść zaglądnąć dowiedzieć o tych miejscach stworzonych przez innych doświadczonych kamperowiczów z góry dziękuje :) Dodam że bardzo interesuje mnie to. Pozdrawiam milutko cieplutko :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
DI STEFANO 
weteran

Twój sprzęt: Camper z lekkim samochodzikiem
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 26 Paź 2008
Piwa: 72/70
Skąd: tam gdzie lepiej
Wysłany: 2012-09-25, 10:27   

Dzięki Grzegorz,
za trzymanie całości w należytym porządku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
wbobowski 
Kombatant
moder


Twój sprzęt: Dethleffs Globetrotter I-645 DB Ducato 2,5TDI
Nazwa załogi: Bobosie
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 18 Lut 2008
Piwa: 353/133
Skąd: Lublin - Dąbrowica
Wysłany: 2012-09-25, 11:44   

sebabach napisał/a:
to wnioskuje że mam się zalogować na jakieś inne forów

To źle wnioskujesz... wystarczy kliknąć w link podany przez Gino... albo poszukać podobnych innych tematów.
_________________
Włodek i Ela

Nasze kamperki
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
CORONAVIRUS 
Kombatant
fan SAN ESCOBAR


Twój sprzęt: IVECO DAILY III
Nazwa załogi: BRAK
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Sie 2011
Piwa: 566/755
Skąd: z Rumi przez jedno i
Wysłany: 2012-09-25, 13:03   

wbobowski napisał/a:
sebabach napisał/a:
to wnioskuje że mam się zalogować na jakieś inne forów

To źle wnioskujesz... wystarczy kliknąć w link podany przez Gino... albo poszukać podobnych innych tematów.



Dobrze wnioskujesz sebabach .
Włodek , link podany przez Gino jest pierwszą stroną tego tematu w którym piszemy teraz ( po połączeniu tematów ) .
Na dzień dziesiejszy Kolega Sebabach ma klasyczny problem braku dostępu do tego o czym czyta w poprzedzających postach .
By coś zobaczyć musi zalogować się na inne forum , w tym wypadku karawaning.pl , następnie odczekać 30 dni i napisać 10 postów . Nie ma innej drogi .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
wbobowski 
Kombatant
moder


Twój sprzęt: Dethleffs Globetrotter I-645 DB Ducato 2,5TDI
Nazwa załogi: Bobosie
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 18 Lut 2008
Piwa: 353/133
Skąd: Lublin - Dąbrowica
Wysłany: 2012-09-25, 14:07   

No name napisał/a:
...By coś zobaczyć musi zalogować się na inne forum , w tym wypadku karawaning.pl , następnie odczekać 30 dni i napisać 10 postów . Nie ma innej drogi .

Adam, ja coś nie rozumiem... czy ja jestem na forum CT... czy wśród naganiaczy na inne fora.
_________________
Włodek i Ela

Nasze kamperki
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
janusz 
Kombatant
Szeryf


Twój sprzęt: Motochata Rimor
Nazwa załogi: TiTi
Pomógł: 25 razy
Dołączył: 14 Sty 2007
Piwa: 411/147
Skąd: Pajęczno, łódzkie
Wysłany: 2012-09-25, 14:38   

No name napisał/a:
Nie ma co bić piany , wszystko w rękach Janusza a ja zawsze chętnie dzielę się wiadomościami w różnych dziedzinach o ile mam możliwości przekazywania pełnej oferty .

W tym wypadku nie wiele jest w moich rekach.
Trzeba byłoby wrócić do całej historii koguciego bytu na CT. Nie mam na to ochoty ani nie widzę potrzeby. Wynikiem "forumowej dyskusji" a może bardziej zabiegów "Koguta" było usuniecie jego konta i jego kilku tysięcy postów z forum. I tak dla potomności, ja je usunąłem nie Adam "zmanipulował". Zawsze byłam zdania, że Adam to dobry człowiek ale "Kogut" był jego drugim wcieleniem, trochę jak Dr Jekyll i pan Hyde. Użyłem osikowego kołka i "zneutralizowałem" Koguta by CT".
Nie da się go wskrzesić i myślę, że niewielu jest na forum fanów wskrzeszenia koguta.
A czy u nas będzie taki dział o którym piszemy to nie zależy ode mnie. Ze strony technicznej i układu forum nie ma przeciwwskazań, tylko ktoś musiałby zając się tym.
_________________
Nie dyskutuj z głupcem – ludzie mogą nie zauważyć różnicy!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
mar78 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: VW Lt 28, 2.4d, 1991
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Lip 2012
Piwa: 4/8
Skąd: 3miasto
Wysłany: 2012-09-25, 18:08   

Witam serdecznie :-P
Wywołałem wczoraj Adama do tablicy i oto mamy:
No name napisał/a:
.....ja zawsze chętnie dzielę się wiadomościami w różnych dziedzinach o ile mam możliwości przekazywania pełnej oferty .

I na tym chyba sprawa powinna się zakończyć, Adam ma wiedzę i chce się z nią z nami podzielić :bigok A o to przecież wczoraj chodziło :-P ale poniżej przeczytałem (w skrócie):

No name napisał/a:
wbobowski napisał/a:
sebabach napisał/a:
to wnioskuje że mam się zalogować na jakieś inne forów

To źle wnioskujesz... wystarczy kliknąć w link podany przez Gino... albo poszukać podobnych innych tematów.

Dobrze wnioskujesz sebabach .
Włodek , link podany przez Gino jest pierwszą stroną tego tematu w którym piszemy teraz ( po połączeniu tematów ) .
Na dzień dziesiejszy Kolega Sebabach ma klasyczny problem braku dostępu do tego o czym czyta w poprzedzających postach .
By coś zobaczyć musi zalogować się na inne forum , w tym wypadku karawaning.pl , następnie odczekać 30 dni i napisać 10 postów . Nie ma innej drogi .

I Adam w mojej ocenie ma w tej wypowiedzi rację, dlaczego miałbym logować się dodatkowo na forum karawaning.pl skoro mam campera i jestem na forum naszym, camperowym :?: Jak miałem nissana to udzielałem się na forum nissana i jakoś nikt mi nie oferował forum np. użytkowników opli - bo niby tam był temat np. o zawieszeniu. Mamy forum camperowców ale jednocześnie możemy mieć również tematy, które już gdzieś występują. Świat jest ograniczony i tak na prawdę nikt nic nowego nie wymyśli opisując podróż np. do Rzymiu ale każdy może dodać w takim temacie swoje własne, indywidualne odczucia i spostrzeżenia. Tego ja osobiście, członek (tylko bez skojarzeń :yay: ) CT od niedawna - w porównaniu ze stażem większości Kolegów i Koleżanek - życzyłbym sobie po forum CT.
Nie mam pojęcia o co chodzi z tą sprawą:
janusz napisał/a:
... Trzeba byłoby wrócić do całej historii koguciego bytu na CT. Nie mam na to ochoty ani nie widzę potrzeby. Wynikiem "forumowej dyskusji" a może bardziej zabiegów "Koguta" było usuniecie jego konta i jego kilku tysięcy postów z forum. I tak dla potomności, ja je usunąłem nie Adam "zmanipulował". Zawsze byłam zdania, że Adam to dobry człowiek ale "Kogut" był jego drugim wcieleniem, trochę jak Dr Jekyll i pan Hyde. Użyłem osikowego kołka i "zneutralizowałem" Koguta by CT".
Nie da się go wskrzesić i myślę, że niewielu jest na forum fanów wskrzeszenia koguta. .

I chyba nie chce wiedzieć, bo z całym szacunkiem do każdego Admina na forum, tym i innych, to jakiś hardcore :shock:
Ale jestem za tym, żeby przestać bawić się w mijanki słowne, Panie Januszu
janusz napisał/a:

A czy u nas będzie taki dział o którym piszemy to nie zależy ode mnie. Ze strony technicznej i układu forum nie ma przeciwwskazań, tylko ktoś musiałby zając się tym.

przecież Adam chce :gwm
Peace :pifko2
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
gino 
Kombatant


Twój sprzęt: VW LT SVEN HEDIN 1978r
Nazwa załogi: Gino
Pomógł: 36 razy
Dołączył: 29 Mar 2008
Piwa: 639/978
Skąd: ta Radość
Wysłany: 2012-09-25, 18:16   

mar78 napisał/a:
to jakiś hardcore

no wlasnie....
mar78 napisał/a:
przecież Adam chce :gwm


kolejny adwokat :?:

:bylo
_________________
często , wroga z drugiego człowieka tworzy Twój umysł..
a to potrafi zabić wieloletnią przyjaźń ...
#CamperMajstry
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
janusz 
Kombatant
Szeryf


Twój sprzęt: Motochata Rimor
Nazwa załogi: TiTi
Pomógł: 25 razy
Dołączył: 14 Sty 2007
Piwa: 411/147
Skąd: Pajęczno, łódzkie
Wysłany: 2012-09-25, 18:25   

mar78 napisał/a:
Nie mam pojęcia o co chodzi z tą sprawą:

Może lepiej, nie ma potrzeby wracać do sprawy dosyc dawno zamkniętej.
mar78 napisał/a:
to jakiś hardcore :shock:

Nie mylisz się, tak właśnie było.
mar78 napisał/a:
Ale jestem za tym, żeby przestać bawić się w mijanki słowne, Panie Januszu

Chyba mało uważnie przeczytałeś, sprawa zasadza się na tym, że nie będzie na CT wskrzeszony 'Kogut", i uznaj ten temat za zakończony. "Starzy" :oops: forumowicze wiedzą o co chodzi, nowi nie muszą wiedzieć bo to nie było budujące dla CT.
mar78 napisał/a:
przecież Adam chce :gwm

Więc w czym problem?
_________________
Nie dyskutuj z głupcem – ludzie mogą nie zauważyć różnicy!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
CORONAVIRUS 
Kombatant
fan SAN ESCOBAR


Twój sprzęt: IVECO DAILY III
Nazwa załogi: BRAK
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Sie 2011
Piwa: 566/755
Skąd: z Rumi przez jedno i
Wysłany: 2012-09-25, 18:48   

.....ko ko ko ko CT spoko !!! :lol:
Panowie , niepotrzebne dalsze wymiany w mojej sprawie , nie jestem zainteresowany takimi gierkami bo to do niczego dobrego nie doprowadzi , wręcz przeciwnie .
Rejestrując się na K.pl nick Kogut był i do dziś jest zajęty , więc przybrałem „imię „ Kogut69 i jest git .

Na CT jest zarejestrowany użytkownik „kogut44” i nikt nie ma co do tego nicku żadnych uwag .

Teraz tak : Adam , No name , Gustlik z buszu , kogut44 jest nickiem akceptowalnym bez problemów to może i Kogut69 ( identycznie jak na K.PL ) przejdzie bez zastrzeżeń co by mnie satysfakcjonowało w pełni ….. no chyba , że uprzedzenia co do peselu maję jednak jakieś większe znaczenia i wtedy wyjdzie na to , że ani No name ani Adam peselu nie posiadają :haha: …. To tak humorystycznie zupełnie na koniec . :bajer
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
janusz 
Kombatant
Szeryf


Twój sprzęt: Motochata Rimor
Nazwa załogi: TiTi
Pomógł: 25 razy
Dołączył: 14 Sty 2007
Piwa: 411/147
Skąd: Pajęczno, łódzkie
Wysłany: 2012-09-25, 19:03   

No name napisał/a:
To tak humorystycznie zupełnie na koniec . :bajer

Adam, rozmawiałem z tobą na temat Koguta kilka razy, znasz moje zdanie w tej sprawie. Nie ma znaczenia czy ma to być "biały Kogut", "czarny kogut" czy "kogut himalajski". To nie ma znaczenia i nie chodzi o twoją czy moją satysfakcję. Nie mam zamiaru kolejny raz odgrzewać tematu. Na CT nie będzie żadnego koguta połączonego z twoją osobą. :spoko
_________________
Nie dyskutuj z głupcem – ludzie mogą nie zauważyć różnicy!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
CORONAVIRUS 
Kombatant
fan SAN ESCOBAR


Twój sprzęt: IVECO DAILY III
Nazwa załogi: BRAK
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Sie 2011
Piwa: 566/755
Skąd: z Rumi przez jedno i
Wysłany: 2012-09-25, 19:09   

janusz napisał/a:
No name napisał/a:
To tak humorystycznie zupełnie na koniec . :bajer

Adam, rozmawiałem z tobą na temat Koguta kilka razy, znasz moje zdanie w tej sprawie. Nie ma znaczenia czy ma to być "biały Kogut", "czarny kogut" czy "kogut himalajski". To nie ma znaczenia i nie chodzi o twoją czy moją satysfakcję. Nie mam zamiaru kolejny raz odgrzewać tematu. Na CT nie będzie żadnego koguta połączonego z twoją osobą. :spoko


z białym ,czarnym i himalajskim to pierwsze słyszę ... zawsze mówiłeś tylko o Kogucie ....

Twoje pole , Twoje owieczki ... Ty decydujesz Januszu .

:spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
janusz 
Kombatant
Szeryf


Twój sprzęt: Motochata Rimor
Nazwa załogi: TiTi
Pomógł: 25 razy
Dołączył: 14 Sty 2007
Piwa: 411/147
Skąd: Pajęczno, łódzkie
Wysłany: 2012-09-25, 19:24   

No name napisał/a:
Ty decydujesz Januszu .

Amen. :bajer
_________________
Nie dyskutuj z głupcem – ludzie mogą nie zauważyć różnicy!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***