Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: janusz
2012-08-09, 16:58
Wygrzanie kości na Słowacji???
Autor Wiadomość
elaola 
zaawansowany


Twój sprzęt: przyczepa
Dołączyła: 23 Sty 2007
Piwa: 2/1
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-04-16, 12:46   

zbychu czy kemping / nie parking / jest połączony bezpośrednio z basenami?
_________________
pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
pagand 
weteran


Twój sprzęt: Hymer BC 584
Dołączył: 04 Lut 2011
Piwa: 22/6
Skąd: Kielce
Wysłany: 2012-04-16, 14:57   

zbychu napisał/a:
Pagand , ja proponuję Ci baseny w Podhajskiej , jest tu niesamowita słona woda jak nigdzie takiej nie ma , zupełnie nowe baseny , dużo atrakcji , jestem od wczoraj i zostaje na 2 dni , parking o tej porze free , wstęp na baseny 3 godz. 11eu. ale warto . Jakbyś miał jakieś pytania to pisz.Zbyszek


Nie wiem czy piszesz o tych termalach, które przeglądam na tej stronie: http://old.obecpodhajska.sk/?menu=001

Z cennika na okres od 1 maja wychodzi po 4,7€ od osoby dorosłej za wstęp (http://old.obecpodhajska.sk/?menu=201&zobrazvst=a#zobraz)

Ale może tam są jakieś dwa odrębne termale, bo nijak nie wychodzi mi 11€ za 3 godziny... chyba, że masz jakieś świeższe dane...

Daj znać czy to na stronie coś źle odczytałem czy może coś innego namieszałem. Bo warto rozważyć i to miejsce.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
zbychu 
weteran

Twój sprzęt: Arca M699GLT Fiat
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Sty 2010
Piwa: 19/8
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2012-04-16, 16:57   

Strona dobra ale jest otwarte nowe Centrum Aquamarin i tam masz cennik nowych basenów , ty wyświetlileś cennik starych basenów które będa otwarte od maja.Jeśli chodzi o kemping jeszcze jest zamknięty , ale on w zeszłym roku był wliczony w otwarte baseny.Obecnie i myślę że jeszcze przynajmniej w maju będzie dużo miejsca do parkowania za darmo , w tej chwili jest kilka kamperów i stoją w różnych miejscach w okolicy basenów.
_________________
ZBYSZEK I STASIA
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
pagand 
weteran


Twój sprzęt: Hymer BC 584
Dołączył: 04 Lut 2011
Piwa: 22/6
Skąd: Kielce
Wysłany: 2012-04-16, 18:11   

Ok. Znalazłem. Wystarczyło dobrą zakładkę otworzyć :gwm

Bardzo dziękuję za te informacje... przydatne...
_________________
Rzuć mnie wilkom na pożarcie,
a wrócę dowodząc watahą.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
janus 
weteran


Twój sprzęt: Pössl 4F 2,8 idTD "BILA DODAVKA"
Nazwa załogi: DorJanki
Dołączył: 25 Lis 2010
Piwa: 42/47
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2012-04-16, 18:20   

zbychu napisał/a:
Pagand , ja proponuję Ci baseny w Podhajskiej , jest tu niesamowita słona woda jak nigdzie takiej nie ma , zupełnie nowe baseny , dużo atrakcji , jestem od wczoraj i zostaje na 2 dni , parking o tej porze free , wstęp na baseny 3 godz. 11eu. ale warto . Jakbyś miał jakieś pytania to pisz.Zbyszek


Stamtąd to już tylko rzut beretem (ok. 43 km) i jesteś w Komarom na Węgrzech i masz kemping z wstępem na baseny w cenie 7800 Ft za dwie osoby :spoko
_________________
Pozdrawiamy:
Dorota i Janusz
www.pozadomem.y0.pl
Jeszcze sporo możemy, ale nic nie musimy!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
pagand 
weteran


Twój sprzęt: Hymer BC 584
Dołączył: 04 Lut 2011
Piwa: 22/6
Skąd: Kielce
Wysłany: 2012-04-16, 20:44   

Różnic w cenach jakiś specjalnie dużych nie ma: 7800Ft (kemping + wejście 2 os.) to ok. 109 PLN, a 28,2E (kemping + wejście 2 os. dor. + 1 dz.) to ok. 118 PLN. To takie uproszczone porównanie pomiędzy Komarom a Dunajska Strieda.

Cóż... wszystkiego w jeden wyjazd nie obskoczymy...

Ale oczywiście bardzo dziękuję za sugestie...
_________________
Rzuć mnie wilkom na pożarcie,
a wrócę dowodząc watahą.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
zbychu 
weteran

Twój sprzęt: Arca M699GLT Fiat
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Sty 2010
Piwa: 19/8
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2012-04-17, 20:25   

Jestem już w domu , zrobiłem taką rundkę 1100 km - Vrbov - Egerszalok-Podhajska dobrze wygrzałem kości od zewnątrz i od wewnątrz , pozdrawiam zbychu
_________________
ZBYSZEK I STASIA
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 353/400
Skąd: krakow
Wysłany: 2012-04-17, 22:01   

pagand,dla twoich dzieci napewno kryte baseny w D.S sa lepsze,bedzie pogada fajnie na zewnatrz,niestetty pisalam ze kemping drogi,ale samomiasto,ladne,a Podhajsko to dziura,stare baseny znamy,a nowe zrobili Aqva Park,ilicza wejscie na godziny.Lepsz wielky Mediar baseny ladne ,duzy obieky mozesz jechac na wycieczke,niedaleko.Szturowo fajne ale nie ma nic krytego.Jak jestes bez dzieci to w Vrbowie /blisko tatr/jal leje to na glowach lbasenowiczow masz przeglad najrozniejszych reklamowek na glowach,szkoda ze jedzecie dopiero w maju bo 26 kwietnia moze zalicze D.S bo jeszcze nie wiemy jak jechac,pozdrawiam Barbara
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
pagand 
weteran


Twój sprzęt: Hymer BC 584
Dołączył: 04 Lut 2011
Piwa: 22/6
Skąd: Kielce
Wysłany: 2012-04-17, 22:26   

Dziękuję bardzo... zarówno Basi jak i Zbychowi... oczywiście przejrzałem Wasze propozycje bardzo uważnie (choć jak widać we wcześniejszym poście i tak nie obyło się bez błędów)...

Z przejrzanych możliwości faktycznie wychodzi mi na to, że z małymi dziećmi lepiej byłoby mi pojechać do Duanjskich termali... jest szansa na spędzenie wielu godzin na basenach (te termale to z dziećmi są mniej istotne) z możliwością wyjścia na chwile do campera na posiłki i i inne zachcianki maluchów).

Ale w zależności od kierunku podróży możliwe, że zawitam i w inne miejsca... Na chwilę obecną stanął pod znakiem zapytania wyjazd na zlot organizowany przez karavaning.pl, bo... do niedawna sądziłem, że zlot jest w weekend 28/29.04 z możliwością pozostania na weekend majowy, ale po lekturze forum karavaningu wychodzi mi na to, że zlot jest 1-4.05 z możliwością przyjechania 27.04 i zostania dłużej...

I zastanawiam się czy warto zawracać tam ludziom głowę, blokować miejsce i kombinować z wyjazdem gdybym przyjechał 27.04 i chciał wyjechać 30.04...

Możliwe zatem, że zrobię jakiś objazd po termalach i chętnie się spotkam elaola w Dunajskich, tym bardziej, że to też wrocławianie.

Niemniej jednak jeszcze raz dziękuję za Wasze cenne wskazówki i nie omieszkam ich wykorzystać... może na długi weekend czerwcowy :lol:
_________________
Rzuć mnie wilkom na pożarcie,
a wrócę dowodząc watahą.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
darol 
weteran
KMW TEAM


Twój sprzęt: Knaus Sunliner
Nazwa załogi: darole - gorole ;-)
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Paź 2010
Piwa: 61/24
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-04-17, 22:45   

pagand napisał/a:
I zastanawiam się czy warto zawracać tam ludziom głowę, blokować miejsce i kombinować z wyjazdem gdybym przyjechał 27.04 i chciał wyjechać 30.04...

Jędruś, dobrze kombinujesz , my też tak chcemy zrobić i potem gdzieś na południe , także przyjeżdżaj, pojedziemy razem :spoko
_________________
Arek (nie Darek) :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
pagand 
weteran


Twój sprzęt: Hymer BC 584
Dołączył: 04 Lut 2011
Piwa: 22/6
Skąd: Kielce
Wysłany: 2012-04-17, 22:55   

Arek, czy to oznacza, że tez jakoś Wam "umknęły" daty tego zlotu, czy odnosicie wrażenia, jak ja, że coś się pozmieniało "w międzyczasie"?

Tak czy siak...poważnie z Magdą zastanawiamy się jak pogodzić spotkanie z Wami (bo przecież taki był cel wyjazdu na zlot), odwiedzenia Kielc gdzie mój Sławek się urodził i mieszkaliśmy jakiś czas, ewentualnego odwiedzenia moich rodziców na podkarpaciu (bo przeprowadzili się tam z Wrocławia w listopadzie zeszłego roku, a jeszcze nie miałem okazji zobaczyć jak im się żyje) i tytułowego wygrzania kości po maratonie (a tak naprawdę zrobienia frajdy dzieciom).

Teraz mam na głowie start w maratonie krakowskim 22.04 i... nie skupiam sie na tym wyjeździe... ale od poniedziałku nic innego nie będę planował... Zatem Arku jak masz jakieś propozycje to pisz...
_________________
Rzuć mnie wilkom na pożarcie,
a wrócę dowodząc watahą.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
darol 
weteran
KMW TEAM


Twój sprzęt: Knaus Sunliner
Nazwa załogi: darole - gorole ;-)
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Paź 2010
Piwa: 61/24
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-04-17, 23:04   

Plan jest zależny od urlopu małżonki. Do końca tygodnia będę już coś wiedział.
W każdym razie szkoda tygodnia na siedzenie w jednym miejscu.
_________________
Arek (nie Darek) :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
kamyk59 
doświadczony pisarz

Nazwa załogi: Basia i Mariusz
Dołączył: 04 Lut 2010
Piwa: 1/6
Skąd: Włoszczowa
Wysłany: 2012-04-18, 03:15   

Zbigniew Muzyk napisał/a:
pagand,dla twoich dzieci napewno kryte baseny w D.S sa lepsze,bedzie pogada fajnie na zewnatrz,niestetty pisalam ze kemping drogi,ale samomiasto,ladne,a Podhajsko to dziura,stare baseny znamy,a nowe zrobili Aqva Park,ilicza wejscie na godziny.Lepsz wielky Mediar baseny ladne ,duzy obieky mozesz jechac na wycieczke,niedaleko.Szturowo fajne ale nie ma nic krytego.Jak jestes bez dzieci to w Vrbowie /blisko tatr/jal leje to na glowach lbasenowiczow masz przeglad najrozniejszych reklamowek na glowach,szkoda ze jedzecie dopiero w maju bo 26 kwietnia moze zalicze D.S bo jeszcze nie wiemy jak jechac,pozdrawiam Barbara

Macie lekko nie aktualne informacje o Vrbowie - po remoncie wygląda to tak : kryty basen
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 353/400
Skąd: krakow
Wysłany: 2012-04-19, 09:32   

Vrbov,kryte sa szatnie nowe,maly dziecinny basenik,i wyjscie korytaszem wodnym na zewnatrz,gdzie dopiero sa baseny,nowy motyl,ale woda juz rozcienczona,rekreacyjny dla dzieci 50m,no i stary plywacki basen podzielony na pol,plywacki,i goraca woda z duzym %mineralow.Kiedys jezdzilam tam pare razy w roku,a po remoncie basen stracil charakter no i cene z 3e caly dzien do12e.Piekne sa nasze termale w Bialce i w Bukowinie,ale ceny jak na zachodzie,wyjatek m-c listopad,Barbara
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Zbigniew Mazur 
trochę już popisał

Twój sprzęt: HYMER EXSIS 512
Nazwa załogi: ZBIMAZ
Dołączył: 04 Mar 2012
Skąd: SOSNOWIEC
Wysłany: 2012-04-22, 09:24   

:ok
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***