Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Legoland koło Monachium ,camping i inne info
Autor Wiadomość
HarryLey4x4 
weteran


Twój sprzęt: Elnagh Gigant Nissan Patrol rules
Dołączył: 11 Lip 2011
Piwa: 29/24
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-03-20, 09:49   

włąśnie dlatego ,że weekend majowy to lepiej dwa dni, aby podejść do wszystkich atrakcji . Jeśli będziesz zameldowany w wiosce Legoland Village, to z rana masz wstęp możłiwy godzinę wcześniej niż pozostali przyjezdni. Od strony wioski idziesz ze swoimi biletami i wpuszczają Cię wcześniej. Możesz wówczas na drugi dzień zacząć od tych najbardziej obleganych atrakcji.
My również doszliśmy do wniosku ,że dwa dni to aż nadto by spędzić je całe w parku , ale i tak nie mieliśmy pomysłu na dopełnienie tego dnia czymś innym. Jak jest ładna pogoda, to zawsze można się po prostu wyłożyć na ławce i poopalać, a dzieciaki zawsze czymś tam się zajmą .
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
miciurin 
weteran


Twój sprzęt: Fiat Ducato S.E.A A640
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Sie 2011
Piwa: 17/83
Skąd: ja to wiem?
Wysłany: 2013-03-20, 20:26   

Dziękuję za podpowiedzi, zaplanowałem dwa dni, żeby się nie śpieszyć. Jak się dzieciom znudzi to będziemy powoli wracać :) Piwka rozdane :spoko
_________________
Fiat Ducato 1,9 TD, 1989r, zabudowa Fendt 560 SK - był
Fiat Ducato 2,2 MultiJet, 2007r, zabudowa S.E.A A640 - był
Na pewno będzie kolejny kamper :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
eler1 
Kombatant


Twój sprzęt: kamper
Nazwa załogi: elerki
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 15 Sty 2007
Piwa: 52/129
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2013-03-20, 21:02   

Jeden dzień całkowicie wystarczy my nocowaliśmy za 5Euro na stellplacu 48.462859 10.269679 ,nie daleko już nad jezioro bodeńskie a tam rowerki i reszta weekendu minie :spoko
W legolandzie bała jakaś promocja trzeba było mieć opakowanie po klockach lego
_________________
Pierwsza MAŁA KARAWANA na CT :)

Życie jest jak pudełko czekoladek nigdy nie wiadomo na co się trafi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
miciurin 
weteran


Twój sprzęt: Fiat Ducato S.E.A A640
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Sie 2011
Piwa: 17/83
Skąd: ja to wiem?
Wysłany: 2013-05-04, 22:57   

HarryLey4x4 napisał/a:
włąśnie dlatego ,że weekend majowy to lepiej dwa dni, aby podejść do wszystkich atrakcji . Jeśli będziesz zameldowany w wiosce Legoland Village, to z rana masz wstęp możłiwy godzinę wcześniej niż pozostali przyjezdni. Od strony wioski idziesz ze swoimi biletami i wpuszczają Cię wcześniej. .


Właśnie wróciliśmy z Legolandu, wrażenia jak najlepsze :wyszczerzony: Jeden dzień by nie starczył, a dwa są w sam raz. Przyjechaliśmy po północy, a niestety recepcja jest czynna od 7:30 i nie mogliśmy wjechać na terem Camperparku na terenie Legolandu więc pojechaliśmy na na ten plac w mieście. O 8 się już zameldowaliśmy i wjechaliśmy bez przeszkód. Warunki na polu jak i sanitariaty bardzo dobre
Miło było spotkać też kolegę wraz z rodziną z forum o nicku sznurek, pozdrawiam Cię serdecznie :spoko
Ogólnie polecam :mrgreen:
_________________
Fiat Ducato 1,9 TD, 1989r, zabudowa Fendt 560 SK - był
Fiat Ducato 2,2 MultiJet, 2007r, zabudowa S.E.A A640 - był
Na pewno będzie kolejny kamper :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Stanek 
weteran


Twój sprzęt: HYMER Exis-i 562
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 11 Sie 2008
Piwa: 205/47
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-05-13, 12:40   

miciurin napisał/a:
Właśnie wróciliśmy z Legolandu, wrażenia jak najlepsze :wyszczerzony: Jeden dzień by nie starczył, a dwa są w sam raz.


Super że dobrze się bawiliście. My wybieramy się w drugiej powłowie czerwca. Skoro byliście niedawno to może będziesz mi w stanie odpowiedzieć na nurtujące mnie pytania:

1. Jak to jest z tym pobytem dwudniowym ? Rozumiem, że dwa dni w parku zabaw i jedna na noc na kempingu. Tylko co z tym drugim dniem zabawy bo chyba do 12:00 trzeba opuścić kemping ?

2. Na jakiej zasadzie odbywa się wstęp do parku jak już jesteś na kempingu. Czy dostaje się jakieś wejściówki i czy one są imienne ? Chodzi mi o to, że w sumie nie potrzebujemy wszyscy wchodzić do parku bo jest to atrakcja dla dziecka a nie dla nas, ale musi wejść jedna osoba do opieki i zastanawiamy się czy da się tak zrobić że wejdzie z dzieckiem jednego dnia żona a drugiego dnia ja ?

3. Czy orientujecie się czy rezerwację zakupioną przez internet można przesunąć na inny dzień gdyby okazało się że np. leje descz lub z jakiś powodów nie udałoby się dotrzeć na czas ?
_________________
Pozdrawiam
Stanek
https://www.dzienpodniu.com.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
miciurin 
weteran


Twój sprzęt: Fiat Ducato S.E.A A640
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Sie 2011
Piwa: 17/83
Skąd: ja to wiem?
Wysłany: 2013-05-13, 17:56   

Stanek napisał/a:
miciurin napisał/a:
Właśnie wróciliśmy z Legolandu, wrażenia jak najlepsze :wyszczerzony: Jeden dzień by nie starczył, a dwa są w sam raz.


Super że dobrze się bawiliście. My wybieramy się w drugiej powłowie czerwca. Skoro byliście niedawno to może będziesz mi w stanie odpowiedzieć na nurtujące mnie pytania:

1. Jak to jest z tym pobytem dwudniowym ? Rozumiem, że dwa dni w parku zabaw i jedna na noc na kempingu. Tylko co z tym drugim dniem zabawy bo chyba do 12:00 trzeba opuścić kemping ?

2. Na jakiej zasadzie odbywa się wstęp do parku jak już jesteś na kempingu. Czy dostaje się jakieś wejściówki i czy one są imienne ? Chodzi mi o to, że w sumie nie potrzebujemy wszyscy wchodzić do parku bo jest to atrakcja dla dziecka a nie dla nas, ale musi wejść jedna osoba do opieki i zastanawiamy się czy da się tak zrobić że wejdzie z dzieckiem jednego dnia żona a drugiego dnia ja ?

3. Czy orientujecie się czy rezerwację zakupioną przez internet można przesunąć na inny dzień gdyby okazało się że np. leje descz lub z jakiś powodów nie udałoby się dotrzeć na czas ?


Witam, przepraszam ale pisze z komórki.
ad1. My mieliśmy wykupiony dwudniowy wstęp wraz z dwoma noclegami czyli opuszczamy teren na 3 dzien . Teren musisz opuścić o ile pamiętam do godz 11, jesli zostajesz dłużej to koszt 32E . Przy rejestracji dostajesz bilet,ktory otwiera szlaban na teren kampingu
ad2. Przy rejestracji przez net na maila dostajesz bilety dla kazdej osoby, musisz je wydrukować i przy kazdym wejściu przykładasz kodem paskowym do czytnika, który otwiera bramkę .Wchodzi osoba tylko. z biletem.
ad3. Ja zmieniałem rezerwacje ale prawie miesiąc przed terminem za darmo o ile pamietam do 20 dni przed wstepem nie ma dodatkowych oplat.
Jak pada deszcz to z większości atrakcji nici.
Jak masz pytania to dzwon, nr komórki wysyłam na pw.
Miłego pobytu
_________________
Fiat Ducato 1,9 TD, 1989r, zabudowa Fendt 560 SK - był
Fiat Ducato 2,2 MultiJet, 2007r, zabudowa S.E.A A640 - był
Na pewno będzie kolejny kamper :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
rado 
zaawansowany


Twój sprzęt: Fiat PILOTE Aventura 2.3 jtd 130 multijet
Nazwa załogi: rado - team
Dołączył: 11 Maj 2013
Piwa: 24/31
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Wysłany: 2013-05-13, 21:03   

Stanek napisał/a:
ad1. My mieliśmy wykupiony dwudniowy wstęp wraz z dwoma noclegami czyli opuszczamy teren na 3 dzien . Teren musisz opuścić o ile pamiętam do godz 11, jesli zostajesz dłużej to koszt 32E . Przy rejestracji dostajesz bilet,ktory otwiera szlaban na teren kampingu


Wybieramy się tam w sierpniu i dlatego jeszcze dopytam jak to wygląda kosztowo przy takiej opcji (2 dni + 2 noclegi)? Bo z tego co wyczytałem na stronie legolandu bilet dwudniowy + pobyt dla 4 os. z 1 noclegiem to kwota 168 euro
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
miciurin 
weteran


Twój sprzęt: Fiat Ducato S.E.A A640
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Sie 2011
Piwa: 17/83
Skąd: ja to wiem?
Wysłany: 2013-05-13, 21:24   

rado napisał/a:
Stanek napisał/a:
ad1. My mieliśmy wykupiony dwudniowy wstęp wraz z dwoma noclegami czyli opuszczamy teren na 3 dzien . Teren musisz opuścić o ile pamiętam do godz 11, jesli zostajesz dłużej to koszt 32E . Przy rejestracji dostajesz bilet,ktory otwiera szlaban na teren kampingu


Wybieramy się tam w sierpniu i dlatego jeszcze dopytam jak to wygląda kosztowo przy takiej opcji (2 dni + 2 noclegi)? Bo z tego co wyczytałem na stronie legolandu bilet dwudniowy + pobyt dla 4 os. z 1 noclegiem to kwota 168 euro


Kupowałem bilet rodzinny dla dwóch dorosłych + syn 5 lat i córka niecały rok( wstęp za darmo) i w przedsprzedaży na miesiąc przed planowanym terminem płaciłem 120E
Poniżej w linku masz podane ceny jak widać od maja jest - 25%
U mnie wyszło teraz 166E w podobnej konfiguracji.
_________________
Fiat Ducato 1,9 TD, 1989r, zabudowa Fendt 560 SK - był
Fiat Ducato 2,2 MultiJet, 2007r, zabudowa S.E.A A640 - był
Na pewno będzie kolejny kamper :)
Ostatnio zmieniony przez miciurin 2013-05-13, 21:38, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
rado 
zaawansowany


Twój sprzęt: Fiat PILOTE Aventura 2.3 jtd 130 multijet
Nazwa załogi: rado - team
Dołączył: 11 Maj 2013
Piwa: 24/31
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Wysłany: 2013-05-13, 21:37   

Dzięki wielkie, doczytam w takim razie jeszcze dokładnie na stronie legolandu jak to bedzie dla mojej opcji.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
miciurin 
weteran


Twój sprzęt: Fiat Ducato S.E.A A640
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Sie 2011
Piwa: 17/83
Skąd: ja to wiem?
Wysłany: 2013-05-13, 21:42   

rado napisał/a:
Dzięki wielkie, doczytam w takim razie jeszcze dokładnie na stronie legolandu jak to bedzie dla mojej opcji.

U mnie wyszło teraz 166E w podobnej konfiguracji.
_________________
Fiat Ducato 1,9 TD, 1989r, zabudowa Fendt 560 SK - był
Fiat Ducato 2,2 MultiJet, 2007r, zabudowa S.E.A A640 - był
Na pewno będzie kolejny kamper :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
rado 
zaawansowany


Twój sprzęt: Fiat PILOTE Aventura 2.3 jtd 130 multijet
Nazwa załogi: rado - team
Dołączył: 11 Maj 2013
Piwa: 24/31
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Wysłany: 2013-05-14, 00:18   

miciurin jeszcze jedno pytanie - spaliście na tym campingu: LEGOLAND Holiday Village Camping czy w Schwarzfelder Hof Camping? Bo z bookowania wychodzi, że ten legolandzki to jest nabity do września :/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
HarryLey4x4 
weteran


Twój sprzęt: Elnagh Gigant Nissan Patrol rules
Dołączył: 11 Lip 2011
Piwa: 29/24
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-05-14, 17:47   

Legoland Village to zarazem domki jak i miejsca kampingowe oraz kamperowe. Zakłądając ,że chcesz jechać kampem to myślę, że jak nie staniesz w samym Legolandzie to tuż obok masz też miejsca gdzie można stanąć o parkingu od frontu (dużym i przestronnym) nie wspominam
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
miciurin 
weteran


Twój sprzęt: Fiat Ducato S.E.A A640
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Sie 2011
Piwa: 17/83
Skąd: ja to wiem?
Wysłany: 2013-05-14, 22:01   

HarryLey4x4 napisał/a:
Legoland Village to zarazem domki jak i miejsca kampingowe oraz kamperowe. Zakłądając ,że chcesz jechać kampem to myślę, że jak nie staniesz w samym Legolandzie to tuż obok masz też miejsca gdzie można stanąć o parkingu od frontu (dużym i przestronnym) nie wspominam



LEGOLAND Holiday Village Camping Site
_________________
Fiat Ducato 1,9 TD, 1989r, zabudowa Fendt 560 SK - był
Fiat Ducato 2,2 MultiJet, 2007r, zabudowa S.E.A A640 - był
Na pewno będzie kolejny kamper :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
EwaMarek 
Kombatant
Marek


Twój sprzęt: Kamper PLA na Fiacie i budka LMC
Nazwa załogi: Marek, Ewa, córki Wiktoria i Gabriela
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 27 Mar 2007
Piwa: 25/13
Skąd: Czołowo / Koło
Wysłany: 2013-06-07, 21:31   

polecam wioskę z kempingiem

ciekawa promocja była w dzień dziecka opłata za jedno nocowanie a 2 dni wejścia do legolandu

TYLKO JAK PADA TO PRZECHLAPANE
_________________
Pozdrawiam
Marek

Moje kampery
BURSTNER 90r, 91r, CHAUSSON 2008 i kempingi Hobby 90r, Dethleffs 2002r
Aktualnie kamper PLA 2014 kemping LMC 770 2010r
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***