Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: janusz
2012-08-22, 10:34
Co w tym dziale.
Autor Wiadomość
janusz 
Kombatant
Szeryf


Twój sprzęt: Motochata Rimor
Nazwa załogi: TiTi
Pomógł: 25 razy
Dołączył: 14 Sty 2007
Piwa: 411/147
Skąd: Pajęczno, łódzkie
Wysłany: 2012-08-20, 20:43   Co w tym dziale.

Wielu z nas ma kampera też po to by go przerabiać i ulepszać. Sam mam na swoim koncie kilka, nazwę to górnolotnie, "opracowań" zastosowanych w kamperze. Modyfikacje opisywane są w dziale "Nadwozia kempingowe i zabudowy" ale dotyczą częściej porad eksploatacyjnych lub porad w sprawie "nie działania".
Na wielu zagranicznych forach są działy gdzie ludzie opisują swoje konstrukcje i rozwiązania. Możemy i tu zrobić taki dział dla fanów Adama Słodowego. Znajdę chwilę to opiszę moje konstrukcję wraz ze zdjęciami pomysłów. Zapraszam MacGyverów do tworzenia tego wątku.

W tym dziale chodzi mi o takie tematy w których ktoś opisuje swój patent/opracowanie/wynalazek/rozwiązanie nie związane z konkretnym samochodem tylko z kamperowaniem. Opis pomysłu i jak go zrealizował Tak jak np ten http://www.camperteam.pl/...pic.php?t=13678

Jeśli ktoś umieścił gdzieś na forum podobny opis i chciałby aby tu przenieść i oczyścić z off-topa, bardzo proszę o informacje na PW
_________________
Nie dyskutuj z głupcem – ludzie mogą nie zauważyć różnicy!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***