Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: janusz
2009-02-02, 00:20
zawartość wc podczas jazdy
Autor Wiadomość
Robin 
stary wyga


Twój sprzęt: Samochód kempingowy
Dołączył: 19 Sty 2007
Postawił 7 piw(a)
Skąd: SRC
Wysłany: 2007-11-20, 17:50   zawartość wc podczas jazdy

Napisz lepiej co myślisz o trafieniu w kasetę WC.





przeniesione z jazdy na gazie pozdrawiam eler1
_________________
"Prawdą ostaje się to, co nie jest sprzeczne z niczyim interesem"
Ostatnio zmieniony przez eler1 2007-11-20, 18:31, w całości zmieniany 4 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Paweł P. 
Kombatant


Twój sprzęt: Jeep Grand Cherokee
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Sty 2007
Piwa: 1/2
Skąd: Mała Karawana
Wysłany: 2007-11-20, 17:54   

Post usunięty.
_________________
Piszę poprawnie po polsku. Jak mi się uda :)
Ostatnio zmieniony przez Paweł P. 2007-12-22, 15:07, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
ML 
zaawansowany


Twój sprzęt: Buerstner Levanto A574
Dołączył: 06 Lis 2007
Piwa: 5/3
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-11-21, 13:26   Re: zawartość wc podczas jazdy

Robin napisał/a:
Napisz lepiej co myślisz o trafieniu w kasetę WC.





przeniesione z jazdy na gazie pozdrawiam eler1


A o jaki gaz chodzi ? O ten wchodzący, czy wychodzący z WC ? :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
_________________
To tylko MATRIX ...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Robin 
stary wyga


Twój sprzęt: Samochód kempingowy
Dołączył: 19 Sty 2007
Postawił 7 piw(a)
Skąd: SRC
Wysłany: 2007-11-21, 14:44   

ML - ale ja pytałem poważnie. Bo widzisz - prawie wszystkie wypadki powstają w wyniku braku wyobraźni a wychodząc z definicji wypadku (nagłe,niespodziewane zdarzenie) to praktycznie musimy przynajmniej starać się, przewidzieć ich skutki. Czy teraz rozumiesz ?
Jeżeli w innym wątku staramy się przewidziec skutki uderzenia innego pojazdu w TRUMĘ ,to tutaj postepujemy podobnie w odniesieniu do kasety WC. A tak nawiasem - które z tych dwóch miejsc byś wybrał gdybyś mógł wybierać ?
Zarówno w odniesieniu do Trumy jak i kasety można przedsięwziąć pewne środki które zminimalizują skutki kolizji w tych miejscach.Nie sądzisz ML ,że warto?
Zawsze coś z tych rozważań zostanie w naszych głowach i być może, kiedyś będzie "jak znalazl".

Pozdrawiam - wraz z życzeniami obfitosci "gazów wchodzących" - Robin :idea: ®
_________________
"Prawdą ostaje się to, co nie jest sprzeczne z niczyim interesem"
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Paweł P. 
Kombatant


Twój sprzęt: Jeep Grand Cherokee
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Sty 2007
Piwa: 1/2
Skąd: Mała Karawana
Wysłany: 2007-11-21, 17:34   

Post usunięty.
_________________
Piszę poprawnie po polsku. Jak mi się uda :)
Ostatnio zmieniony przez Paweł P. 2007-12-22, 15:03, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
ML 
zaawansowany


Twój sprzęt: Buerstner Levanto A574
Dołączył: 06 Lis 2007
Piwa: 5/3
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-11-22, 00:01   

Robin napisał/a:
ML - ale ja pytałem poważnie. Bo widzisz - prawie wszystkie wypadki powstają w wyniku braku wyobraźni a wychodząc z definicji wypadku (nagłe,niespodziewane zdarzenie) to praktycznie musimy przynajmniej starać się, przewidzieć ich skutki. Czy teraz rozumiesz ?
Jeżeli w innym wątku staramy się przewidziec skutki uderzenia innego pojazdu w TRUMĘ ,to tutaj postepujemy podobnie w odniesieniu do kasety WC. A tak nawiasem - które z tych dwóch miejsc byś wybrał gdybyś mógł wybierać ?
Zarówno w odniesieniu do Trumy jak i kasety można przedsięwziąć pewne środki które zminimalizują skutki kolizji w tych miejscach.Nie sądzisz ML ,że warto?
Zawsze coś z tych rozważań zostanie w naszych głowach i być może, kiedyś będzie "jak znalazl".

Pozdrawiam - wraz z życzeniami obfitosci "gazów wchodzących" - Robin :idea: ®


No to poważnie Ci odpowiadam: Takich wątków o potencjalne miejsca kolizji możesz sobie wymyślać w nieskończoność, bo np. co by było, gdyby nastąpiło zderzenie od strony bagażnika rowerowego, albo od strony schowka tylnego, albo od strony schowka bocznego itp. I co ? Wszystko to chcesz zabezpieczać ? Inna kwestia, to czy w chwili wypadku masz możliwość wyboru ? Ja przeżyłem kilka ciężkich wypadków i zaręczam Ci, że jak stracisz panowanie nad pojazdem, to nie masz szans wyboru miejsca uderzenia, a tym bardziej nie wybierzesz pomiędzy Trumą a WC, więc oszczędź sobie tych uwag. Chciałbym Ci jeszcze zadać pytanie: na podstawie czego uzurpujesz sobie prawo do obrażania kogoś z forum ?
_________________
To tylko MATRIX ...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Robin 
stary wyga


Twój sprzęt: Samochód kempingowy
Dołączył: 19 Sty 2007
Postawił 7 piw(a)
Skąd: SRC
Wysłany: 2007-11-22, 10:41   Re: zawartość wc podczas jazdy

ML napisał/a:

A o jaki gaz chodzi ? O ten wchodzący, czy wychodzący z WC ? :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:


Nie jesteś pierwszy,który uznał,że został obrażony w sytuacji gdy odpłacono mu "pięknym za nadobne". I pomimo,że nigdy nie uczestniczyłem w żadnym wypadku ( przejechałem ponad milion kilometrów) to jestem otwarty na wszelkie uwagi.

Robin
_________________
"Prawdą ostaje się to, co nie jest sprzeczne z niczyim interesem"
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Kazik II 
weteran

Twój sprzęt: Nobel Art alkowa na Ducato z 2008r.
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 22 Mar 2007
Piwa: 70/7
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2007-11-23, 00:40   

Taaaaaaak, na drzwiczkach kasety należałoby umieścić znak ostrzegający, coś w rodzaju symbolu materiałów promieniotwórczych, z racji straszliwych skutków jakie mogłyby spotkać amatora "walenia" w tę najbardziej intymną część "ciała" kampera. W zależności od właściwości treści jak np. gęstość, mazistość, zasięg rozbryzgu :haha: , lepkość i przywieralność, wpływ żrący na lakier perła metalic etc. etc. że już o cechach za przeproszeniem tzw. organoleptycznych nie wspomnę, skutki kolizji mogą być różnorodne w swym bogactwie ale za każdym razem spektakularnie wstrząsające dla amatora kolizji.
Mnie osobiście to dopiero tak naprawdę ale tak na serio i nie na żarty wk........ło by :zastrzelic trafienie w moją spiżarnię z żarciem i piwem!!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Paweł P. 
Kombatant


Twój sprzęt: Jeep Grand Cherokee
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Sty 2007
Piwa: 1/2
Skąd: Mała Karawana
Wysłany: 2007-11-23, 14:43   

Post usunięty.
_________________
Piszę poprawnie po polsku. Jak mi się uda :)
Ostatnio zmieniony przez Paweł P. 2007-12-22, 15:02, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Jerzy 
weteran

Twój sprzęt: Adria Sun Living
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Sty 2007
Otrzymał 5 piw(a)
Skąd: Warszawa Miedzeszyn
Wysłany: 2007-11-23, 15:04   

Jako, że pora obiadowa więc - Smacznego!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***