Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Camping Bukovel, Ukraina
Autor Wiadomość
jurabike 
początkujący forumowicz

Dołączył: 16 Lut 2013
Wysłany: 2013-02-16, 12:36   Camping Bukovel, Ukraina

Хочу рассказать Вам о первом кемпинге на Западной Украине. Он находится в Карпатах на самом большом горнолыжном курорте Буковель. Размещен на парковке у нижней станции 7 подъемника.

Кемпинг готов принять до сотни автодомов или трейлеров. Территория кемпинга оборудована столбиками с розетками для подключения трейлеров к электросети. Есть стационарный теплый туалет и душевая. Оборудованы специальные места для набора воды и слива капсул биотуалетов.

Для приготовления пищи на огне есть беседка и несколько мангалов. При желании можно оставить свой ​​трейлер на весь сезон. В кемпинге можно снять трейлер для проживания. Работает WI-FI.

Chcę opowiedzieć o pierwszym obozie w zachodniej Ukrainie. Znajduje się w Karpatach na największych Bukovel narciarskiego. Znajduje się na parkingu przy dolnej stacji wyciągu 7.

Camping jest gotowy do podjęcia setki domów silnikowych lub przyczep. Kemping jest wyposażony w kolumny gniazd dla przyczep do sieci.Stacjonarna ciepły prysznic i toaletę. To miejsca na pobór wody i czapkami wyładowczych kompostowania toalety.

Gotowanie na ogniu jest altanka i kilka grille. Jeśli chcesz, możesz zostawić przyczepę od sezonu.Wyciąg przyczepy kempingowe dla życia. Oparte WI-FI.

фото:









ссылка на сайт http://bukovel.com/en
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
tolo61 
Kombatant
DUDI


Twój sprzęt: Blaszak Ducato Jeszcze blaszak...kiedy???
Nazwa załogi: DUDI
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 01 Maj 2009
Piwa: 102/26
Skąd: Poznan
Wysłany: 2013-04-04, 10:19   

Witam
Dodam tylko że to o czym pisze kolega jest bezpośrednio przy stoku
Stok należy do trzech stoków oświetlonych , z kanapą czteroosobową
Szlak wg oznaczeń Niebieski ...bardzo łatwy i super dla uczących się jeździć na nartach
Przy tym stoku, z lewej strony wyciągu, mała łączka z wyciągiem talerzykowym ,dla tych "kompletnie zielonych " i dzieci
Camping....Pierwsze zdjęcie, na samym dole przy drzewach.....
Są to miejsca typowo parkingowe, z których mamy bezpośredni zjazd do nartostrady, w samym jej dole przy wyciągu i co za tym idzie powrót też praktycznie na nartach do auta
Jest też bezpośredni dojazd na nartach na drugą stronę tej " karuzeli " pod wyciągi na trasy o dużej różnorodności i trudności
Między innymi na pozostałe dwa oświetlone stoki
Stoki pracują od 8-16.30 a te oświetlone do 19,30
Karnety całodniowe wraz z nocną jazdą
W przypadku wykupienia miedzy godz 8-9 rano zniżka do 30% / cena jednodniowego 202 hrywne /
Byliśmy tam w tym roku....wcześniej byłem 6 lat temu...dzień do nocy
Śmiem twierdzić że NIE MA w byłych państwach postkomunistycznych tak rewelacyjnie przygotowanych tras takiego miejsca i takiego ośrodka sportów zimowych...
Wierzcie mi,, byłem we wszystkich znanych i mniej znanych,/ nie pisze o Austrii itp / Od Chopoka po Rokytnyce nad Jyzerou
Nie ma tak zróżnicowanych i tak otwartych dla miłośników tego sportu
Dodam tylko, że na każdym stoku jest wypożyczalnia sprzętu / narty buty kije kask cena za komplet od 70 hr/ dzień w zależności od jakości nart /
OBOWIĄZKOWA JAZDA W KASKACH!!!!!!!!!!!!!
Żałuję tylko, że jest to tak daleko od Poznania ...
Jednak to co zrobili do tej pory i co robią dalej / a widać już że dużo tras jest w przygotowaniu ..obecnie jest ich ok 50 km ..plany są na .....;-)))) nie napiszę bo aż niemożliwe .../ nasuwa pytanie.....
Komu przeszkadza u nas coś takiego???
Dlaczego u nas nie można ......
DLACZEGO???????????????????????
:spoko

a3.JPG
Plik ściągnięto 158 raz(y) 179,28 KB

IMG_8320.JPG
Plik ściągnięto 175 raz(y) 96,13 KB

A2.JPG
Plik ściągnięto 152 raz(y) 131,08 KB

a4.JPG
Plik ściągnięto 159 raz(y) 142,36 KB

_________________
Przed nim było parę ale ten ..Był zaje...
https://www.camperteam.pl...pic.php?t=20376
Teraz próbuję
https://www.camperteam.pl...pic.php?t=31540
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wake 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Morelo Palace Liner
Dołączył: 25 Lut 2014
Skąd: podlasie
  Wysłany: 2016-11-16, 10:41   

@Tolo61

Trafiłem przypadkowo na Twój post. Bukovel wygląda rzeczywiście na ciekawą miejscówkę. Ponieważ mieszkamy na Podlasiu, mielibyśmy o wiele bliżej niż np. w Alpy.
Problem polega tylko na tym, iż na home page tego resortu (bukovel.com) nie ma żadnej informacji o możliwości postawienia kampera. Dzwoniłem dzisiaj na podany na stronie nr telefonu, dziewczyna odpowiedziała mi jednoznacznie, że nie mają oni tam campingu. Są tylko parkingi dla autobusów i samochodów osobowych :(
Ma może ktoś z użytkowników forum jakieś aktualne informacje odnośnie tego wyciągu ?

Pozdr
wake
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
zbyszekwoj 
Kombatant


Twój sprzęt: Rapido 707F
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 24 Kwi 2013
Piwa: 330/221
Skąd: Lublin
Wysłany: 2016-11-16, 11:11   

Też mnie ciekawi, :?:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
andi at 
Kombatant

Twój sprzęt: szukam H1L2
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 20 Lis 2008
Piwa: 80/38
Skąd: wieden
Wysłany: 2016-11-16, 11:19   

zbyszekwoj napisał/a:
Też mnie ciekawi, :?:


https://www.google.at/sea....69i57j69i61l3&{google:bookmarkBarPinned}sourceid=chrome&{google:omniboxStartMarginParameter}ie=UTF-8
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Brat 
Kombatant


Twój sprzęt: Merc310D/1995, Europa560
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Cze 2011
Piwa: 185/875
Skąd: San Escobar
Wysłany: 2016-11-16, 11:42   

http://camp-guru.com/node/71
Bardzo wyraźnie -
http://camp-guru.com/node/109 - camping

Wygląda interesująco ...
_________________
Marian
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wake 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Morelo Palace Liner
Dołączył: 25 Lut 2014
Skąd: podlasie
Wysłany: 2016-11-16, 11:45   

Pozostaje tylko pytanie, czy te info jest nadal aktualne ?
Przykładowo strona bukovelcamping.com jest już z jakiś względów nieaktywna.

andi at napisał/a:
zbyszekwoj napisał/a:
Też mnie ciekawi, :?:


https://www.google.at/sea....69i57j69i61l3&{google:bookmarkBarPinned}sourceid=chrome&{google:omniboxStartMarginParameter}ie=UTF-8
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wake 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Morelo Palace Liner
Dołączył: 25 Lut 2014
Skąd: podlasie
Wysłany: 2016-11-17, 18:46   

Poszperałem na forum i znalazłem relację z wyprawy w Karpaty Wschodnie naszego forumowego kolegi Irel'a z 2011 roku:

# Jadę do ośrodka narciarskiego Bukowel. Na forum klubu „Kompas”, Lion z Odessy zachwalał camping w Bukowelu. W Internecie również znalazłem informację o tym campingu. Jedziemy dobrą drogą z Jaremczy w kierunku Jasini i za miejscowością Tatariw skręcamy w prawo na Bukowel. Droga jest dobrze oznaczona i dość dobrej jakości. Znowu zaczyna kropić deszcz. Oglądając krajobraz okolic Bukowela jestem przerażony zniszczeniami jakich dokonał w nim biznes. Po obu stronach pięknej doliny postawiono dziesiątki, a może setki hoteli i kilkunastopiętrowych hotelisk. Wszystko to wygląda okropnie. Totalna komercja i ohyda. Dojeżdżam do jednej z tych szkaradnych budowli i drogę zagradza mi szlaban z dodatkiem 2 strażników, którzy każą mi zjechać na pobliski parking. Wysiadam z samochodu i pytam gdzie jest ten camping. Patrzą na mnie jak na kosmitę i mówią, że tu żadnego campingu nie ma, a dalej nie pojadę, gdyż w ośrodkach za szlabanem wypoczywają dygnitarze z Kijowa. Zawracam i jadę w kierunku z którego przyjechałem. Po drodze po prawej stronie zauważam „dzikie” obozowisko składające się kilku namiotów i dodatkowej „infrastruktury” w postaci wiaty przykrytej plandeką. Zatrzymuję się i pytam Ukraińców, którzy tam obozują, czy mogę się tu zatrzymać. Mówią, że jak najbardziej, jeżeli miejsce mi odpowiada. Miejsce mi odpowiada, nie odpowiada mi natomiast wjazd na to miejsce. Zjazd z drogi jest utwardzony, natomiast przed wjazdem na porośniętą trawą łączką jest wielka kałuża i rozjeżdżona glina. Próbuję dwukrotnie tam wjechać bez rezultatu. Oblepione gliną koła nie chcą wepchnąć auta na łąkę. Próbuję wjechać bezpośrednio z drogi gdyż właściwie nie ma ona rowu tylko niewielkie zagłębienie. Zjeżdżam z drogi i po chwili kamper opiera się hakiem o ziemię.. Zapomniałem że kamper ma bardzo duży tylny zwis i powiesiłem auto na amen. #

Zachęcająco to nie wygląda :(
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
zbyszekwoj 
Kombatant


Twój sprzęt: Rapido 707F
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 24 Kwi 2013
Piwa: 330/221
Skąd: Lublin
Wysłany: 2016-11-17, 20:32   

Tak było5 lat temu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wake 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Morelo Palace Liner
Dołączył: 25 Lut 2014
Skąd: podlasie
Wysłany: 2016-11-21, 14:41   

Udało mi się dzisiaj dodzwonić do angielskojęzycznej pracownicy biura w Bukovel.
Parkingu dla camperów w Bukovel już nie ma. Był jeszcze w ubiegłym roku, ale został zlikwidowany.
Istnieje co prawda możliwość zaparkowania na ogólnodostępnych parkingach, jednak bez prądu, wody i miejsca do zrzutu ścieków.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
wbobowski 
Kombatant
moder


Twój sprzęt: Dethleffs Globetrotter I-645 DB Ducato 2,5TDI
Nazwa załogi: Bobosie
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 18 Lut 2008
Piwa: 353/133
Skąd: Lublin - Dąbrowica
Wysłany: 2016-11-21, 15:03   

Wake napisał/a:
Parkingu dla camperów w Bukovel już nie ma. Był jeszcze w ubiegłym roku, ale został zlikwidowany

Fajnie, nie ma jak dalekowzroczna działalność. :gwm
_________________
Włodek i Ela

Nasze kamperki
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
kakadu 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: teraz przyczepa burstner ale w przyszłości ..
Dołączył: 07 Lis 2007
Skąd: Sulejówek
Wysłany: 2018-01-25, 17:56   

Wróciłem własnie z Bukovela ,byłem osobówką i myślę że można stanąć kamperem przy parkingu piętrowyn nr2 trzeba rozmawiać z obsługą parkingu,toalety są na każdym poziomie parkingu przy windach,kibelki typu narciarz ,więc pozbycie się kota nie będzie problemem.Jeśli chodzi o warunki narciarskie to REWELACJA 68km nasnieżonych tras.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
romanden 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: Fiat Ducato zabudowa Mizar 150
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Cze 2017
Piwa: 38/21
Skąd: Ukraina
Wysłany: 2018-05-08, 12:26   

Camping w Bukowelu jest!
I to jeden z niewielu campingów, który jest podobny na camping :) Jest i prąd i prysznic i toaleta :)
GPS: 48.3585553,24.4102103
Tel:
+38 050 373 17 51
+38 050 33 77 465
Ceny na dzisiejsze dni:
1 dzień 300 Uah
namiot 100 uah
prąd 4 UAH za 1 kWh
pralka - 50 UAH

https://www.facebook.com/...06670586025379/
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jurabike 
początkujący forumowicz

Dołączył: 16 Lut 2013
Wysłany: 2018-06-13, 07:54   

Żałuję, że w Harmony park nie przyszedł do członków waszego klubu, żeby porozmawiać. Camping działa i się rozwija. Wczoraj usunęliśmy lokalizację dla bardziej komfortowej.
mój telefon.viber to +38050 3377465 , Mówię po polsku
fb strona https://www.facebook.com/...06670586025379/

  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
moskit
weteran


Twój sprzęt: CARTHAGO CHIC-C LINE
Nazwa załogi: moskit
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2014
Piwa: 117/43
Skąd: Ożarów Maz.
Wysłany: 2018-06-13, 12:38   

Muszę przyznać że ośrodek piękny i ceny przyjazne
Jurabike szkoda że nie porozmawialiśmy o Waszych turystycznych terenach jak zwykle była za mało czasu za dużo czasu poświęciliśmy na picie z "Łychy"
Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie
Zapraszam do Ożarowa Mazowieckiego pisz na PW
Moskit
_________________
Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość
Vincent Van Gogh
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***