Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Mariusz naszym duszpasterzem.
Autor Wiadomość
Tadeusz 
Administrator
CamperPapa


Twój sprzęt: Fiat Talento Hymercamp
Nazwa załogi: Kucyki
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 06 Lis 2007
Piwa: 1568/2196
Skąd: Otwock
Wysłany: 2013-03-14, 13:27   Mariusz naszym duszpasterzem.

Koleżanki i Koledzy, pragniemy poinformować Was o naszych działaniach zmierzających do zapewnienia środowisku turystów karawaningowych duszpasterza w osobie księdza Mariusza, naszego Kolegi o nicku "cirrustravel".

Zatytułowałem temat: "Mariusz naszym duszpasterzem" jako, że rzeczywiście Mariusz pełni to posłannictwo. Mamy nadzieję, że wkrótce pełnić je będzie już oficjalnie, przy pełnej akceptacji władz kościelnych.

Od października ub. roku, kiedy to w Krakowie przeprowadziliśmy rozmowę na ten temat i Mariusz wyraził zgodę na podjęcie pracy duszpasterskiej w naszym środowisku, staramy się uzyskać zgodę przełożonych Mariusza.
Współpracując ściśle z Mariuszem, po uzyskaniu akceptacji Biskupa Diecezji Kieleckiej, wystosowaliśmy pismo do JE ks.Biskupa Edwarda Janiaka, pełniącego wiele odpowiedzialnych funkcji, a wśród nich również funkcję przewodniczącego Rady ds. Migracji, Turystyki i Pielgrzymek KEP.

W załączniku informujemy o dotychczasowych dokonaniach k. Mariusza.

Wystosowaliśmy również zaproszenie dla JE ks. Biskupa na naszą pierwszą pielgrzymkę.

Oto wymienione dokumenty do pobrania jako pliki PDF:

Do biskupa Janiaka.pdf
Pobierz Plik ściągnięto 1187 raz(y) 403,26 KB

Do biskupa Janiaka 2str.pdf
Pobierz Plik ściągnięto 1100 raz(y) 32,33 KB

Do biskupa Janiaka str3.pdf
Pobierz Plik ściągnięto 1294 raz(y) 405,21 KB

_________________
W życiu najlepiej jest, gdy jest nam dobrze i źle. Kiedy jest tylko dobrze - to niedobrze.
Ks. Jan Twardowski.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
cirrustravel 
weteran
CB RADIO - 26


Twój sprzęt: Chausson S697 GA
Nazwa załogi: NICKT
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 13 Gru 2010
Piwa: 82/76
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: 2013-03-14, 16:27   

Jeśli mogę się wtrącić, to najpierw dziękuję Tadeuszowi i Januszowi za propozycję duszpasterzowania karawaningowcom nie tylko CamperTeamu, ale całemu środowisku karawaningowemu. Także za konsekwentne dążenie do celu ;)

Tak jak motocykliści mają swojego kapelana (który jest wiceprezesem stowarzyszenia), tak nominacja (jeśli do niej dojdzie) pomoże mi reprezentować nasze środowisko w organizowaniu przede wszystkim pielgrzymki jasnogórskiej i rekolekcji.
Co do Mszy św. na zlotach to bardzo rzadko mogę jechać na jakikolwiek zlot, a jeśli pojadę to jestem do dyspozycji Organizatora. Mogę sobie odprawić na campingu Mszę prywatnie (wewnątrz kampera), a mogę też służyć innym organizując Mszę polową.

Jako Mariusz jestem i pozostanę zawsze Waszym kolegą, nadal będę opisywał ciekawe miejsca i pisał relacje z wypraw. Będę pomagał na tyle, na ile się znam w tematach karawaningowych, ale także w dziale Sacrum w tematach duszpasterskich. Szanuje każdego z Was, bo łączy nas jedna pasja. Nikogo nie będę na siłę nawracał i proszę, by mnie także nie traktowano jako trędowatego. Jestem normalnym człowiekiem i normalnym facetem ;)

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za zaufanie jakim mnie obdarzyliście.
_________________
Mariusz

www.cirrus-travel.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
janusz 
Kombatant
Szeryf


Twój sprzęt: Motochata Rimor
Nazwa załogi: TiTi
Pomógł: 25 razy
Dołączył: 14 Sty 2007
Piwa: 411/147
Skąd: Pajęczno, łódzkie
Wysłany: 2013-03-21, 15:36   

Tak jak wczoraj napisałem, pozostała tylko informacja o działaniach PTTCC.
_________________
Nie dyskutuj z głupcem – ludzie mogą nie zauważyć różnicy!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***