Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
VII Targi Pojazdów Terenowych i Turystycznych MOBILEXPO 2013
Autor Wiadomość
kazbar 
weteran


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 14 Sty 2007
Piwa: 36/4
Wysłany: 2013-09-18, 13:29   

TARGI SIĘ NIE ODBĘDĄ!
Rozmawiałem dzisiaj z p.Mieczysławem. Niestety, nie odbęda się. To wiadomość na 99,9%. Pozostawił drobną iskierkę nadzieji. W piątek mam jeszcze raz zadzwonić ale szanse są praktycznie żadne.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Johny_Walker 
Kombatant


Twój sprzęt: Był Nowiutki Hymer Tramp prosto z fabryki
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Wrz 2012
Piwa: 45/20
Skąd: zielonogórskie
Wysłany: 2013-09-18, 13:46   

To może do Lipska? Już niedługo.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Track222 
weteran


Twój sprzęt: Była - Niewiadów n126
Nazwa załogi: Tracki
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 03 Maj 2009
Piwa: 81/9
Skąd: Krosno
Wysłany: 2013-09-18, 15:13   

kazbar napisał/a:
TARGI SIĘ NIE ODBĘDĄ!
Rozmawiałem dzisiaj z p.Mieczysławem. Niestety, nie odbęda się. To wiadomość na 99,9%. Pozostawił drobną iskierkę nadzieji. W piątek mam jeszcze raz zadzwonić ale szanse są praktycznie żadne.


M.Trojan rozmawiając ze mną liczył na cud, ze jednak targi odbędą się. Wielka szkoda bo wiele osób szykowało się na wyjazd do Krakowa.
_________________
Nic nie muszę, mogę tylko chcieć. Ale czasem jest tak, że tak bardzo chcę, że muszę.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
kazbar 
weteran


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 14 Sty 2007
Piwa: 36/4
Wysłany: 2013-09-18, 22:46   

Koledzy! Co tutaj się dzieje? Największe nasze święto caravaningu czyli "Mobilexpo Kraków" porównywane od sześciu lat do ichniejszych w Europie Zachodniej ale na na polską miarę zostało odwołane a tu tylko kilka lakonicznych wpisów w przeciwieństwie do dysput religijno-ateistycznych.

:gwm :gwm :gwm


:haha: Śmiać się czy płakać?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Komplecik 
Kombatant

Twój sprzęt: Eliocik
Nazwa załogi: Kompleciki :)
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 13 Cze 2011
Piwa: 178/373
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-09-19, 06:52   

Kazbar ma rację cicho w temacie to i wystawcy zamilkli
Może listę dla zachęty kto chętny :spoko
1.komplecik
2....
_________________
komplet
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Tadeusz 
Administrator
CamperPapa


Twój sprzęt: Fiat Talento Hymercamp
Nazwa załogi: Kucyki
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 06 Lis 2007
Piwa: 1568/2195
Skąd: Otwock
Wysłany: 2013-09-19, 09:14   

Targi Pojazdów Terenowych i Turystycznych MOBILEXPO były dla nas i mam nadzieję, że nadal będą doskonalą okazją do spotkania wszystkich żywotnie zainteresowanych karawaningiem, tych, którzy z karawaningu żyją i tych którzy bez karawaningu usychają, czyli nas.

Nie można narażać tej świetnej imprezy na ryzyko totalnej wtopy, a takie ryzyko istnieje z powodu minimalnego zainteresowania wystawców. Kryzys dał im się we znaki i trzeba to rozumieć.

Co zatem Targi mają zaprezentować przybywającej z różnych zakątków kraju publiczności? Jak zadbać o poziom?

Zawód, jaki Targi sprawiłyby odwiedzającym, mógłby odbić się czkawką na przyszłość. Byłoby to przykre także dla nas, entuzjastów tej imprezy.

Pogódżmy się zatem z koniecznością rezygnacji z Targów tegorocznych i życzmy Organizatorom sukcesów na przyszłość.

Wraz z p. Mieczysławem Trojanem zapraszamy na Targi, które odbędą się za tydzień, a dotyczą odnowy biologicznej pod hasłem RELAKS.
Dla tych Kolegów, którym jest po drodze, daje to możliwość spotkania, pobycia razem w sympatycznej, przyjaznej atmosferze targów krakowskich i powspominania spotkań z lat ubiegłych.

Życzymy ekipie MOBILEXPO sukcesu w roku przyszłym. :ok Będziemy czekać niecierpliwie na następne spotkania w tym przyjaznym nam miejscu.

:spoko :spoko :spoko
_________________
W życiu najlepiej jest, gdy jest nam dobrze i źle. Kiedy jest tylko dobrze - to niedobrze.
Ks. Jan Twardowski.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Aulos 
weteran


Twój sprzęt: Bürstner Solano na Ducato
Nazwa załogi: SOKOŁY
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Lut 2007
Piwa: 62/37
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 2013-09-19, 09:19   

Targi targami, ale Tadeusz wrócił do wirtualnej rzeczywistości CamperTeamu - stęskniliśmy się za Tobą :ok
_________________
"Nosiciel nieuleczalnej kamperomanii"
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Tadeusz 
Administrator
CamperPapa


Twój sprzęt: Fiat Talento Hymercamp
Nazwa załogi: Kucyki
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 06 Lis 2007
Piwa: 1568/2195
Skąd: Otwock
Wysłany: 2013-09-19, 09:25   

Aulos napisał/a:
Targi targami, ale Tadeusz wrócił do wirtualnej rzeczywistości CamperTeamu - stęskniliśmy się za Tobą


Krzysiu, ja również stęskniłem się za Wami.

Pozostaję nadal w puszczy ciałem ale duszą jestem z Wami.

Miałem ogromną nadzieję na spotkanie w Krakowie, ale teraz co mi pozostaje? Nadal PUSZCZA. :spoko
_________________
W życiu najlepiej jest, gdy jest nam dobrze i źle. Kiedy jest tylko dobrze - to niedobrze.
Ks. Jan Twardowski.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
CORONAVIRUS 
Kombatant
fan SAN ESCOBAR


Twój sprzęt: IVECO DAILY III
Nazwa załogi: BRAK
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Sie 2011
Piwa: 566/755
Skąd: z Rumi przez jedno i
Wysłany: 2013-09-19, 09:34   

Polska kamperowo za małym krajem by na siłę robić więcej targów niż jedne w roku ... rzeczywistość o tym świadczy .
Poznań pozostanie tym centralnym punktem targowym mając podstawową zaletę , której inne miasta nie mają ... jest prawie w środku na mapie ... takie życie .... :spoko Może kiedyś Polska stanie się karawaningowym potentatem to wtedy dlaczego nie ? :bigok
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Johny_Walker 
Kombatant


Twój sprzęt: Był Nowiutki Hymer Tramp prosto z fabryki
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Wrz 2012
Piwa: 45/20
Skąd: zielonogórskie
Wysłany: 2013-09-19, 10:43   

Jakie targi camperowe są w Poznaniu? Chodzi o Motor Show w marcu?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
CORONAVIRUS 
Kombatant
fan SAN ESCOBAR


Twój sprzęt: IVECO DAILY III
Nazwa załogi: BRAK
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Sie 2011
Piwa: 566/755
Skąd: z Rumi przez jedno i
Wysłany: 2013-09-19, 10:51   

Johny_Walker napisał/a:
Jakie targi camperowe są w Poznaniu? Chodzi o Motor Show w marcu?


dokładnie...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Fux 
Kombatant

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 12 Sie 2007
Piwa: 29/96
Skąd: ze wsi
Wysłany: 2013-09-19, 19:04   

Byłem rok temu i „targi" bardziej spotkanie na giełdzie samochodowej przypominało.
Wystawcy mają w nosie takie kanały dystrybucji w dobie internetu.
Klyent przyjdzie na targi a później będzie szukał w necie „okazji" u innych dostawców.
Koszt wystawcy za stoisko to zapewne kilkanaście-kilkadziesiat kpln, a więc marża z x sprzedanego sprzętu.

Jestem ciekawy, ile osób, dzięki targom, trafilo do Firm wystawców i dokonało zakupu?

Jest w stanie ktoś napisać?

Targi w Poznaniu to troszkę większa giełda ze sporą frekwencją zlotowiczów.


Niestety rynek w RP jest płytki...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
WINNICZKI 
Kombatant

Twój sprzęt: przyczepka n-126d
Nazwa załogi: Ania i Tomasz
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 30 Paź 2007
Piwa: 76/84
Skąd: Krakow
Wysłany: 2013-09-19, 23:48   

Tadeusz napisał/a:
Miałem ogromną nadzieję na spotkanie w Krakowie, ale teraz co mi pozostaje? Nadal PUSZCZA.
:shock: :shock: Tadziu nie chcesz chyba powiedzieć przez to , że wyjdziesz z puszczy dopiero jak MOBILEKXPO wróci do kalendarza spotkań. :) :) :spoko
_________________
Sympatyk. Nie musisz mieć w życiu wszystkiego. Wystarczy , że masz osobę , która jest dla Ciebie wszystkim.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Tadeusz 
Administrator
CamperPapa


Twój sprzęt: Fiat Talento Hymercamp
Nazwa załogi: Kucyki
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 06 Lis 2007
Piwa: 1568/2195
Skąd: Otwock
Wysłany: 2013-09-20, 20:17   

WINNICZKI napisał/a:
Tadziu nie chcesz chyba powiedzieć przez to , że wyjdziesz z puszczy dopiero jak MOBILEKXPO wróci do kalendarza spotkań. :) :spoko


Tomku, wylezę z puszczy w połowie lístopada.
Tak nam tu dobrze. :lol:
l wcale níe jesteśmy sami. Jest z nami zawsze ktoś z C.Ţ.. teraz hasamy po puszczy z Wandzią i Jackiem JaWami
_________________
W życiu najlepiej jest, gdy jest nam dobrze i źle. Kiedy jest tylko dobrze - to niedobrze.
Ks. Jan Twardowski.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kazbar 
weteran


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 14 Sty 2007
Piwa: 36/4
Wysłany: 2013-09-20, 21:22   

Czyżby koniec caravaningu? (Pisałem już gdzieś, dawno, dawno temu, że "coś" zaczyna się źle dziać. Dostałem wtedy "zrypkę" ).
Koronne dla polskiego caravaningu MobilExpo odwołane. Inne w tym roku o zdecydowanie mniejszej wadze albo nie wypaliły albo przykleiły się "po macoszemu" do innych czterech kółek i wypadły bardzo, bardzo blado.
Sześć lat minęło pod znakiem wielkiego entuzjazmu i nadziei na lepsze, na rozwój... Ileż pracy i ileż serca włożyliśmy w te i inne targi....A dzisiaj? A dzisiaj kicha na całego!!!


Dla mnie to koniec marzeń i niespełnionych wszelkich nadziei. To cios w moje caravaningowe serce. MobliExpo 2013 odwołane :gwm

Wracam do puszczy gdzie trawa zielona i zapach przygody. Może spotkam tam Tadeusza? :spoko


Pozdrawiam
kazbar
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***